Online Dürüm Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Şu mükemmel yemekleri lavaşın içine sarmayı düşünen kimse, aklıyla bin yaşasın! Açlığımızı mı bastırmadı, ziyafet mi çektirmedi, neler neler gördü dürümler. Her dürümün içinde taşıdığı tarifin hikayesi başka, konuk olduğu sofrada yazılan hikaye başkaydı. Günü geldi öğrenci yemeği de oldu, günü geldi iş yeri öğle arasında saygılarını da sundu. Ne oldu ne bitti önemli değil, her zaman karlı çıkan, karnı doyan biz olduk.

Bu kadar basit bir yemek türünden, bu kadar fazla çeşit ve lezzet... Bir kere dürüm dendiği zaman herkesin aklına farklı bir çeşidi gelir. Kimimiz Adana dürüm anlar, kimimiz çöp şiş, kimimizin aklı da direk dürüm dönere gider. Eğer acı sevmiyorsanız ama klasik bir kebap keyfi arıyorsanız urfa dürümdür size hitap eden. Veya bugün kırmızı et yemek istemiyor musunuz, o zaman buyurun tavuk dürüm tercihlerine. Yemeksepeti’nde en çok tercih edilen dürüm çeşitleri arasında bu saydıklarımız bulunsa da aklınızı çelecek, karnınızı guruldatacak daha bir çok dürülmüş lezzet bekliyor. Çöp şiş dürüm, sucuk dürüm, kaşarlı dürüm, hatta ciğer dürüm...

Dürüm öyle bir olaydır ki, et yemeyenleri bile kucaklar. Vejetaryenler olsun, aldığı protein miktarını azaltmak isteyenler olsun, etsiz dürümler herkesi Yemeksepeti’nde karşılar. Şöyle en gelenekselinden bir lezzetin keyfine varmak isteyenler için çiğ köfte dürüm veya sebzeli ve mantarlı dürüm çeşitleri de en çok takdirimizi kazanan yemeklerden.