Online Carl's Jr. Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Konu lezzet ise Carl's Jr. olay çıkartır! Izgara ateşinin ağızları sulandıran lezzetleri, Carl’s Jr.’ın %100 dana eti ile hazırlanan dev ve doyurucubüyüklükteki leziz premium burgerleri ile zenginleşiyor.1941‘den beri “orijinal burger” lezzetinin temsilcisi olan California’lı Carl’s Jr., kurucuları Carl N. Karcher ve eşi Margaret’in, otomobillerini teminat göstererek aldıkları 311 doların üzerine, ceplerindeki 15 doları da ekleyip bir sosisli sandviç arabası satın almasıyla doğar Bugün, dünyanın 10.000 farklı noktasında, tam 33 ülkede hizmet veren Carl’s Jr.Türkiye’yi gerçek burgerle tanıştırmaktadır.

Charbroiled Burgers: Izgara aşkı alevleniyor! Carl’s Jr., %100 dana etinden hazırlanan ve yalnızca Carl’s Jr.‘a özel yöntemlerle ızgara ateşinde, tam kıvamında pişirilen burger köftelerini, diğer eşsiz lezzetler ve özel soslarıyla bir araya getiriyor. Burger köftesinin füme et ve barbekü sosuyla birleştiği Western BBQ ile kavrulmuş dana eti ve özel sosların bir araya geldiği Memphis Burger ağızları sulandıran yıldız lezzetler arasında başı çekiyor. Nefis mantar tadıyla buluşturan Portobello Burger ve jalapeno biberlerinin Santa Fe sosuyla harmanlandığı acılı lezzetin zirvesi Jalapeno Burger ise farklı damak tatlarına önem verenlere tutkunu olacakları seçenekler sunuyor.

Kalite, servis ve temizlikten ödün vermeyen Carl’s Jr., Türkiye’deki 13 şubesiyle her geçen gün burger zincirini büyütmeye ve California temalı şık lobi alanlarında,masaya servis,limitsiz içecek,ücretsiz ek sos çeşitleri ile burgerseverlere başka hiçbir yerde tadamayacakları bir Fast-Casual deneyimi sunmaya devam ediyor.