Domino's Pizza, Bahçelievler (3. Cad.)

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!
Restaurant Points
Speed 8.2
Service 7.7
Flavour 7.8
User Reviews

Sarımsak kenar istememe rağmen gelmedi onun dışında güzeldi.

b...m 4 days ago

Dominos benim için bitmiştir. 22 dakikada sipariş getirdiler ama iki farklı pizza söyledim, ikisi de aynı geldi ve malzeme inanılmaz azdı. Bırakın peynir sünmesini, ağzıma peynir tadı bile gelmedi. Superfresh alsam aynı performansı alırdım, o derece...

t...t 10 days ago

Yanık olmasa daha ıyı olurdu cok kurumustu haliyle.

k...m 15 days ago

Pizza zaten bir saatte geldi üstüne yanında istediğim sufle gönderilmemiş onu da tam 3 saat sonra gönderdiler. Gerçi en azından geldi o da birşeydir.

x...r 17 days ago

Puanlara bakınca sipariş vermekle vermemek arasında kaldım. Sipariş verdim ve çok memnun kaldım. 23 dakikada pizzalar elime ulaştı, malzemeleri istediğim şekilldeydi.

s...m 20 days ago

45 dakikada geldi. Telefonda belirtildiği halde ücret aldılar.

o...r 26 days ago

Pizza siparişi için adresmekan yakınlığını dikkate alırsak geçen 30dk bence uzun süre. Buna rağmen sıcak geldi. Getiren kurye güler yüzlüydü. Baharat unutulmamıştı, içecek doğru geldi. Ancak pizza yenilemeyecek kadar çok yağlı. Kutunun altında yağdan kuru yer kalmamıştı.

k...6 27 days ago

Yoğurt sosu yine, yine ve yine unuttular.

o...r 1 months ago

Sarımsaklı kenar çoğunlukla unutuluyor bu şubede bende bu sebepten dolayı siparişi verdikten sonra hatırlatmak için şubeyi aradım sağ olsunlar ilgilendiler ve sipariş istediğim gibi geldi, herhangi bi eksiklik olması istenmiyorsa bu yöntem denenebilir,.

o...l 1 months ago

Zeytin istemiyoruz koyuyorlar, sarımsak kenar sipariş verilmişti klasik geldi anlamıyorum sürekli yaşanıyor bu sorun neden acaba?

d...m 1 months ago

Sarımsak kenarlı istememize ve parasını ödememize rağmen normal kenarlı geldi. Sırf sarımsak kenarı için katlandığım pizzayı kuru kuru yemek zorunda kaldım. Önce sonraki siparişten ücret alınmayacak dendi, sonra sadece sarımsak kenar ikramımız dendi pizza geri istendi. Yani tek kelimeyle rezaletti.

s...s 1 months ago

Pizzalar soğuk ve geç geldi. Light cola yerine de fanta göndermişlerdi. Paketi getiren görevli çok saygılı ve işini iyi yapıyordu. Ama pizzalar kötüydü.

j...a 1 months ago

Ya hiz nasil 78 olabilir adamlar zaten 30dkdan sonra para bile almiyor. Bana da hep 2028 dk arasinda geldi adam gibi puanlayin.

a...s 1 months ago

Pizza yağ içinde yüzüyordu. Pizzanın içinde 34 cm yağ olduğunu söylediğimde pizzanın doğal olarak yağlı olduğunu söyleyerek ilk defa pizza yiyen şahsımı aydınlattıkları için dominos pizzaya teşekkür ederim.

v...k 1 months ago

Şu 30 dk sorununu çözün artık. Her defasında hem geciktirip hem de kaytarmaya çalışacaksanız kaldırın şu kampanyanızı kandırmayın insanları. Kuryeye soruyorum, geciktiniz diye, gönderim alanında değilsiniz diyor. Evimin sokağı 30 dk süresinin geçerli olduğu listede var. Yalan üzerine iş olmaz.

r...6 1 months ago

Notları okumama gibi bir rahatlık var bu işletmede.

m...g 1 months ago

Paranızla rezil olmak istiyorsanız düşünmeyin sipariş verin.

b...z 1 months ago

Berbat bir pizza, soğansız istedim soğanlı geldi. İçinde gram peynir yok, domates sosu yok. Hamurun üstüne boşaltmışlar malzemeleri. Kafanıza göre pizza yapıyorsunuz bırakın bu işi.

s...a 1 months ago

Buradan sipariş vermeyin, 30 dakikayı geçmesine rağmen kampanyalarına uymuyorlar. Hava yağmurlu da değildi, sürekli bir bahaneyle kaçıyorlar. Üstelik kuryenin de kutunun üzerinde yazan bilgilerden haberi yok. Ben bir daha sipariş vermeyeceğim, evlerden ırak.

e...m 1 months ago

Şahsen hem hızlı hem de lezzetli buluyorum.

o...m 1 months ago

.

s...m 1 months ago

Pizzanın kenarı kafam kadardı ortayada süs diye sosis koymuşlar.

h...b 1 months ago

Pizzalar çok sıcak ve güzel geliyor. Özellikle doyuyos pizzayı çok beğeniyorum. Yalnız son iki seferdir tam 29. Dkda getiriyorlar, hızları düştü.

e...m 1 months ago

Çok hızlı geliyo böyle devam edin bozmayın sakın.

b...m 1 months ago

Guzell.

y...r 2 months ago

Oldukça hızlı ve sıcak sipariş.

b...m 2 months ago

Biraz yanıl giibydi ama çok hızlı geliyo.

b...m 2 months ago

Sadece 20 dk gelmesi güzeldi nerdeyse ekmek yedim diyebilirim önermem.

s...m 2 months ago

Her zamanki domino.

a...e 2 months ago

Malzeme biraz daha fazla olmalı pizzada. Hamur tadı baya baskındı sosis salam sucuğa vs nazaran hız servis iyiydi.

m...m 2 months ago

See all user reviews (90 Comments)

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information.

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

Sausage, soudjouk, soudjouk cubes, pepperoni, New York pepperoni, jambon, Adana spicy kebab items that are used in the pizzas are produced from chicken and/or turkey meat.

There is no 30 minutes delivery time guarantee for the Söğütözü region.

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee.

Promotions cannot be combined.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 25,99 TL and 'Tek Kişilik Paketos Menü' for only 18,99 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy one small (except of Classic Pizza) or medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for only 5 TL! 'Promotion is not valid for the Menüler or Özel teklifler title.

Kep Address: --- Company Name: Domino's Pizza Tax ID / Mersis Number: 0302049133600012
Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.