Online Midye Dolma Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Midye dolma doymak için değil, sadece yemek için yenilir. Bir haz meselesidir yani. Sevenleri bu hazzı iyi bilir ancak tarif edilmesi zordur. Tek diyebildikleri “Böyle, şey gibi düşün yani...” olur, sonra bakmışsınız bir midye daha yuvarlamış ağzına. Midye dolması diye diye geceleri yollara düşmüş olanlar mı dersiniz, arkadaşını bir oraya bir buraya sürükleyenler mi dersiniz, sabahın üçünde mutfakta sıkılan limonlar mı dersiniz, çeşit çeşit hikayelere meze olmuştur. Birisi size bir günde otuz beş tane midye dolma yediğini söylerse mesela, muhtemelen yalan söylemiyordur. Birkaç taneyle başlayan serüven, olur sana onlarca midye. Anca boş kabukları sayınca fark edersin “amma iyi yediğini”.

Aç midyeyi, sık limonu, sıyır dolmayı, hüp... Bir daha baştan! Bu döngüyü kırabilen nadir insanlardansanız, yemek öncesinde meze niyetine birkaç taneyle de yetinebilirsiniz demektir. Yoksa bir taneyle, iki taneyle bitmez o iş, biliyoruz. Belki kibarlığımızdan dururuz ama kendi halimize bırakıldığımızda ardı arkası kesilmez. Bu yüzden midye dolma sipariş ederken tek dikkat etmeniz gereken kaç tane sipariş edeceğiniz. Gerisi Yemeksepeti’nde.

Belki kalabalık bir arkadaş grubusunuz, ya da partinizi midye dolma ile şenlendirmek istiyorsunuz. Ne kadar güzel bir düşünce! Peki Yemeksepeti’ndeki restoranlardan toptan midye dolma siparişi de verebileceğinizi biliyor muydunuz? İsterseniz elli, yüz hatta iki yüz tane midye dolma ile geceye iddialı bir giriş yapabilirsiniz.