Domino's Pizza, Alibeyköy

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!
Restaurant Points
Speed 5.3
Service 4.5
Flavour 5.1
User Reviews

Uzun süreden sonra ilk defa zamanında geldi. Bu durum devam etmeli.

p...s 3 days ago

Buz gibi patates kızartması, malzemelerin yarısı pişmemiş halde geldi. Rezilsin dominos!

h...r 4 days ago

Sakın bu şubeden sipariş vermeyin.. Bu yaşadığımız kaçıncı sorun..

g...n 9 days ago

Paketos de pizza var başka bişey yok. Patates ve tavuğu gören yok! Dominos'a yakışan hareketler.

s...r 20 days ago

Sırf bu şube yüzünden dominos'tan vazgeçtim. Başka pizzaları daha hızlı, daha taze pizzalar yapıyorlar. Bu yorumu sadece 1 sipariş için değil. 3-4 defa pizza söylediğim halde ya bayat oluyor ya bir şeyi eksik yada dediklerimi koymayı unutuyorlar.

t...m 26 days ago

7-8 dk mesafedeki yere 45-60 dk aralığında pizza gönderiyorlar. Üstelik "neden geç kaldınız" diye sorunca "bekleyeceksiniz tabi yoğunluk var ne yapalım" cevabı alıyorum. Madem bu kadar yoğunsunuz daha çok çalışan istihdam edin de markanızı rezil etmeyin.

m...e 27 days ago

1 saatten fazla gelen pizza buz gibiydi. Dilimlemek için baya uğraşmak gerekiyordu. Ayrıca kapıda bide ödeme yapmak için kırk takla attım. Pos cihazının slipi bitmiş nakit var mı deniliyor. Oda yetmedi baktım yenecek gibi değil yemeksepetindende ulaşamadılar.

l...m 28 days ago

Pizzaların görünümü diğer şubelere göre çok kötü. 2 farklı pizza sipariş verdim, ikiside tamazan pidesi gibi garip garip kabarmış, salçası yanmış, malzemeler sadece Orta kısımda karmakarışık, göze hitap etmeyen şekilde. Ayrıca iki pizzada da eksik malzeme vardı ve bilgilendirme yapılmadı. Bir daha asla bu şubeden pizza söylemem, kimseye de tavsiye etmem. 1 değil 2 değil bu kaçıncı.

b...n 28 days ago

Yaklaşık 1 saat sonra geldi servis. 30dk yı aştığı için ücret vermeyecektim ancak bu saatte geçerli değil diye kabul edilmedi. Oysaki bu saatte geçerli olmadığına dair bir mesaj vs yoktu. Siparişimdeki tatlı gelmedi, yemeksepetinden uyardım, 1 saat sonra bi tane de hediye ederek getirdiler.

r...d 30 days ago

Siparişim bir saati geçti ve söylediğim tavuk parçaları pizza kutusunun içindeydi. Zahmet edip ayrı bir kutuya koyamamışlar.

M...a 1 months ago

Çıkarken kapıyı tutan ve çarpmasını önleyen genç servis elemanına kocaman sevgiler.

e...s 1 months ago

Rezalet siparişimi 15. 30 da verdim saat 18. 30 ve ben hala siparişimi bekliyorum şimdi aradım daha kuryeye verilmemiş. Gerçekten rezalet.

s...m 1 months ago

2 saat olcak gelmedii bekliyorum inanıyorum aç aç bekliyrum gelcek inşallah.

f...m 1 months ago

Sipariş 10 dk geç geldi ücretsiz bile alma talebinde bulunmadım kurye gelmi acele edicegi yerde motor üzerinde durmuş telefonla oynuyor gelip pizzayı benim almamı bekledi heralde.

h...m 1 months ago

Domino's ^^ :).

a...m 1 months ago

Etli mangal pizza değil de sanki salçalı hamur pizzaydı. Doğru düzgün malzeme yoktu pizzada.

H...a 1 months ago

Sufleler mükemmeldi.

m...m 1 months ago

Yedigim en lezzetli pizzalar.

a...m 1 months ago

Çok teşekkürler. Servis elemaninizda tam bir beyfendi.

m...m 1 months ago

Çok kötü...

ş...n 2 months ago

Baya düzelmis.

e...r 2 months ago

Her şey çok güzel.

s...m 2 months ago

30 dakikada elime ulaşan mükemmel pizza, sıcak ve lezzetli.

a...m 2 months ago

Lezzet harika hız müthiş tsk alibeykoy dominos.

b...m 2 months ago

Mükemmel lezzet mükemmel servis.

g...m 2 months ago

Çok hızlı geldi tsk.

i...m 2 months ago

Siparşim 24 dakikada elime ulaştı sıcak bir şekilde teşekkürler dominos çalışanları.

m...m 2 months ago

Oley sizi seviyorum.

s...a 2 months ago

Gerçekten uzun zamandır yediğim en iyi pizza malzemesi bol sıcak ve enfesti gerçekten verdiğim paranın hakkını fazlasıyla vermişler. Gayet hızlı ve sıcak geldi.. Tşk dominos :).

s...m 2 months ago

Son zamanlarda yedigim en lezzetli pizza teşekürler dominos.

m...m 2 months ago

Working Hours:
Monday
11:00 - 01:15
Tuesday
11:00 - 01:15
Wednesday
11:00 - 01:15
Thursday
11:00 - 01:15
Friday
11:00 - 01:15
Saturday
11:00 - 01:15
Sunday
11:00 - 01:15
Monday
11:00 - 01:15
Average Delivery Time:
30 minutes (average)

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee.

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

Buy ’Bol Malzemos Pizza (Orta) Fırsatı’ for only 14,9 TL. Please select this product from 'Promosyon Menüler' title.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 20,99 TL and 'Tek Kişilik Paketos Menü' for only 14,99 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy ’Tatlım Tahinlim’ for only 7,9 TL instead of 9,9 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by Domino's Pizza into the 'My Coupons' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy one medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for 5 TL! Except of Promosyon Menüler and Ekonomik Menüler.

Middle sized single pizzas are for %50 off for everyday between 10:00 am to 15:00 pm and every night between 21:00 pm to 00:00 am.! Please select this products from '%50 İndirimli Orta Boy Pizzalar" title. This promotion cannot be combined with other promotions.

'Seçilmiş Menü 2' is only 24,9 TL instead of 29,7 TL!

Special to GNCTRKCLL Club members, Domino's Pizza 'GNCTRKCLL Menüsü' is 16,99 TL! In order to benefit from this promotion, write 'DOMINOS' and send to 2278 and enter the code you are given into the 'GNCTRKCLL Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Special to İddaa customers, get 'İddaa Menüsü' is only 36,9 TL instead of 77,79 TL. In order to benefit from this promotion, you have to write the password to 'İddaa Kampanyası' box on the checkout page. All passwords are single use only and only one campain menu.

Special to Passolig customers, get 'Passolig Menüsü' is only 36,9 TL instead of 77,79 TL. In order to benefit from this promotion, you have to send an sms to "6033" and write the password to 'Passolig Kampanyası' box on the checkout page. All passwords are single use only and only one campain menu.

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

 • Cheddar peynirli ve mozzarellalı, sarımsaklı çeşnili dilimler

  7.00 TL
 • Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta) + Çıtır Tavuk Topları (150 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (150 gr.) Kampanya Karışık, Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Sucuksever pizzalar için geçerlidir.

  39.90 TL 20.99 TL
 • Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Sucuksever, Bol 5'li, Extravaganzza, Italiano, Bol Malzemos, Karışık, New York, Dünyanın Pizzası, Callypso, Kumru, pizzalar için geçerlidir.

  30.90 TL
 • Küçük Boy Pizza + Çıtır Tavuk Topları (100 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (100 gr.) (Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Karışık pizzalar için geçerlidir.

  29.90 TL 14.99 TL