Domino's Pizza, Bahçelievler (3. Cadde)

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!

This restaurant is out of its working hours. You can only place future orders from this restaurant.

Restaurant Points
Speed 6.6
Service 6.0
Flavour 6.4
User Reviews

Teşekkürler Bahçelievler.

y...n 3 days ago

Tesekkurler rominos 13 dk yaa harikasiniz.

y...n 3 days ago

Harika hizli sicak mukenmelsiniz tesekkur bahcelievler dominos...

y...n 3 days ago

Siparişin geciktiği yetmiyor gibi birde elma dilim patates ve tavuk parçacıklarını koymamışlar. Aradım tekrar hazırlayıp yolluyoruz dediler. 1saat geçti ve hala gelmedi. Tek kelimeyle denemeyin!

l...m 9 days ago

Sarımsak kenarı unutuyorlar.

f...m 9 days ago

İlkkez malzemesi boldu.

c...k 10 days ago

Pizzanın kenarına 4 tane soğuk, misket gibi tavuk parçası 4 tane yanmış patates. Bu sefer olmamış.

w...m 11 days ago

Sıcak ve hızlı geldi lezzette güzeldi.

w...m 11 days ago

40-45 dakika içinde geldi sipariş ve neden geçiktiğini pizzayı görünce anladık, pizza yanmıştı. Yediğim en lezzetsiz pizzaydı. O saatte güzel bir pizzayı dominostan sipariş ederiz diğer yerler şimdi kötü yaparlar diye düşünüp sipariş vermiştik. Sanırım dominostan bir daha zor sipariş veririz.

k...2 11 days ago

Tam 1. 5 saat bekledikten sonra siparişimi getirmemeye karar verdiler. Bir daha asla dominostan sipariş vermem.

h...g 11 days ago

Orta boy pizzanız zaten küçük ne diye kenarlarını büyük yapıp kabartırsınız? İnsanları kandırıyorsunuz resmen.

a...i 11 days ago

Geç geliyor sos istedik göndermemişler.

s...m 13 days ago

Her seferinde ekstra kenari unutuyorsunuz, her seferinde.

b...r 13 days ago

Gec getirdiler yemek soguktu ve tatsizdi. Soslar unutulmustu. Yeni urun yaptilar ve uyguna satiyorlar diye rezalet bir sey sunmalari gerekmiyordu.

m...9 14 days ago

Eciş bücüş kapkara patateslerim ve pizzam 55 dakikada geldi teşekkürler.

h...m 15 days ago

1 saatte geldi ve buz gibiydi rezalet...

s...2 15 days ago

Hız lezzet çok iyi. Gnctrkcll menüsünün fiyatı uygun.

b...m 17 days ago

Hava koşullarında bir sorun olmamasına karşın yarım saatte getirme sözü olan bir yerden 1 saat 15 dakikada getirdiler ve pizza soğumuş, hamur olmuştu.

s...j 21 days ago

Her zamanki gibi. Standartlarını bozmuyorlar.

a...n 26 days ago

Saydım sadece 6 dilim patates koymuşlar. Ayrıca yazdığınız not umurlarında değil. Bundan sonra sipariş vercek olanlara duyrulur.

m...9 29 days ago

Sosyal pizza incecik hamur istedik ama prizbi gibi bi'şey geldi. Oynayalım diye herhalde. Bi baharat koysaydınız yanına bari. Evdeki malzemelerle tatlandırıp yedik.

t...a 1 months ago

Pizzam 20 küsur dakikada geldi gelmesine de... Sırf bu kadar hızlı getirmek için pizzayı pizzalıktan çıkarmasanız keşke. Hamuru yanmaktan kupkuru olmuştu. En azından dilimleseydiniz!

c...9 1 months ago

.

m...r 1 months ago

Gelen arkadaşın pos cihazı çalışsa keşke.

a...1 1 months ago

Menüde patetes ve tavuk parçacığı yazıyordu, 5 tane elma dilim yanmış, 4 tanede tavuk parçacığı kalmış yazmıyordu. Pizza da iyi değildi.

m...e 1 months ago

Sağolsunlar 2 saatte gelen siparişim beni çok mutlu etti aynı zamanda ayrı kutu kullanılmayıp pizza kutusunun içine adeta fırlatılmış olan patates ve tavuk parçaları da cabası.

N...k 1 months ago

Daha da sipariş vermem.

t...1 1 months ago

Tadı güzel olsa da fazlasıyla küçüktü.

a...m 1 months ago

Çok geç ve buz gibi geldi.

b...n 1 months ago

Teslim suresi 50 dakika. Sabah evden cikarken sipariş vermek lazım.

m...m 1 months ago

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Check

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

There is no 30 minutes delivery time guarantee for the Söğütözü region.

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee. Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information.

2 Adet Orta Boy Pizza + Litrelik İçecek' is 29,9 TL, 'Bol Malzemos Pizza (Orta) Fırsatı' is 14,9 TL instead of 29,9 TL, 'Parti Menüsü' is 43,9 TL. Please select the product from 'Promosyon Menüler' title.

Buy ’Özel Şekil Pizzalar’ for only 14,9 TL instead of 31,9 TL. Please select this product from 'Özel Şekil Pizzalar' title.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 20,99 TL and 'Paketos Karışık Pizza (Orta)' for only 21,99 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy ’Tatlım Tahinlim Pizza’ for only 7,9 TL instead of 9,9 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by Domino's Pizza into the 'My Coupons' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy one medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for only 5 TL! Except of Promosyon Menüler and Özel Teklifler

Middle or large sized single pizzas are for %50 off for everyday between 10:00 am to 15:00 pm and every night between 21:00 pm to 00:00 am.! Pealse select this products from '%50 İndirimli Orta Boy Pizzalar' and '%50 İndirimli Büyük Boy Pizzalar' titles. This promotion cannot be combined with other promotions.

'Seçilmiş Menü' is only 26,9 TL instead of 30,8 TL!

Special to GNCTRKCLL Club members, Domino's Pizza 'GNCTRKCLL Menüsü' is 15,99 TL! In order to benefit from this promotion, write 'DOMINOS' and send to 2278 and enter the code you are given into the 'GNCTRKCLL Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.