Domino's Pizza, Atakum (Cumhuriyet)

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!

This restaurant is out of its working hours. You can only place future orders from this restaurant.

Restaurant Points
Speed 6.5
Service 6.9
Flavour 7.5
User Reviews

Şubedeki sorumlu arkadaşlar çok ilgili davrandılar ve hava şartları kötü olmasına rağmen siparişimi tam istediğim zamanda hızlı bir şekilde teslim ettiler. Dominos pizza kalitesini hissettiriyor. Teşekkürler..

t...r 11 days ago

İlgi alaka çok ama çok iyi müşteri memnuniyetine çok önem veriliyor teşekkür ederim Atakum domino's.

k...m 11 days ago

Çok hızlı ve lezzetli. Başarılı.

i...m 24 days ago

Hız tartısılmaz lezzetde tartısılmaz fakat çok az bi soğukluk vardı.

a...m 25 days ago

Eğer fırsatları takip ederseniz. Çok kaliteli indirimler oluyor. Ve bildiğimiz dominos kalitesi.

a...m 25 days ago

Menü eksik geldi patates göndermediler.

a...m 27 days ago

Yanlışlıkla 2 pizza söyledim, hemen yemeksepeti canlı yardıma başvurdum birini iptal ettiklerini söylediler fakat dominosa bildirmemişler yine 2 pizza geldi ve biri boş yere ziyan oldu...

p...m 30 days ago

Bu kez gelmesini belirttiğimiz saatten 15 dk geç geldi ama genelde zamanında geliyor.

p...m 30 days ago

Tam 30 dakikada geldi. Fakat sos eksik geldi. Pizzada soğuktu biraz.

u...t 1 months ago

Taahhüt edilen süreden 15 dk geç ve tamamen soğuk gelen bir pizzanın pek anlamı olmuyor. Ve kendi uygulamalarına ters düşerek ücret talep edilince daha da saçma oluyor. Her seferinde belki düzelmiştir deyip sipariş veriyorum ama maalesef hizmet aldığım en kötü dominos şubesisiniz.

p...a 1 months ago

Bu defa iyiydi :).

k...i 1 months ago

Bildiğimiz dominos.

a...m 1 months ago

Servis yavas pizza soguk tati kacmis bi pizza icin tessekkurler dominos.

v...m 1 months ago

Kazık gibi soğuk mısır ve ve biberden başka mazeme ender bulunan oysa karışık sipariş vermiş olduğum pizza berbat geldi getiren çocuğa acımasam iade ederdim yazıklar olsun hidinde istanbuldaki bayilerde yiyin dominosu adamlar işini layıkıyla ile nasıl yapıyorlar.

e...s 1 months ago

Siparişim tam 1 saat 10 dakika sonra geldi pizzalar soğuktu buna rağmen taşıyıcı arkadaşın soğuktan donduğunu farkettiğimiz için geri çevirmedik!

m...m 1 months ago

Servis hariç güzeldi.

h...m 1 months ago

İyi.

5...8 1 months ago

Sparişim eksik geldi.

e...m 1 months ago

1 buçuk saatte gelen bi sipariş... Söylemesek daha iyiydi.

e...m 1 months ago

Siparişim bir buçuk saat geç geldi havada yağış da yok yollar da açık buna rağmen bedava pizza falan da vermediler pizza buz gibi tadı çok kötü hakkım olan bedava pizzayı vermemek içinde türlü türlü dil döktüler..

b...m 1 months ago

Zaman kavramını kaybetmiş bir servis.

f...l 2 months ago

Ben online ödeme yaptığım halde, ödemem görülmeyip benden ücret istenmiştir. Böylesine acı bir durum gerçekten ciddi hassasiyet oluşturmuştur. Artık saçmalamayın. Sizi kınıyorum.

b...y 2 months ago

Bu kadar saçma işleyen bir müessese görmedim daha ben... Başarılarının devamını diliyorum daha da sipariş vermem...

m...d 2 months ago

Son derece barbat.

5...8 2 months ago

Gidin donmus pizzayı fırına verin aynı tat!

d...a 2 months ago

Defalarca dile getirmeme ragmen pizzalar soguk ve 80 dakikada geldi. Evime 10 dakikalik mesafedeler. Bu bir degil iki degil. Son 4 siparistir ayni sorunla karsilasiyorum.

o...s 2 months ago

Ketçap mayanoz yoktu.

m...m 2 months ago

Baharatı unutmları dışında herşey çok iyi.

a...m 3 months ago

Notu okuyun öyle teslim edin kardesim o pizzalar sadece karın doyurmak icin söylenmiyor bir de reklamdaki gibi 30 do da teslim edin yada reklamı kaldrm Atakum dominos.

s...m 3 months ago

Beklediğimden hızlı geldi biraz soğumuştu bunun dışında başarılı.

a...m 3 months ago

Working Hours:
Monday
10:15 - 23:25
Tuesday
10:15 - 23:25
Wednesday
10:15 - 23:25
Thursday
10:15 - 23:25
Friday
10:15 - 23:25
Saturday
10:15 - 23:25
Sunday
10:15 - 23:25
Tuesday
10:15 - 23:25
Average Delivery Time:
1 hour (average)

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee. Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information.

There is no 30 minutes delivery time guarantee for the Atakent (Demirkent), Atakum (Toki), Baruthane, Baruthane (Mavişehir), Kurupelit, Atakum (Merkez), Yeşildere, 19 Mayıs Üniversitesi Kurupelit Kampüsü and Pelitköy regions.

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

2 Adet Orta Boy Pizza + Litrelik İçecek' is 29,9 TL, 'Bol Malzemos Pizza (Orta) Fırsatı' is 14,9 TL instead of 29,9 TL, 'Parti Menüsü' is 43,9 TL. Please select the product from 'Promosyon Menüler' title.

Buy ’Özel Şekil Pizzalar’ for only 14,9 TL instead of 31,9 TL. Please select this product from 'Özel Şekil Pizzalar' title.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 19,99 TL and 'Paketos Karışık Pizza (Orta)' for only 21,99 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy ’Tatlım Tahinlim Pizza’ for only 7,9 TL instead of 9,9 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by Domino's Pizza into the 'My Coupons' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy one medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for only 5 TL! Except of Promosyon Menüler and Özel Teklifler

Middle or large sized single pizzas are for %50 off for everyday between 10:00 am to 15:00 pm and every night between 21:00 pm to 00:00 am.! Pealse select this products from '%50 İndirimli Orta Boy Pizzalar' and '%50 İndirimli Büyük Boy Pizzalar' titles. This promotion cannot be combined with other promotions.

'Seçilmiş Menü' is only 26,9 TL instead of 30,8 TL!

Special to GNCTRKCLL Club members, Domino's Pizza 'GNCTRKCLL Menüsü' is 15,99 TL! In order to benefit from this promotion, write 'DOMINOS' and send to 2278 and enter the code you are given into the 'GNCTRKCLL Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

 • Seçilmiş Menü - Şu anda mevcut değil, ileri bir tarihe sipariş verilebilir.

  2 Adet Sosyal Pizza (Orta) + Coca-Cola (1 L.)

  30.80 TL
 • Sıcak akışkan çikolatalı sufle

  7.00 TL
 • Karışık, Vegi, Domino's Farm, Favori Üçlü, Fit & Fresh, Bol Sucuklu ve Bol 5'li pizzalar için geçerlidir.

  29.90 TL
 • Bol Malzemos/Cazip Pizzalar (Orta) + Çıtır Tavuk Topları (150 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (150 gr.) Kampanya Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Bol Sucuklu pizzalar için geçerlidir.

  40.90 TL 19.99 TL
 • Pizza sosu, mozzarella peyniri, pepperoni, yeni sucuk, sosis, jambon, yeşil biber, domates, mantar, siyah zeytin, mısır, kekik, susam

  29.90 TL 14.90 TL