Domino's Pizza, Atakum (Cumhuriyet)

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!

This restaurant is out of its working hours. You can only place future orders from this restaurant.

Restaurant Points
Speed 6.9
Service 5.9
Flavour 7.3
User Reviews

Dominos kalitesine yorum da yazılmaz ki... :).

e...m 2 days ago

1 numara bu dominos.

m...m 5 days ago

Bir daha buradan sipariş vermiyorum... Açık ve net...

m...d 7 days ago

Siparişi getiren arkadaştan hatalı gelen içeceği değiştirmesini rica ettik, kendisi de değiştirmeyi kabul etti ama elimize ulaşmadı içecek.

m...s 10 days ago

Klasik hamur beklerken ince geldi.

s...t 15 days ago

Sipariş çok geç geldi. Neredeyse 1 saati buldu.

k...a 27 days ago

Tek kelimeyle mükemmel!

m...m 29 days ago

Multinet ile ödeme seçtim. Multinet cihazları bozukmuş. Fakat bunu bana önceden haber vermek yerine kurye siparişi getirdiğinde söyleyince, kredi kartı ile ödeme yapmak zorunda bırakıldım resmen.

b...m 29 days ago

Defalardır Atakum şubesinden alışveriş yapıyorum. Hiçbir zaman yanlış sipariş ya da geç siparişle karşılaşmadım. Teşekkürler.

t...r 1 months ago

O kadar para veriyoruz getirdikler pizza ile gisterdikleri pizza arasında dunya kadar fark var... Hele lezzzet olarak o kadar kötü ki uzerine neredeyse hic malzeme koymayacaklar. Pizzanin yaninda tahinli pizza tatli olarak siparis verdik keske vermeseydim koca pizza hamurunun uzerine minnacik tahin koymuslar... Daha da dominostan siparis vermem.

o...i 1 months ago

30 dk kuralı ihlal edildi, serviste ekstra kekik ve ketçap yoktu, pizza sıck değildi.

m...k 1 months ago

30 dakika olayı sadece reklamlarda geçerli. Yemeksepetinden siparişi verdiğinizde 45 dakika ila 1 saat arası geliyor. Aralarındaki anlaşma bu yönde galiba.

b...m 1 months ago

Çok acımasızca yorumlar yapanlar var. Eminim hepsi egoistler yüzündendir. İki siparişim de gayet süper geldi. Teşekkür ederim dominos. 10 puan.

c...m 1 months ago

İyi iyi.

5...8 1 months ago

Bol malzemos favorim.

a...m 1 months ago

Gerçekten mükemmel lezzet, mükemmel fiyat. Teşekkürler dominos.

a...m 1 months ago

Yağmurlu hava 30 dakikada gelmemsi ne kadar saçma. Soğuk bir pizza yedim.

b...m 1 months ago

Sarımsak kenarlı parası alıp sade gönderiyorlar. 5 kere bana denk geldi.

e...m 1 months ago

Pizza, patates, tavuk buz gibi geldi. Tam 78 dk. Fırında ısıtmak zorunda kaldık. Derbi var diye para iadesi yapmadılar. 78 dk'nın bahanesi olmaz. Marketten pizza alıp ısıtıp daha iyi.

s...3 1 months ago

Nakit ödeme yapıcam dememe rağmen yanınızda bozuk para getirmiyorsunuz, bu 3. Defa eksik para alışım oluyo bide bu kadar çıktı diyosunuz hem servis elemanlarının üslubu düzelmeli hemde ödeme konusunda mağduriyet giderilmeli yanınıza 1 lira almadan geliyosanız bu benim problemim değil diğer insanlardan daha pahalıya pizza yiyorum.

w...m 1 months ago

Bildiğimiz dominos hızı ve lezzeti.

t...r 1 months ago

Her şey çok sıcak ve lezzetliydi dominos yavaş yavaş eski haline dönüyor.

a...k 1 months ago

10 numara oldu bu sefer.

c...m 1 months ago

Pizzalari biraz daha iyi dilimlemeleri gerekiyor.

m...k 1 months ago

Bol malzemos isteyip te sadece pepperoni ve mozerellalı piza getiren üstüne aradgımızda eldeki malzeme buydu bu yüzden böyle oldu diyen son olarak beklerseniz malzeme gelicek gelince yapıp göndeririz pişkinliğini yapan kurum.

y...m 1 months ago

Domateslerin biraz daha küçük doğranmış olsaydı, ayrıca hamurda biraz ekşimik tat vardı sanki. Ama yine de çok hızlı temiz ve Orta derecede lezzetliydi.

m...u 1 months ago

Eskisi gibi değil siparişler hızlı geliyor lezzet zaten tartışılmaz :).

j...m 1 months ago

Eski tadindan eser yok. 35 dakikada soguk geldi. Paketin icindeki patates tavuk ve pizza dagilip birbirine karismisti.

c...s 1 months ago

Hız olarak tam bir facia.

a...m 1 months ago

Şubedeki sorumlu arkadaşlar çok ilgili davrandılar ve hava şartları kötü olmasına rağmen siparişimi tam istediğim zamanda hızlı bir şekilde teslim ettiler. Dominos pizza kalitesini hissettiriyor. Teşekkürler..

t...r 1 months ago

Working Hours:
Monday
10:15 - 23:25
Tuesday
10:15 - 23:25
Wednesday
10:15 - 23:25
Thursday
10:15 - 23:25
Friday
10:15 - 23:25
Saturday
10:15 - 23:25
Sunday
10:15 - 23:25
Tuesday
10:15 - 23:25
Average Delivery Time:
1 hour (average)

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee.

Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information

Minimum package amount are 10,9 TL to Atakum (Güzelyalı, Yeni Mah.) regions.

There is no 30 minutes delivery time guarantee for the Atakum (Toki), Kurupelit, Atakum (Merkez), Yeşildere, 19 Mayıs Üniversitesi Kurupelit Kampüsü and Pelitköy regions.

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

2 Adet Orta Boy Pizza + Litrelik İçecek' is 30,9 TL, 'Bol Malzemos Pizza (Orta) Fırsatı' is 14,9 TL instead of 30,9 TL. Please select the product from 'Promosyon Menüler' title.

Buy ’Özel Şekil Pizzalar’ for only 14,9 TL instead of 31,9 TL. Please select this product from 'Özel Şekil Pizzalar' title.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 20,99 TL and 'Paketos Karışık Pizza (Orta)' for only 21,99 TL. and 'Tek Kişilik Paketos Menü' for only 14,99 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy ’Tatlım Tahinlim’ for only 7,9 TL instead of 9,9 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by Domino's Pizza into the 'My Coupons' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy one medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for 5 TL! Except of Promosyon Menüler and Özel Teklifler

Middle or large sized single pizzas are for %50 off for everyday between 10:00 am to 15:00 pm and every night between 21:00 pm to 00:00 am.! Please select this products from '%50 İndirimli Orta Boy Pizzalar' and '%50 İndirimli Büyük Boy Pizzalar' titles. This promotion cannot be combined with other promotions.

'Seçilmiş Menü 2' is only 24,9 TL instead of 29,7 TL!

'Seçilmiş Menü' is only 27,9 TL instead of 30,8 TL!

Special to GNCTRKCLL Club members, Domino's Pizza 'GNCTRKCLL Menüsü' is 16,99 TL! In order to benefit from this promotion, write 'DOMINOS' and send to 2278 and enter the code you are given into the 'GNCTRKCLL Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

 • Kampanya Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Sucuksever, Bol 5'li pizzalar için geçerlidir. GNCTRKCLL özel şifreniz ile, büyük boy Cazip Lezzetler 36,90 TL yerine sadece 16,99 TL.

  36.90 TL
 • Kampanya Extravaganzza, Italiano, Bol Malzemos, Karışık, Callypso, Kumru pizzalar için geçerlidir.

  39.90 TL 19.95 TL
 • Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Sucuksever, Bol 5'li, Extravaganzza, Italiano, Bol Malzemos, Karışık, New York, Dünyanın Pizzası, Callypso, Kumru, pizzalar için geçerlidir.

  30.90 TL
 • Bol Malzemos/Cazip Pizzalar (Orta) + Çıtır Tavuk Topları (150 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (150 gr.) Kampanya Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Sucuksever pizzalar için geçerlidir.

  39.90 TL 20.99 TL
 • Pizza sosu, mozzarella peyniri, pepperoni, yeni sucuk, sosis, jambon, yeşil biber, domates, mantar, siyah zeytin, mısır, kekik, susam

  30.90 TL 14.90 TL