Domino's Pizza, Akdere

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!

This restaurant is out of its working hours. You can only place future orders from this restaurant.

Restaurant Points
Speed 7.0
Service 6.9
Flavour 7.0
User Reviews

İlk siparis 2 bucuk saatte geldi iptal ettirdim onlain odemistim biraz ugrastim ikinci siparis 1saatte geldi mecburiyetten yedik akdere bolgesi bakiyor sikayetimi merkeze ilettim umarim isleme kayarlar sayin yetkili 2bucuk sate ben bursaya giderim buyuzden kocaman oooooo sıfır hiz bespara etmez.

k...m 17 days ago

Her defasında evimize motorla on beş dakika mesafedeki mamak şubesinden veriyorum ve ısrarla akdere şubesine atıyorlar. Hemen yapsalar hadi neyse, yirmi dakika geçtikten sonra siparişiniz başka şubeye yönlendirildi deniyor. Bu mahalleye gönderim yapılmıyorsa çıkartın listenizden, bu kadar basit.

s...m 1 months ago

Pizza hamuru güzel değildi. Son birkaç aydır mamak ve akdere şubesi gerçekten dominosa yakışmayan işler yapıyor. Malzemesi de azdı. 45 dakikada geldi.

s...m 4 months ago

İçinden metal pizza altlığı çıktı.

b...m 5 months ago

1 saatte teslim içeceğin yanlış getirilmesi ve değişimi için bir o kadar daha beklenmesi bu sürecin sonunda yenen pizza... En sevilen marka ve pizzanın yarattığı hayal kırıklığı da büyük oluyor. Ayrıca mağduriyet yaratmamak için cebeciye gönderim var fakat beklediğini bulamayan mağdur olur.

b...m 5 months ago

bu kadar soğuk pizza gelmemeli koskoca Domino's sun sen

n...z 5 months ago

pizzanın adı bol malzemos olmasına rağmen pizza sadece pizza sosundan ibaret. en az 70 kere sipariş vermişimdir. sarımsak kenar olarak verdiğim 70 siparişin 50si ekstra kenar ücreti alınmasına rağmen normal kenar geldi. şu ana kadar bana 50 lira borçları var diyebilirim. her gün daha kötüye gidiyor

e...m 5 months ago

çok begeniyoruz başarılar

s...m 5 months ago

See all user reviews (8 Comments)
Working Hours:
Monday
10:00 - 23:45
Tuesday
10:00 - 23:45
Wednesday
10:00 - 23:45
Thursday
10:00 - 23:45
Friday
10:00 - 23:45
Saturday
10:00 - 23:45
Sunday
10:00 - 23:45
Wednesday
10:00 - 23:45
Average Delivery Time:
30 minutes (average)

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

Promotions cannot be combined.

Sausage, soudjouk, soudjouk cubes, pepperoni, New York pepperoni, jambon, Adana spicy kebab items that are used in the pizzas are produced from chicken and/or turkey meat.

Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information.

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee.

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 25,99 TL and 'Tek Kişilik Paketos Menü' for only 18,99 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy one small (except of Classic Pizza) or medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for only 5 TL! 'Promotion is not valid for the Menüler or Özel teklifler title.

Kep Address: pizzarestaurantlarias@hs02.kep.tr Company Name: Domino's Pizza Tax ID / Mersis Number: 5929977655686464
Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

 • 16.90 TL
 • Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Sucuksever, Bol 5'li, Extravaganzza, Italiano, Bol Malzemos, Acılı Bol Malzemos, Pattos, Karışık, New York, Callypso, Kumru, Doyuyos pizzalar için geçerlidir.

  34.99 TL
 • Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta) + Çıtır Tavuk Topları (150 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (150 gr.) Kampanya Karışık, Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Sucuksever pizzalar için geçerlidir.

  39.90 TL 25.99 TL
 • Küçük Boy Pizza + Çıtır Tavuk Topları (100 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (100 gr.) (Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Karışık pizzalar için geçerlidir.

  29.90 TL 18.99 TL
 • Sıcak akışkan çikolatalı sufle

  7.90 TL