Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!

‎Benelux Chocolate, G.O.P

Service 9.8
Flavour 8.9
Min. Delivery
20.00 TL
Delivery Time
20-30 min.
You can track your Vale order on the map.
Best-selling Products

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

Warnings

It became compulsory to purchase plastic bags for at least 0,25 TL according to the amendments on Environment Law by the Ministry of Environment and Urbanization. If you require a plastic bag, you should add it to your basket. The amount will be charged to you for each plastic bag.

This place accepts orders only via Yemeksepeti, under project Vale which is Yemeksepeti's latest innovation exclusive to you as Yemeksepeti users. Your orders will be delivered to you by Yemeksepeti restaurants' or third party delivery companies' couriers. Vale service fee is being calculated according to the basket value. Online Credit Card is the sole payment method for Vale orders.

Payment Types

Online Credit/Debit Card

Credit Card

Information

Kep Address: --- Company Name: Benelux Chocolate Tax ID / Mersis Number: ---
The address information and the approved phone number of this restaurant are recorded in the Yemeksepeti system.
*Orders coming from this Restaurant are delivered by Vale couriers, Vale is responsible for the comments associated with Speed reviews..
Restaurant Review (9 reviews)
Service: 10
|
Flavour: 10
1mo
...r

Çok başarılı.

Restaurant's Answer

Çok teşekkür ederiz. Afiyet olsun. Tekrar görüşmek dileği ile.

Service: 10
|
Flavour: 6
1mo
...s

Sütlü çikolata fazla sütlü, kakao aroması çok az. Antep fıstıklı kırma çikolata bile markettekilerden daha az lezzetliydi fıstık tadını düzgün alamıyorduk. Dolgulu olanlardan portakal ve kahve aromalılar güzel diğerleri düz sütlü çikolata. Market markalarından daha iyi olmasını beklerdik üzüldük.

Restaurant's Answer

Değerli müşterimiz, tüm çikolatalarımızda belçikadan ithal edilen callebaut marka çikolata kullanılmaktadır. Callebaut sütlü çikolatanın kakao oranı 33. 6dır. Ustalarımız, bu orana müdahale etmemektedir.

Service: 10
|
Flavour: 9
1mo
...a

100gr karışık çikolata isteyince 10 tane çikolata geldi. Belki çeşidine göre boyutları değiştiği için tane de değişiyor olabilir.

Service: 10
|
Flavour: 10
2mo
...b

Kahveler acı kahve sevenlere göre güzel, büyük markaların kömür edilene kadar kavrulmuş kahveleri gibi. Ama çikolatalar gerçekten çok güzel, bilinen çikolata markaları lezzetliyse, bu işletmenin çikolataları bana göre çok lezzetli. Kahveyi önermiyorum ama çikolataları öneriyorum, denemelisiniz!

Service: 8
|
Flavour: 7
3mo
...r

Americano sipariş ettim, maalesef kötü bir filtre kahve geldi. Hatta hazır drip kahve olduğunu düşünüyorum, kesinlikle makine kahvesi değildi. Çikolataları kesinlikle güzel. Ancak kahve paketlemesinde yine değiştirmeleri gereken şeyler var.

Restaurant's Answer

Beğenebileceğiniz bir kahve yapamadığımız için üzgünüz. Kahvelerimizi cimbali marka kahve makinesi ve kahve yapımından hemen önce öğüttüğümüz premium çekirdekler ile yapmaktayız. Mağazamızı ziyaret etmenizi öneririz. Bu aldığımız en düşük puan olup düzeltmek için elimizden geleni yapacağız.

Service: 10
|
Flavour: 10
3mo
...5

Çok güzel çikolataya ve çok güzel bir işletmeye sahip.

Restaurant's Answer

Çok teşekkür ederiz. Yorumlarınız bizim için çok değerli.

Service: 10
|
Flavour: 10
4mo
...m

Teşekkürler, çok beğendik.

Restaurant's Answer

Çok teşekkür ederiz afiyet olsun.

Service: 10
|
Flavour: 10
5mo
...k

Bayıldık! Teşekkürler.

Service: 10
|
Flavour: 10
6mo
...r

Çikolatalar hem çok lezzetli hem de çok hoş görünüyorlar. İşini iyi bilen bir kadının elinin değdiği çok belli. Şu günlerde kahvemizin en güzel eşlikçisi.

Restaurant's Answer

Çok teşekkür ederiz afiyet olsun.

Online Market Siparişi
7/24 market alışverişini yapabileceğin Yemeksepeti Banabi'ye buradan geçebilirsin!
Kapat Yemeksepeti Banabi'ye Git