Domino's Pizza, Cevizli (Tugay Yolu)

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!
Restaurant Points
Speed 7.3
Service 7.0
Flavour 6.9
User Reviews

Hersey iyide classic pizza sectik iki tane insan bi yazar full kaşarlı diye classic diyince insanin aklina fixo sucuk kasar ne bilim 4 parca malzeme geliyor ama kaşarlar güzeldi mmm yani.

s...m 3 days ago

Uzun zamandır yediğim en kötü pizzaydı.

L...y 5 days ago

Magaza uzaklığı yaklasık 2 km olan bir adrese 48 dk teslimat yapılınca pizzanın sıcaklığından eser kalmamıstı. İlk kez bu kadar bekletti dominos.

b...t 6 days ago

2 adet pizza siparişi verdim ikisi içinde eklenen ekstra içerik gönderilmedi, sadece pizzanın en düşük hali gönderildi.

l...8 9 days ago

100 tl para üstü gönderin diye açıklama belirtiyoruz. Ama gelen eleman açıklamaları okumuyoruz diyor pişkin pişkin, ve para bozdurmaya üşeniyor. Böyle saçma sapan birşey görmedim. Sinirden siparişi verdiğim pizzayı bile yemedim. Açıklama okumayacaksanız çıkın kardeşim yemeksepetinden!

m...r 10 days ago

Pizzalar soğuk geldi.

y...m 17 days ago

Ya bi iş yapılıyorsa en iyi şekilde yapılmalı...

e...m 20 days ago

Sarimsak kenarsiz geldi ve soğuktu.

T...r 1 months ago

Son siparişim eksik geldi litrelik kola gelmedi. Getiren çözmeye hiç hevesli değildi, çok acelesi vardı. Ben de yemeksepetiyle online yazıştım, dominosla görüştüler telafi edeceklerini söylemişler ama bir gün geçti, hiç bir şey yok. Puanı boşuna düşük değil bence...

y...s 1 months ago

Şahaneydi.

t...e 1 months ago

Süperdi.

a...a 1 months ago

Her verdiğim siparişin yanlış gelmesi gerçekten çok sinir bozucu. 5 defa sarmısaklı kenar sos söylediğim halde normal geliyor. sırf şu yüzden artık dominos söylemiyorum.

e...m 1 months ago

lokum tavuklar cok kotuydu. sunum servis ve lezzet kotuydu.

c...l 1 months ago

herkes bi yana dominos bi yana abicim bu iste bir numaralar

s...m 2 months ago

hızlı servis için teşekkürler.

s...r 2 months ago

20dk da ulaştı teşekkürler :)

s...9 2 months ago

aradığımda kısa sürede adresime gelip yemeğimi teslim ettiler aslında bu 30 dominosun 30 dakika olayını hiç sevmiyorum sonuçta motorun üstündeki bir can ancak güvenle spariş vere bileceğiniz mağazalardan 1 tanesi teşekkürler dominos

s...m 2 months ago

1saatten uzun sürede getirirler ondanda sipariş eksik gelir. ücretsiz işi yalan ya pramosyon günü olur ya günlük güneşlik havada hava sartları kötü derler ama onu bedava vermezler. ayrıca yemek gelir içeçeği unuturlar. sonra kuru kuru yedikten sonra icecegini getirir. öylede güzel bir isletmedir

s...m 2 months ago

Bir işletme her zaman dürüst olmalı. Piyango değil bu. Bu sipariş iyiydi fakat yaptıkları hatayı telafi etmedi. bu arada 30dk olayına inanmayın bir şekilde olumsuz karşılık alabiliyorsunuz.

b..._ 2 months ago

Sipariş mi verdim dayak mı yedim belli değil. Telefonda Eyüp Bey tarafından tehdit bile edildim öyle söyliyim.

b..._ 2 months ago

Servis elemanı Hüseyin güler yüzlü ve saygılı.

a...m 2 months ago

Mısırsız ve ince hamur pizza + cola zero istedim. Mısırlı kalın hamur ve normal cola geldi. Biraz daha özen gösterilmeli.

u...m 2 months ago

Zamanında geldi ama buz gibiydi.Yemek için ısıtmak zorunda kaldım

a...t 2 months ago

siparişi getirmediler üstüne arayıp özür dilediler ücretsiz getiricez dediler onuda getirmediler helal olsun dünyanın en kötü şubesi

a...m 3 months ago

3 tane acili bol malzemos sarimsak kenarli siparis verdik fakat 1 pizza tamamen farkli geldi ve hic birinde sarimsak kenar yoktu. Sarimsak kenarda yasadigimiz ilk degil. Her sarimsakli kenar siparisinde dusunuyorum acaba bos yere para vermesemmi diye

o...n 3 months ago

Lezzet, hız harika. Bir de dip notları okusalar.

y...m 3 months ago

Bu hafta 3. kere siparişimi yanlış göndererek pes dedirttiler.Hiç bir şekilde girilen ekstralara, değişikliklere bakmadan kafalarına göre hazırlayıp gönderiyorlar pizzayı.Bir daha bu şubeden sipariş vermeyi düşünmüyorum!

n...l 3 months ago

hız iyi , lezzet iyi , servis biraz daha dikkat.teşekkürler

k...r 3 months ago

Yediğim en lezzetsiz pizza idi. Odun gibi.

T...n 3 months ago

3 adet orta boy pizza söyledik, birbirinden kötü 3 pizza geldi. Buz gibi geldi, mikrodalgada ısıtıp yemek zorunda kaldık. Pizzadaki sosisler pişmemiş, peynir erimemişti bile. Tek kelime ile rezalet diyebilirim.

e...u 3 months ago

See all user reviews (69 Comments)
Working Hours:
Monday
11:00 - 01:30
Tuesday
11:00 - 01:30
Wednesday
11:00 - 01:30
Thursday
11:00 - 01:30
Friday
11:00 - 01:30
Saturday
11:00 - 01:30
Sunday
11:00 - 01:30
Monday
11:00 - 01:30
Average Delivery Time:
30 minutes (average)

Online Credit Card

Cash

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

There’s no delivery to Gülsuyu region after 7:00 PM!

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee.

Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information

Orders from Kartal Devlet Hastanesi are delivered by Dragos branch.

Promotions cannot be combined.

Sausage, soudjouk, soudjouk cubes, pepperoni, New York pepperoni, jambon, Adana spicy kebab items that are used in the pizzas are produced from chicken and/or turkey meat.

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 24,9 TL and 'Tek Kişilik Paketos Menü' for only 17,9 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy one small (except of Classic Pizza, Pattos Pizza and Acılı Bol Malzemos Pizza) or medium size pizza (except of Acılı Bol Malzemos Pizza and Pattos Pizza), get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for only 5 TL (except of Acılı Bol Malzemos Pizza and Pattos Pizza),! 'Promotion is not valid for the Menüler or Özel teklifler title.

'Seçilmiş Menü ' is only 22,9 TL instead of 23,79 TL!

Special to GNCTRKCLL Club members, Domino's Pizza 'GNCTRKCLL Menüsü' is 21,9 TL! In order to benefit from this promotion, write 'DOMINOS' and send to 2278 and enter the code you are given into the 'GNCTRKCLL Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Kep Address: --- Company Name: Domino's Pizza Tax ID / Mersis Number: ---
Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.