Domino's Pizza, Alibeyköy

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!
Restaurant Points
Speed 6.9
Service 5.9
Flavour 5.6
User Reviews

Hizli guler yuzlu ve sicacik bir pizzanin yannda buz gibi bir siprayt. İcin tsk ederim :)).

c...m 4 days ago

Saolsunlar biraz gecikti ama olsun hem ind talebimi geri çevirmediler hem sıcak ve lezzetliydi güleryüzlü arkadaşa da teşekkürler.

s...n 18 days ago

Daha kötü bir paketleme hiç paketlememek olmalı.

a...n 23 days ago

Hayatımda bu kadar kötü bir pizza yemedim. Küçük boy pizzayı Orta boy diye gönderiyorlar. 200gr patates diye 7 dilim patates geldi. Pizza kupkuru, yanık ve soğuktu. Eğer indirimden faydalanıyoruz diye böyle gönderiyorsanız hiç girmeyin bu promosyonlara daha iyi...

R...R 27 days ago

Bugüne kadar yediğim en kötü pizzayı yedirdiler bana malzemeden çok çalınmıştı. Teşvikiye dominosun pizzaları ve servisi ne kadar iyi ise Alibeyköy domino's o kadar kötü. Ama ne varki aynı fiyat! Acilen ya kapansın yada böyle kötü servis ve lezzet sunmasınlar.

m...e 1 months ago

Siparişini ve ücretini verdiğimiz elma dilim patatesler pizzanın yanında gelmedi arayıp bildirmemize rağmen hiç bir şekilde çözümlenmedi. İlk ve sondu bu sipariş!

s...m 1 months ago

İki kez sapariş verdim ikiside hızlı ve sıcak geldi. Teşekkürler.

b...m 1 months ago

Üstündeli malzemeler sonradan eklenmiş gibi soguktu.

e...a 1 months ago

Hizli servis, cok pismeden hamurlasmadan diri malzemeler ile hazirlanmis lezzetli sicak pizza. Nefis kenar secimimiz unutulmasa hersey on numara olurdu.

u...z 1 months ago

Soğuk ve kuru pizza yetmiyormuş gibi bu pizzayı 45 dakika bekledim ayıptır yemin ediyorum.

d...m 1 months ago

45 dakikada geldi. Tek kişilik paketos söylemiştim. Pizza çok kuru ve soğuktu. Patates ve tavuk ise resimlerde göründüğü gibi bol değil, üç-beş tane konulmuştu. Hız, lezzet, servis, hiçbir açıdan memnun edici değildi. Alibeyköy şubesi, alıştığım dominos kalitesinden uzak bir şube gibi görünüyor. Umarım porsiyon tutarlılığı ve malzeme miktarından başlayarak kendilerine çeki düzen verirler. Şimdiden kolay gelsin...

a...r 1 months ago

Siparis yanlis geldi. Ve ikinci siparisin gelmesini 1 saat bekledim sonra geldi tam bir rezalet.

2...4 1 months ago

Pizzalar mükemmeldi.

d...m 2 months ago

Süper diii.

a...m 2 months ago

Hiziyla bu sefer utandirdi :).

e...n 2 months ago

Mükemmel bi lezet.

a...m 2 months ago

Kaliteli ve hızlı sipariş.

o...m 2 months ago

Meksika sosunu getirmemistiniz üzdü...

e...m 2 months ago

Siparişim ya geç geliyor ya da eksik geliyor. İkinci bir yarım saat de unutulan ürün için bekledim. Pizzalar lezzetli ancak yan ürünler özensiz.

e...n 2 months ago

Uzun süreden sonra ilk defa zamanında geldi. Bu durum devam etmeli.

p...s 2 months ago

Buz gibi patates kızartması, malzemelerin yarısı pişmemiş halde geldi. Rezilsin dominos!

h...r 2 months ago

Sakın bu şubeden sipariş vermeyin.. Bu yaşadığımız kaçıncı sorun..

g...n 2 months ago

Paketos de pizza var başka bişey yok. Patates ve tavuğu gören yok! Dominos'a yakışan hareketler.

s...r 3 months ago

Sırf bu şube yüzünden dominos'tan vazgeçtim. Başka pizzaları daha hızlı, daha taze pizzalar yapıyorlar. Bu yorumu sadece 1 sipariş için değil. 3-4 defa pizza söylediğim halde ya bayat oluyor ya bir şeyi eksik yada dediklerimi koymayı unutuyorlar.

t...m 3 months ago

7-8 dk mesafedeki yere 45-60 dk aralığında pizza gönderiyorlar. Üstelik "neden geç kaldınız" diye sorunca "bekleyeceksiniz tabi yoğunluk var ne yapalım" cevabı alıyorum. Madem bu kadar yoğunsunuz daha çok çalışan istihdam edin de markanızı rezil etmeyin.

m...e 3 months ago

1 saatten fazla gelen pizza buz gibiydi. Dilimlemek için baya uğraşmak gerekiyordu. Ayrıca kapıda bide ödeme yapmak için kırk takla attım. Pos cihazının slipi bitmiş nakit var mı deniliyor. Oda yetmedi baktım yenecek gibi değil yemeksepetindende ulaşamadılar.

l...m 3 months ago

Pizzaların görünümü diğer şubelere göre çok kötü. 2 farklı pizza sipariş verdim, ikiside tamazan pidesi gibi garip garip kabarmış, salçası yanmış, malzemeler sadece Orta kısımda karmakarışık, göze hitap etmeyen şekilde. Ayrıca iki pizzada da eksik malzeme vardı ve bilgilendirme yapılmadı. Bir daha asla bu şubeden pizza söylemem, kimseye de tavsiye etmem. 1 değil 2 değil bu kaçıncı.

b...n 3 months ago

Yaklaşık 1 saat sonra geldi servis. 30dk yı aştığı için ücret vermeyecektim ancak bu saatte geçerli değil diye kabul edilmedi. Oysaki bu saatte geçerli olmadığına dair bir mesaj vs yoktu. Siparişimdeki tatlı gelmedi, yemeksepetinden uyardım, 1 saat sonra bi tane de hediye ederek getirdiler.

r...d 3 months ago

Siparişim bir saati geçti ve söylediğim tavuk parçaları pizza kutusunun içindeydi. Zahmet edip ayrı bir kutuya koyamamışlar.

M...a 3 months ago

Çıkarken kapıyı tutan ve çarpmasını önleyen genç servis elemanına kocaman sevgiler.

e...s 3 months ago

Working Hours:
Monday
11:00 - 01:15
Tuesday
11:00 - 01:15
Wednesday
11:00 - 01:15
Thursday
11:00 - 01:15
Friday
11:00 - 01:15
Saturday
11:00 - 01:15
Sunday
11:00 - 01:15
Tuesday
11:00 - 01:15
Average Delivery Time:
1 hour (average)

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee.

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

Buy ’Bol Malzemos Pizza (Orta) Fırsatı’ for only 14,9 TL. Please select this product from 'Promosyon Menüler' title.

Buy ’Garanti Menüsü’ for only 15,9 TL instead of 32,28 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by The İnternet Garanti Bank or Mobile Branch into the 'Garanti Özel Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 21,99 TL and 'Tek Kişilik Paketos Menü' for only 15,99 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy ’Tatlım Tahinlim’ for only 7,9 TL instead of 9,9 TL.!

Buy one medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for 5 TL! Except of Promosyon Menüler and Ekonomik Menüler.

Special to GNCTRKCLL Club members, Domino's Pizza 'GNCTRKCLL Menüsü' is 16,99 TL! In order to benefit from this promotion, write 'DOMINOS' and send to 2278 and enter the code you are given into the 'GNCTRKCLL Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Special to İddaa customers, get 'İddaa Menüsü' is only 36,9 TL instead of 77,79 TL. In order to benefit from this promotion, you have to write the password to 'İddaa Kampanyası' box on the checkout page. All passwords are single use only and only one campain menu.

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.