Online Adana Dürüm Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

İçinizde acı sevip de, Adana dürüm sevmeyeniniz var mı? Muhtemelen yoktur. Olur da birkaç kişi çıkarsa, kebaptan uzak duruyorlardır, o kadar. Onlara saygımız sonsuz. Ancak bir kebap aşığıysanız, Adana dürümün çekim alanından kurtulmanız birazcık zor olacaktır. Zira hem Adana’nın lezzetini koruyup hem de bu kadar doyurucu olabilen bir yemek yok. Adana kebabı ile kendini bulan dürüm, daha ilk ısırıktan itibaren artan bir lezzetle birlikte midemize doğru yol almaya başlar. İçerisindeki acının ağzımızda bıraktığı yanma bile etkilemez. Hatta garip bir şekilde, daha da çok zevk verir. İster gözün yaşarsın, ister ağzın yansın... Hiçbiri mühim değil. Adana kebap siparişi verirken istediğimiz tam olarak bu lezzetti.

Yemeksepeti’nin açık arayla en çok sipariş edilen yemekleri arasında bulunan Adana dürüm, biliyoruz ki sizin de favorileriniz arasında. Hem Yemeksepeti’nde farklı malzemelerle yapılan değişik çeşitleri olduğunu da not düşelim (mesela kaşarlı Adana dürüm).

Adana dürüm yalnız başına da yenir, yanında garnitürleriyle de iyi gider. Adana dürüm siparişi verirken ona eşlik edecek ufak ilaveler de yapabilirisiniz. Mesela daha fazla acıya yeriniz varsa, küçük biberlerle bu zevki biraz daha katlayabilirsiniz. Eğer içecek tercihlerine göz atıyorsanız, Yemeksepeti olarak size diyoruz ki, “Hangisini isterseniz.” İster şöyle en köpüklüsünden bir Susurluk ayranı, ister şalgam suyu, isterseniz de kola. Belki sonrası için de kaymaklı bir künefe... Tam bir ziyafet.