Online Urfa Kebap Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Hızlı, pratik! Canın kebap mı çekti? Söyle bir Urfa kebap, oldu bitti. Fazla dert etmeye gerek yok. En kararsız anında hemen imdadına yetişir Urfa kebap. Öğle yemeğine de gelir, akşam yemeğine de katılır. Acıktınız mı, kebap mı yiyesiniz geldi, bunları söyleyin yeter.

Karışıklık olmasın. Urfa kebap acısız olandır. Belki acı sevmiyorsunuz ya da kendinizi garantiye almak, acısını kendiniz ayarlamak istiyorsunuz. Tamam işte, Urfa kebabı size en uygunu. Söylersiniz Yemeksepeti’nden şöyle bir porsiyon, açarsınız paketini, tırnak pidenin üstüne boylu boyunca uzanmış kebabın üstüne yavaş yavaş serpiverirsiniz pul biberi, şahane olur. Yanında da sumaklı soğanı, maydanozu, bulgur pilavı, salatası, közlenmiş biber ve domatesi de varsa değmeyin keyfinize. Biraz maydanozdan alın, biraz domatesten, bulgurdan bir çatal, pideden birkaç ısırık derken verdiğiniz tek bir Urfa kebap siparişi ile ne kadar doyduğunuzu göreceksiniz.

Yemeksepeti’nde yüzlerce restoranın farklı farklı Urfa yapışlarına şahit olacaksınız. Bunlardan biri kaşarlı Urfa kebabı, bir diğeriyse Urfa dürüm. Soğanı içine koyayım, domatesi bu lokmada alayım, şimdi de biberle süsleyeyim demeden, hepsini bir çırpıda yiyebileceğiniz hızlı ve pratik bir lezzet. Bazen öğle yemeklerinizde, hatta –umarız olmaz ama- fazla mesaide ve akşam yemeklerinizde size eşlik edebilecek en doyurucu ve lezzetli yemeklerdendir kendisi. Fazla düşünmeye gerek yok. Yemeksepeti burada.