Domino's Pizza, Alibeyköy

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!
Restaurant Points
Speed 7.5
Service 6.4
Flavour 6.6
User Reviews

İki kez sapariş verdim ikiside hızlı ve sıcak geldi. Teşekkürler.

b...m 6 days ago

Üstündeli malzemeler sonradan eklenmiş gibi soguktu.

e...a 16 days ago

Hizli servis, cok pismeden hamurlasmadan diri malzemeler ile hazirlanmis lezzetli sicak pizza. Nefis kenar secimimiz unutulmasa hersey on numara olurdu.

u...z 17 days ago

Soğuk ve kuru pizza yetmiyormuş gibi bu pizzayı 45 dakika bekledim ayıptır yemin ediyorum.

d...m 19 days ago

45 dakikada geldi. Tek kişilik paketos söylemiştim. Pizza çok kuru ve soğuktu. Patates ve tavuk ise resimlerde göründüğü gibi bol değil, üç-beş tane konulmuştu. Hız, lezzet, servis, hiçbir açıdan memnun edici değildi. Alibeyköy şubesi, alıştığım dominos kalitesinden uzak bir şube gibi görünüyor. Umarım porsiyon tutarlılığı ve malzeme miktarından başlayarak kendilerine çeki düzen verirler. Şimdiden kolay gelsin...

a...r 21 days ago

Siparis yanlis geldi. Ve ikinci siparisin gelmesini 1 saat bekledim sonra geldi tam bir rezalet.

2...4 22 days ago

Pizzalar mükemmeldi.

d...m 28 days ago

Süper diii.

a...m 28 days ago

Hiziyla bu sefer utandirdi :).

e...n 29 days ago

Mükemmel bi lezet.

a...m 1 months ago

Kaliteli ve hızlı sipariş.

o...m 1 months ago

Meksika sosunu getirmemistiniz üzdü...

e...m 1 months ago

Siparişim ya geç geliyor ya da eksik geliyor. İkinci bir yarım saat de unutulan ürün için bekledim. Pizzalar lezzetli ancak yan ürünler özensiz.

e...n 1 months ago

Uzun süreden sonra ilk defa zamanında geldi. Bu durum devam etmeli.

p...s 1 months ago

Buz gibi patates kızartması, malzemelerin yarısı pişmemiş halde geldi. Rezilsin dominos!

h...r 1 months ago

Sakın bu şubeden sipariş vermeyin.. Bu yaşadığımız kaçıncı sorun..

g...n 1 months ago

Paketos de pizza var başka bişey yok. Patates ve tavuğu gören yok! Dominos'a yakışan hareketler.

s...r 1 months ago

Sırf bu şube yüzünden dominos'tan vazgeçtim. Başka pizzaları daha hızlı, daha taze pizzalar yapıyorlar. Bu yorumu sadece 1 sipariş için değil. 3-4 defa pizza söylediğim halde ya bayat oluyor ya bir şeyi eksik yada dediklerimi koymayı unutuyorlar.

t...m 2 months ago

7-8 dk mesafedeki yere 45-60 dk aralığında pizza gönderiyorlar. Üstelik "neden geç kaldınız" diye sorunca "bekleyeceksiniz tabi yoğunluk var ne yapalım" cevabı alıyorum. Madem bu kadar yoğunsunuz daha çok çalışan istihdam edin de markanızı rezil etmeyin.

m...e 2 months ago

1 saatten fazla gelen pizza buz gibiydi. Dilimlemek için baya uğraşmak gerekiyordu. Ayrıca kapıda bide ödeme yapmak için kırk takla attım. Pos cihazının slipi bitmiş nakit var mı deniliyor. Oda yetmedi baktım yenecek gibi değil yemeksepetindende ulaşamadılar.

l...m 2 months ago

Pizzaların görünümü diğer şubelere göre çok kötü. 2 farklı pizza sipariş verdim, ikiside tamazan pidesi gibi garip garip kabarmış, salçası yanmış, malzemeler sadece Orta kısımda karmakarışık, göze hitap etmeyen şekilde. Ayrıca iki pizzada da eksik malzeme vardı ve bilgilendirme yapılmadı. Bir daha asla bu şubeden pizza söylemem, kimseye de tavsiye etmem. 1 değil 2 değil bu kaçıncı.

b...n 2 months ago

Yaklaşık 1 saat sonra geldi servis. 30dk yı aştığı için ücret vermeyecektim ancak bu saatte geçerli değil diye kabul edilmedi. Oysaki bu saatte geçerli olmadığına dair bir mesaj vs yoktu. Siparişimdeki tatlı gelmedi, yemeksepetinden uyardım, 1 saat sonra bi tane de hediye ederek getirdiler.

r...d 2 months ago

Siparişim bir saati geçti ve söylediğim tavuk parçaları pizza kutusunun içindeydi. Zahmet edip ayrı bir kutuya koyamamışlar.

M...a 2 months ago

Çıkarken kapıyı tutan ve çarpmasını önleyen genç servis elemanına kocaman sevgiler.

e...s 2 months ago

Rezalet siparişimi 15. 30 da verdim saat 18. 30 ve ben hala siparişimi bekliyorum şimdi aradım daha kuryeye verilmemiş. Gerçekten rezalet.

s...m 2 months ago

2 saat olcak gelmedii bekliyorum inanıyorum aç aç bekliyrum gelcek inşallah.

f...m 2 months ago

Sipariş 10 dk geç geldi ücretsiz bile alma talebinde bulunmadım kurye gelmi acele edicegi yerde motor üzerinde durmuş telefonla oynuyor gelip pizzayı benim almamı bekledi heralde.

h...m 2 months ago

Domino's ^^ :).

a...m 3 months ago

Etli mangal pizza değil de sanki salçalı hamur pizzaydı. Doğru düzgün malzeme yoktu pizzada.

H...a 3 months ago

Sufleler mükemmeldi.

m...m 3 months ago

Working Hours:
Monday
11:00 - 01:15
Tuesday
11:00 - 01:15
Wednesday
11:00 - 01:15
Thursday
11:00 - 01:15
Friday
11:00 - 01:15
Saturday
11:00 - 01:15
Sunday
11:00 - 01:15
Thursday
11:00 - 01:15
Average Delivery Time:
45 minutes (average)

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Multinet

Setcard

Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee.

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

Buy ’Bol Malzemos Pizza (Orta) Fırsatı’ for only 14,9 TL. Please select this product from 'Promosyon Menüler' title.

Buy ’Garanti Menüsü’ for only 15,9 TL instead of 32,28 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by The İnternet Garanti Bank or Mobile Branch into the 'Garanti Özel Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 21,99 TL and 'Tek Kişilik Paketos Menü' for only 15,99 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy ’Tatlım Tahinlim’ for only 7,9 TL instead of 9,9 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by Domino's Pizza into the 'My Coupons' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy one medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for 5 TL! Except of Promosyon Menüler and Ekonomik Menüler.

Middle sized single pizzas are for %50 off for weekdays between 10:00 am to 15:00 pm and every night except of saturday between 21:00 pm to 00:00 am.! Please select this products from '%50 İndirimli Orta Boy Pizzalar" title. This promotion cannot be combined with other promotions.

'Seçilmiş Menü 2' is only 24,9 TL instead of 29,7 TL!

Special to GNCTRKCLL Club members, Domino's Pizza 'GNCTRKCLL Menüsü' is 16,99 TL! In order to benefit from this promotion, write 'DOMINOS' and send to 2278 and enter the code you are given into the 'GNCTRKCLL Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Special to İddaa customers, get 'İddaa Menüsü' is only 36,9 TL instead of 77,79 TL. In order to benefit from this promotion, you have to write the password to 'İddaa Kampanyası' box on the checkout page. All passwords are single use only and only one campain menu.

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

 • Sıcacık akışkan çikolatalı sufle

  7.00 TL
 • Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta) + Çıtır Tavuk Topları (150 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (150 gr.) Kampanya Karışık, Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Sucuksever pizzalar için geçerlidir.

  39.90 TL 21.99 TL
 • Küçük Boy Pizza + Çıtır Tavuk Topları (100 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (100 gr.) (Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Karışık pizzalar için geçerlidir.

  29.90 TL 15.99 TL
 • Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Sucuksever, Bol 5'li, Extravaganzza, Italiano, Bol Malzemos, Karışık, New York, Dünyanın Pizzası, Callypso, Kumru, pizzalar için geçerlidir.

  30.90 TL
 • 14.90 TL