Domino's Pizza, Hatay

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!
Restaurant Points
Speed 7.1
Service 7.4
Flavour 7.3
User Reviews

Pizzanın lezzeti harika. Ama bazen istenen hamur tutturulamıyor. Mesela klasik hamur istemiş olmama rağmen ince geliyor. Çok sorun değil. Ama bir sipariş her seferinde mi geç gelir? Taahüt edilen süre neyse ondan tam bir dakika önce geliyor.

p...t 4 days ago

Uzun bir aradan sonra mükemmel bir pizza geldi teşekkürederiz.

a...s 6 days ago

Yapılan olumsuz yorumları hayret ile okuyorum. İzmir de belkide sayılı düzgün hizmet veren dominoslardan biride bu şube.. Nasıl oluyorda bu kadar düşük puan veriyorsunuz anlamış değilim. Açıldığından beri sürekli sipariş veririm. Her zaman aynı tatta, aynı sıcaklıkta ve kalitede.. Evimde sıcaktan üfleyerek pizzamı yediğim tek dominos şubesi.. Tüm ekibe başarılar, mutluluklar.

c...m 7 days ago

Biraz az pişmişti.

a...o 7 days ago

Tavuk parçaları olarak şinitsel geldi. Lezzetli değildi.

f...m 22 days ago

Soğuk gelen bir pizza daha.

k...e 23 days ago

Cok yavas bir saati geçti siparis.

u...m 24 days ago

Kampanya olunca malzemeden kısacaksanız hiç yapmayın bari o indirimi. Ayrıca dominos baharatı koymamak ne demektir yahu. Senin firma olarak olayın baharat zaten. 1 değil 2 değil. Yazmadan edemedim artık.

e...m 25 days ago

Yine tam 29 dakikada geldi şaşmıyor.

a...m 25 days ago

Orta boy pizza ancak tek kişiyi doyurabiliyor...

e...t 29 days ago

1saat 20dk da gelen bir siparis muhtesemsiniz.

k...e 1 months ago

Herzaman bolmazemos sıparıs ederim ve cok lezzetli ve gercekden bol malzemeli olur bukez sabak 10dan 3e kadar %50 kampanyasından bolmalzemos soyledim ve hic memnun kalmadım malzemesi cok azdı sanırım indirimden dolayı malzemeden eksiltmisler ayrıca neden pecete mayonez ketcap koymadıklarını anlayamıyorum.

d...1 1 months ago

önce etli mangal geldi. Adanalım gelmedi kurye gitti adanalım pizzayı geitrdi. Bu esnada etli mangalın sarmısak kenarlı olmadığını söyledik bu sefer o pizzayı alıp gitti. Tekrar geldiğinde üzerinden 1 saat 15 dakika geçmişti. Ve ilk gelen pizzanın üzerine sarmısak sos döküp tekrar yollamışlar. Pizza buz gibiydi. Üstüne kurye sodexho cihazlarının kırıldığını nakit yada kredi kartıyla ödeme yapmamızı istedi. Ödemeyi yapmadım. Gelip alacaklarmış son alış verişim olacak...

h...r 1 months ago

Çok iyisiniz.

o...r 1 months ago

Dominos gibi yerleri tercih etme sebebim %100 ürün kullanmaları ama bu pizzadaki salam ve sosisler %100 değil gibiydi, ya da benim tad almamda problem de olabilir.

t...t 1 months ago

Subenin karsisinda olmama ragmen pizza buz gibiydi...

s...l 1 months ago

Pizza harıka ama tahınli pizzaayı pek taesiye edemicem tahını az ve fazla kawruktu hamuruda cok kuruydu susamlar ve tahınlerın bırcogu kutuya yayılmısdı onun dısında harıka.

d...1 1 months ago

Neden ben de dahil olmak üzere tanıdığım her müşteriniz lezzetinizin eskisi gibi güzel olmadığını söylüyor? (şube farketmediniz).

a...s 1 months ago

Etli mangal pizza yerine salata ve 1 litre kola gönderildi. Pizzayı değiştiriyim dedim fiyat farkı olmadan patates salata falan göndericem dediler. İçecek olarak gazoz seçmiştim 2 tane kola gönderildi. Nerde görülmüş pizzanın alternatifin salata kola olduğu? Son siparişimdi çok net. Azcık çeki düzen versinler kendilerine.

s...y 1 months ago

Guzeldi ama sufleyi yemeyi unuttum.

o...m 1 months ago

Genel olarak pizza işte.

o...m 1 months ago

Siparisi verdikten tam 2 saat 4 dakika sonra geldi. Tum hata yemeksepeti.com 'un da olsa ozel oncelik talebine ragmen kendilerine ulastiktan 45 dk. Sonra getirdiler.

b...s 1 months ago

10 dk de yürüdüğüm yolu 50 dk de geldiler.

l...r 1 months ago

Sorunsuzdu.

u...m 1 months ago

Problemsizdi.

u...m 1 months ago

Siparis gelmedi ayip gerçekten.

s...y 2 months ago

Ne zaman siparis versem birsey eksik geliyor.. 20 25 dakika sonra dogrusunu getiriyorlar..

e...m 2 months ago

80 dakika oldu siparişimi soruyorum anca paketleniyor diyorlar. 2 saatte sipariş geliyor o da buz gibi üstüne bir de fırında ısatabilirsiniz diyorlar pes artık yani böyle bir şey ne görüldü ne duyuldu.

b...r 2 months ago

İsteklerimi belirtmeme rağmen siparişim tam getirilmedi.

a...s 2 months ago

Telefonumuzu reklam için kaydetmeseler daha iyi olacak, reklamlardan rahatsız olup, merkezlerinden uğraşarak numara sildiriyoruz. Sadece yemek sepeti aracılığı ile servis almak istiyoruz. Lezzetinden memnunuz.

7...7 2 months ago

Working Hours:
Monday
10:30 - 00:45
Tuesday
10:30 - 00:45
Wednesday
10:30 - 00:45
Thursday
10:30 - 00:45
Friday
10:30 - 00:45
Saturday
10:30 - 00:45
Sunday
10:30 - 00:45
Saturday
10:30 - 00:45
Average Delivery Time:
30 minutes (average)

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information

No 30-minutes-delivery guarantee to Yeşilyurt and Üçyol regions.

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

'Bol Malzemos Pizza (Orta) Fırsatı' is 14,9 TL istead of 30,9 TL. Please select the product from 'Promosyon Menüler' title.

Buy ’Özel Şekil Pizzalar’ for only 14,9 TL instead of 31,9 TL. Please select this product from 'Özel Şekil Pizzalar' title.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 20,99 TL and 'Paketos Karışık Pizza (Orta)' for only 21,99 TL. and 'Tek Kişilik Paketos Menü' for only 14,99 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy ’Tatlım Tahinlim’ for only 7,9 TL instead of 9,9 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by Domino's Pizza into the 'My Coupons' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy one medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for 5 TL! Except of Promosyon Menüler and Özel Teklifler

Middle or large sized single pizzas are for %50 off for everyday between 10:00 am to 15:00 pm and every night between 21:00 pm to 00:00 am.! Please select this products from '%50 İndirimli Orta Boy Pizzalar' and '%50 İndirimli Büyük Boy Pizzalar' titles. This promotion cannot be combined with other promotions.

Middle, small, özel şekil or large sized pizzas are for %50 off for everyday! Please select this products from '%50 İndirimli Orta Boy Pizzalar' and '%50 İndirimli Büyük Boy Pizzalar' and '%50 İndirimli Küçük Boy Pizzalar' titles. This promotion cannot be combined with other promotions.

'Seçilmiş Menü 2' is only 24,9 TL instead of 29,7 TL!

'Seçilmiş Menü' is only 27,9 TL instead of 30,8 TL!

Special to GNCTRKCLL Club members, Domino's Pizza 'GNCTRKCLL Menüsü' is 16,99 TL! In order to benefit from this promotion, write 'DOMINOS' and send to 2278 and enter the code you are given into the 'GNCTRKCLL Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

  • Sıcak akışkan çikolatalı sufle

    7.00 TL
  • Bol Malzemos/Cazip Pizzalar (Orta) + Çıtır Tavuk Topları (150 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (150 gr.) Kampanya Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Sucuksever pizzalar için geçerlidir.

    39.90 TL 20.99 TL
  • Pizza sosu, mozzarella peyniri, pepperoni, yeni sucuk, sosis, jambon, yeşil biber, domates, mantar, siyah zeytin, mısır, kekik, susam

    30.90 TL 14.90 TL