Domino's Pizza, Alibeyköy

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!
Restaurant Points
Speed 4.7
Service 4.7
Flavour 4.8
User Reviews

Sipariş ettiğim patates gelmedi ve bildirmeme rağmen umursanmadım kesinlikle sipariş vermemeniz gereken yer.

m...m 8 days ago

Elinize olmayan ürünün yerine kafanıza göre başka ürün yollamamanız lazım. Tavukla patatesin yerine sufle yollamak olmaz. Bu durumlarda arayıp sormanız lazım. Bunun dışında pizza güzeldi.

w...e 13 days ago

2 Orta ipince hamur pizza sipariş ettim bir de hep yanlış yaptıkları için arayıp teyit ettim. Ona rağmen yanlış gönderiyorlar. Kurye varken yetkili ile görüştüm sorun kendilerinden kaynaklı olmadıklarını söylediler. Yemek sepeti yetkililerini aradıktan sonra özür dileyerek hep hak ettiğim siparişi alabiliyorum, şimdi yoldaymış... Hizmet çok kötü, açıklama kısmına filan bir şey yazmayın hiç bakmadılar bu zamana kadar.

s...r 21 days ago

Bir buçuk saatte geldi soğuktu.

o...m 22 days ago

Ödemenin kredi kartı seçilmesine rağmen pos makinemiz bozuk diye bir bahaneyle nakit ödeme alınması ayıp. Bozuksa bile, dominosta sadece 1 tane mi pos makinesi var?

H...a 26 days ago

Servis elemanı yanımda bozuk yok deyip 20 tl yi alıp birdaha gelmedi. Nakit ödeyeceğimi belirttiğim halde 3 tl paraüstü nasıl getirilmez ve somra getirileceği söylenir anlamıyorum.

İ...1 28 days ago

Sipariş 50 dakikada gelmesine rağmen motosiklet eksikliği bahane edilerek 30 dk kuralı uygulanmadı fakat kurye bedeli aldıktan sonra fiş vermedi? Pizza soğuktu.

a...m 1 months ago

Alibeykoyde ki denize nazir cay bahçesi ne denir ki başka 1. 5 saat sonra gelen pizza için!

e...n 1 months ago

Pizzada zerre lezzet yok.

t...m 1 months ago

Sakarya mahallesi adresime 30dkyı biraz geçtikten sonra teslimat sağlanmıştır. Bence gayet yeteri ve uygun bir hız. Gayette sıcaktı pizza.

i...9 1 months ago

Kesinlikle buradan siparis vermeyin. Kac saatte geldigini bile unuttum. Buz gibi bir pizza gelmisti. Sanki ozellikle disarida bekletilmis. Ve kola unutulmustu.

N...6 1 months ago

Soğuk bayat yavaş gelen pizzalar.

T...m 1 months ago

Siparisim bir saate yakin bir surede cok gec geldi ayriyetten servisdeki arkadasin giderli tavri oldukca rahatsiz edici.

m...l 2 months ago

Her siparişte bir şey unutmayı başarıyorlar. Bu anlamda istikrarlılar aslında. Parasını ödediğin ayran veya kenar sos veya tatlı, elbet bir şey eksik. Bir tek pizzayı ulaştırabiliyorlar anladığım kadarıyla, onda da ekstra bir malzeme istemişsen o unutulmuş oluyor.

s...s 3 months ago

Dominos-tan yediğim en kötü pizzaydı. 1 saat 40 dakikada geldi. Bu gecikme için bilgilendirmede de bulunmadılar. Herhalde 10 dakikada hazırlayıp 1. 5 saatte getirmişler ki pizza geldiğinde bütün gün beklemiş gibiydi. Bu şubeden tekrar sipariş vermeyi düşünmüyorum.

b...r 3 months ago

Siparişim hem 1 saatte geldi, hem eksik geldi hem de yanlış geldi. 3 ü bir arada :) gerçekten tebrik ediyorum...

i...n 3 months ago

1. 5 saat sonra gelen servis ve içicek unutulmuş buz gibi bi pizza dominosa yakışmamış.

h...m 3 months ago

Pizzam yine kömür gibi geldi.

f...m 3 months ago

Sipariş 1, 5 saat sonra geldi ve sürekli şimdi geliyor diyerek kandırdılar. Gelen pizzalar buz gibi ve donmuştu rezalet bit sipariş.

s...s 3 months ago

Salcali pide tadinda.

i...y 3 months ago

1 saat 10 dk gelen şiparişten hala para isteyen kurum.

e...m 3 months ago

Çok kötü, getirdikleri pizzanın peyniri yanmış kömir olmuş.

f...m 3 months ago

Ayıptır dominos.

b...m 4 months ago

Tam 1, 5 saatte gelebildiler. Pos makinesi çalışmadı. Kötü.

m...m 4 months ago

Pizzalar berbatti.

f...z 4 months ago

1 saatte geldi. Üstelik para istediler. Zorla verdim. Böyle rezalet olamaz.

u...y 4 months ago

Pizza buz gibiydi. Nota pizza baharatı bol olsun yazmama rağmen bir tane bile gelmedi. Pizza muhtemelen önceden yapılmış bi pizzaydı ve kupkuruydu. Dominostan vazgeçmeme neden oldu. Müşteri hizmeti bu denli önemli mi?

o...m 4 months ago

Daha önce sürekli dominosdan pizza yerdim ama en son yaptıgım siparişi hiç beğenmedim. Little ceasars çok çok daha iyi.

f...6 4 months ago

1 saatte geldi ve yine de ücretini aldınız.

h...m 4 months ago

Heryerden ettiğim şikayetlere burayı da ekleyeceğim. Verilen sipariş elime ulaşmadı, dalga geçer gibi yolda geliyor diye diye beni saatlerce beklettiler evime 5 dakikalık mesafede olmalarına rağmen. Tebrikler!

o...a 4 months ago

Working Hours:
Monday
11:00 - 01:15
Tuesday
11:00 - 01:15
Wednesday
11:00 - 01:15
Thursday
11:00 - 01:15
Friday
11:00 - 01:15
Saturday
11:00 - 01:15
Sunday
11:00 - 01:15
Friday
11:00 - 01:15
Average Delivery Time:
30 minutes (average)

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee. Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information.

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

2 Adet Orta Boy Pizza + Litrelik İçecek' is 29,9 TL, 'Bol Malzemos Pizza (Orta) Fırsatı' is 14,9 TL instead of 29,9 TL, 'Parti Menüsü' is 43,9 TL. Please select the product from 'Promosyon Menüler' title.

Buy ’Özel Şekil Pizzalar’ for only 14,9 TL instead of 31,9 TL. Please select this product from 'Özel Şekil Pizzalar' title.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 20,99 TL and 'Paketos Karışık Pizza (Orta)' for only 21,99 TL. Please select this product from 'Paketos Pizzalar' title.

Buy ’Tatlım Tahinlim Pizza’ for only 7,9 TL instead of 9,9 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by Domino's Pizza into the 'My Coupons' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy one medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for only 5 TL! Except of Promosyon Menüler and Ekonomik Menüler.

Middle or large sized single pizzas are for %50 off for everyday between 10:00 am to 15:00 pm and every night between 21:00 pm to 00:00 am.! Pealse select this products from '%50 İndirimli Orta Boy Pizzalar' and '%50 İndirimli Büyük Boy Pizzalar' titles. This promotion cannot be combined with other promotions.

Seçilmiş Menü is only 26,9 TL instead of 30,8 TL!

Special to GNCTRKCLL Club members, Domino's Pizza 'GNCTRKCLL Menüsü' is 15,99 TL! In order to benefit from this promotion, write 'DOMINOS' and send to 2278 and enter the code you are given into the 'GNCTRKCLL Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.