Domino's Pizza, Cebeci

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!
Restaurant Points
Speed 7.1
Service 6.7
Flavour 6.3
User Reviews

Süper.

g...n 8 days ago

Karlı havada bile hızlı ve sıcak geldi, mükemmel.

s...m 8 days ago

Tam iki bucuk saat beklettiler.

k...m 18 days ago

Geldiğinde biraz soğumuştu onun dışında tadı güzeldş.

d...u 19 days ago

Dominos tan yediğimiz en nefis sufle 😉.

g...g 19 days ago

Gerçekten mükemmel. Hayatımda yediğim en güzel pizzaydı diyebilirim.

b...m 27 days ago

Bu kadar kötü yorum varsa bi sıkıntı var deyin ve çok açsanız burdan yemek söylemeyin. Ben dinlemedim ve tecrübe ettim. Tam bir saatte geldi sipariş ve soğumuştu artık. Motorcu arkadaşa söylediğimde yokuşu çıkamadık filan baya kıvırdı ben de artık ses etmedim. Lezzetine bişey demem ama pizza istiyorsanız bir sürü yer var bu adamları beklemeyin pizza yiyeceğiz diye. 30 dk. Diye de hava atıyorlar ya ona yanıyorum.

v...l 1 months ago

İlk söylediğimiz pizza eksik gelmesine rağmen hemen değişim yaptılar.

m...3 1 months ago

Ölüm kalım meselesi değilse buradan sipariş vermeyin. Sipariş verdikten 1 saat 40 dakika sonra garip bir şekilde çıkıyoruz diye aradılar ve getirdikleri yer karşıdan karşıya geçme mesafesindeydi.

b...s 1 months ago

Lütfen bir nebze daha özen gösterilsin. Ürünlerin yanında bir ıslak mendil bile yok. Fast food hizmeti bu olmamalı. İyi çalışmalar.

s...a 1 months ago

Tam yarım saatte geldi, teşekkürler.

a...n 1 months ago

Güzeldi valla <3.

g...r 1 months ago

Siparis verdim 20. Dakikada geldi harika..

c...m 1 months ago

Yanında bir peçete, ıslak mendil, kürdan gelse fena olmazdı. Ama lezzetliydi teşekkürler.

e...m 1 months ago

Sipariş 1 saatin sonunda geldi ama özür olarak ücret almadılar,.

a...n 1 months ago

Her zamanki gibi dikkatsiz ve eksik getirdiler. Sos istersiniz mutlaka eksik gelir, vs vs... Ayrintilara pek bakmiyorlar. Allahtan ana malzeme geliyor.

g...m 1 months ago

Verdiğim siparişler çok geç geldi dolayısıyla pizzalar soğuktu. Hava koşulları nedeniyle 30dk. Kampanyasındanda faydalanamayacağım söylendi. Üstelik istediğim ek malzemeler kullanılmamıştı bu nedenle talep ettiğim dominosun beğenmezsen bedava uygulamasından restoran yöneticisi şubede olmadığı gerekçesiyle faydalanamayacağım söylendi. Müşteriye taahhüt ettikleri hiç bir şeyi yapamıyorlar.

r...h 1 months ago

Mecbur yiyoruz.

e...u 1 months ago

Tek cümle: uzak durun!

m...p 1 months ago

Kabarmamış, pişmemiş, malzemeler dağınık! Hayrı, bunu paket yapan kişi hangi kafayla bunu gerçekleştirmiş merak ediyorum. Neyse ki, fotoğrafını çekip müşteri hizmetlerine gönderdim. Sorun dominos pizzada mı yoksa şubede mi? Bundan sonra dominos mu? Asla!

m...p 1 months ago

Hız ve lezzetten eser yok, madem kampanya var o zaman bunu burada belirtirsiniz insanlar da zaman garantisi verdiğiniz yemeği sipariş etmezler.. Ayrıca burada bir not bölümü var ise bunu dikkate almanız için var bunu da hatırlatırım.

m...m 1 months ago

19:29da verdiğim sipariş saat 21:27de buz gibi bir şekilde teslim edildi. Telefonla restoranı aradığımda "siparişiniz hemen çıkıyor, yolda 2 dakikaya geliyor" gibi yalan yanlış bilgiler verildi. Tam 2 saat sonra buz gibi bir pizza yemek zorunda kaldık.

s...7 1 months ago

Hız çok kötü idi. Hızın yanında bir tane klasik hamur bir tane ince hamur sipariş etmişken ikisi de ince hamur geldi. Keşke biraz daha dikkatli olsanız da müşteri kaybetmeseniz.

b...r 1 months ago

Gelmedi la hala 1. 5 sa oldu.

g...l 1 months ago

Siparişimin gelmesi tam 2 buçuk saat sürdü. Hangi fast food ürünü bu kadar uzun sürede hazırlanabilir ki. Üstelik bol malzemos diye getirilen pizzada bol malzemeyi ben göremedim.

g...k 1 months ago

20 25 tecebeci şubesini tekrar aradım. 15 dakika önce çıktığını teslim edileceğini söylediler neredeyse 3 saat gecikmenin ve buz gibi olmasının suçlusu benmişim gibi davrandılar,.

k...m 1 months ago

Siparişim 19. 30 da buz gibi geldi. Şubeyi aradım özür dileyip yenisini göndereceklerini söylediler. Saat 20. 26 siparişten eser yok. Diyecek söz bulamıyorum gönderilmeyecekse donmuş pizzalarını alıp paramı iade etsinler.

k...m 1 months ago

Herşey tamamen berbattı. Sürekli aradım 50 dk da geldi pizza adam pişkin bir şekilde onaylanalı 25 dk oldu dedi ne özür nede başka birşey! Mail geliş saatinden 50 dk geçmesine rağmen. Promosyon günüymüş falan filan bir sürü bahane uyduruldu her aramamda.

c...m 1 months ago

Pizza buz gibiydi ayrıca sipariş çok geç geldi.

r...m 2 months ago

Siparişler yanlış ya da eksik geliyor bazen onun dışında iyi.

d...ı 2 months ago

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Check

Setcard

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

There is no delivery to Aşık Veysel .

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee. Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information.

2 Adet Orta Boy Pizza + Litrelik İçecek' is 29,9 TL, 'Bol Malzemos Pizza (Orta) Fırsatı' is 14,9 TL instead of 29,9 TL, 'Parti Menüsü' is 43,9 TL. Please select the product from 'Promosyon Menüler' title.

Buy ’Özel Şekil Pizzalar’ for only 14,9 TL instead of 31,9 TL. Please select this product from 'Özel Şekil Pizzalar' title.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 19,99 TL and 'Paketos Karışık Pizza (Orta)' for only 21,99 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy ’Tatlım Tahinlim Pizza’ for only 7,9 TL instead of 9,9 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by Domino's Pizza into the 'My Coupons' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy one medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for only 5 TL! Except of Promosyon Menüler and Özel Teklifler

Middle or large sized single pizzas are for %50 off for everyday between 10:00 am to 15:00 pm and every night between 21:00 pm to 00:00 am.! Pealse select this products from '%50 İndirimli Orta Boy Pizzalar' and '%50 İndirimli Büyük Boy Pizzalar' titles. This promotion cannot be combined with other promotions.

'Seçilmiş Menü' is only 26,9 TL instead of 30,8 TL!

Special to GNCTRKCLL Club members, Domino's Pizza 'GNCTRKCLL Menüsü' is 15,99 TL! In order to benefit from this promotion, write 'DOMINOS' and send to 2278 and enter the code you are given into the 'GNCTRKCLL Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

 • Karışık, Vegi, Domino's Farm, Favori Üçlü, Fit & Fresh, Bol Sucuklu ve Bol 5'li pizzalar için geçerlidir.

  29.90 TL
 • Kampanya Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Classic, Favori Üçlü, Bol Sucuklu, Bol 5'li pizzalar için geçerlidir. GNCTRKCLL özel şifreniz ile, büyük boy Cazip Lezzetler 34,90 TL yerine sadece 15,99 TL.

  34.90 TL
 • Sıcak akışkan çikolatalı sufle

  7.00 TL
 • Bol Malzemos/Cazip Pizzalar (Orta) + Çıtır Tavuk Topları (150 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (150 gr.) Kampanya Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Bol Sucuklu pizzalar için geçerlidir.

  40.90 TL 19.99 TL
 • Pizza sosu, mozzarella peyniri, pepperoni, yeni sucuk, sosis, jambon, yeşil biber, domates, mantar, siyah zeytin, mısır, kekik, susam

  29.90 TL 14.90 TL