Online Mantı Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Hakkını vermek lazım. Mantı, bu dünyanın gördüğü en lezzetli en doyurucu yemeklerinden. Ülkemizde de bu kadar ustalıkla yapıldığı için oldukça şanslı sayılırız doğrusu. Mantı deyince aklımıza ilk olarak Kayseri mantısı gelse de, başka birçok şehirde de geleneksel yemekleri arasında olduğunu hatırlatma fayda var. Nereler mi? Mesela Adana, Çorum, Kırşehir, Konya, Yozgat ve Sivas, bu yemeği ustalıkla yapan ve geleneksel lezzetleri arasına ekleyen yörelerden. Siz en iyisi mi yolunuzun buralara düşmesini beklemeden, Yemeksepeti’nde yer alan yüzlerce restoran arasından dilediğiniz mantı çeşidini bulup siparişinizi verin, keyfi ertelemeyin.

İster bir öğle yemeği, isterseniz de evde akşam yemeği için mantı ziyafeti çekebilirsiniz. Yemeksepeti’nde birçok mantı çeşidi sizi bekliyor. Eğer “Ben orijinalinden vaz geçmem” diyenlerdenseniz, Yemeksepeti’nde en çok tercih edilen mantılar arasında klasik mantı bulunduğunu size müjdeleyelim. Ama klasiğin birazcık dışına çıkalım, tereyağı ve yoğurtlu sosun yakıştığı diğer çeşitlerini deneyelim derseniz, o da kolay. Çıtır çıtır yemekleri sevene feraye, dolu dolu mantı keyfi yapmak isteyenlere bohça mantı, vejetaryenler veya et yemek istemeyenler için ıspanaklı mantı sizleri bekliyor.

İddia ediyoruz, Yemeksepeti’ndeki ev mantısı seçenekleri arasında hiç denemediğiniz lezzetler bulacaksınız. Örneğin Asya mutfağıyla şekillenmiş bir Çin mantısı (wonton), mantıya olan bakış açınızı değiştirebilir. Hatta dondurulmuş veya pişirilmeye hazır mantılardan kiloyla sipariş verip, kendi tariflerinizi de oluşturabilirsiniz.