Domino's Pizza, Hatay

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!

This restaurant is out of its working hours. You can only place future orders from this restaurant.

Restaurant Points
Speed 7.9
Service 7.3
Flavour 6.8
User Reviews

Siparişin gelmesi 55 dakikayı buldu. 30 dakikayı geçtiği halde ücretsiz pizza teklif dahi edilmedi. Hangi dominos olursa olsun aynı pizzayı sipariş ederim. Yediklerim arasında en kötüsüydü. Peynirin mozarella olduğuna bin şahit gerekirdi. Pizzayı getiren kişinin güler yüzü de olmasa yaşadığım uzak ara en kötü dominos deneyimiydi!

h...n 7 days ago

Hz ve servis cok iyiydi teşekkürler.

m...e 9 days ago

Bayram olduğu için geciktiğini düşünüyorum. Gecikme haricinde güzel.

t...n 11 days ago

Hatay dominos çalışanlarıdan en büyük ricam sipariş fişlerini düzgün okumaları! Gel al serviste de görmüştüm bu sefer işim garanti olsun diye yemeksepetinden söyledim. Ancak değişen pek de bişey olmadı. Tamam sıcak ve hızlı pizza getirmiş olabilirsiniz. Ancak istenildiği şekilde gelmedikten sonra pek de bir anlamı yok sanırım değil mi? Pizzanın birine sarımsaklı ince kenar için ekstra ücret ödüyorum. Üzerine bir de pizza baharatı da konulmayınca insanın bir daha sipariş veresi gelmiyor.

h...n 13 days ago

Mükemmeldi gelen kurye cok nazik ve kibardi Hatay dominos supersin.

e...2 20 days ago

Mükemmel servis ve lezzet tşkler dominos.

i...m 20 days ago

Lezzeti çok iyiydi.

b...m 24 days ago

Hiçbirzaman siparişi tutturamıyolar. Buz gibi pizza yemek zorunda değiliz. Kapıya açık kutu ile çıkarıyolar little ceasers çanta içinde getiriyor. Zormu pizzayı koruyucu bişi içine koymak. Ayıp yaaa.

b...c 1 months ago

10 dk gecikmesine rağmen kuryeye acıyıp parayı ödedim.

e...k 1 months ago

Aşırı hızlı...

j...0 1 months ago

Lezzet git gide kötüye gidiyo.. Göztepede oturuyoruz burger yiyemiyoruz ya lezzetden dolayı... Bari siz yapmayın... Süper bi lezzet wardı pizzalarınızda ama suan wasat.. Özelliklede patatesleriniz!.. Lütfen bozmayın lezzeti.

g...m 1 months ago

Bu sefer olmamisti...

e...o 1 months ago

30 dakikayı geçmesine rağmen özel gün vs. Gibi şeyler uydurdular ramazan özel bir gün değildir. Bunu bilin yemeksepetine bu konuyu bildirmemize rağmen hala bir işlem yapmadılar.

s...1 1 months ago

En başta yanlış getirmelerine rağmen kısa sürede düzelttiler tadı da gayet güzeldi.

a...o 1 months ago

Hizli ve lezzetli.

a...r 1 months ago

İlk defa az malzeme koymaları işime geldi mantarı çıkartmayı unutmuşum 2 tane vardı hemen çıkarıverdim.

a...o 1 months ago

Kredi kartıyla ödeyeceğimizi belirtmemize rağmen siparişi getiren kişinin gayet rahat ve pişkin bir şekilde para olarak istemesi, itiraz etmemiz durumunda yarım saat sonra gelirim deyip gecenin 23. 06'sında gelmesi... Tebrikler domino's severdik lakin siz de yoldan çıktınız.

i...m 1 months ago

Buz gibi pizza. Herseferinde aynı rezalet. Son siparişimdi. Hayırlı işler.

b...c 1 months ago

Bir tane bile baharat konmamış 2 kişilik yemeğe. Herhalde pizza baharatı çok pahalı bir şey.

d...r 1 months ago

Paketim daginik geldi butun urunler birbirine girmisti ve sicak degildi. 30dakikadan daha uzun surede geldi.

y...m 1 months ago

Cok lezzetli.

g...m 1 months ago

Pizzaları fena değil ortalama dominos lezzeti.. Ama 100gr patates 100 gr tavuk olayları numara.. Ya daha fazla patatesi o fiyata satın ya da fiyatını düşürün.. Lezzeti gayet iyi.. Benim siparişim 38 dk da geldi insaniyet yapıp tam ücret ödedim.. Bir sonraki siparişim de 31. Dk gelirse ödemeyeceğim.. Ona dikkat edin..

d...i 1 months ago

Pizzada peynir tadı yoktu. Neyden konyalı pizzası oldukça ağır yağlıydı. İstemediğim halde kenarlarında sarmısaklı peynir vardı. Bir daha siparişde vermem verdirtmemde.

b...i 1 months ago

Parasini aldiklari halde ince kenar ekstra peynirli hamur yapmamislar digerinde de hamur tercihi istedigimizden farkliydi. Malzemelerin % 80 i yanmis vaziyetteydi. Kalanlarda kurumustu. Hicbirsekilde standartlari yok. Sacma sapan hamurlu yanmis sosise salama para vermis olduk.

e...r 1 months ago

Şu mayonez we ketçapları biraz fazla koyun lütfen...

g...m 1 months ago

Her zaman ki gibi 10 numarasınız. İzmir'de teksiniz.. Bütün ekibe başarılar dilerim.

c...m 1 months ago

Bize ulaşmadıkları halde ulaşamadıklrını söyleyip siparişi 1 saat 15 dk sonra getirmişlerdi.

e...i 2 months ago

Hatay servisinden her zaman memnun kaldım klasik dominos lezzeti servis kibar ve hızlı.

p...m 2 months ago

Her siparişte bol hamur eksik malzeme ile sunum yapılıyor.

m...n 2 months ago

Susam yokmus, pizza baharati gelmedi, lezzet eksikti.

v...s 2 months ago

Working Hours:
Monday
10:30 - 00:45
Tuesday
10:30 - 00:45
Wednesday
10:30 - 00:45
Thursday
10:30 - 00:45
Friday
10:30 - 00:45
Saturday
10:30 - 00:45
Sunday
10:30 - 00:45
Tuesday
10:30 - 00:45
Average Delivery Time:
30 minutes (average)

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information

No 30-minutes-delivery guarantee to Yeşilyurt and Üçyol regions.

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

Buy ’Büyük Boy Cazip Pizzalar Menü’ for only 29,9 TL instead of 35 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by Domino's Pizza into the 'My Coupons' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy ’Garanti Menüsü’ for only 15,9 TL instead of 32,28 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by The İnternet Garanti Bank or Mobile Branch into the 'Garanti Özel Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 20,99 TL and 'Tek Kişilik Paketos Menü' for only 14,99 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy ’Tatlım Tahinlim’ for only 7,9 TL instead of 9,9 TL!

Buy one medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for 5 TL! Except of Promosyon Menüler and Özel Teklifler

Special to GNCTRKCLL Club members, Domino's Pizza 'GNCTRKCLL Menüsü' is 16,99 TL! In order to benefit from this promotion, write 'DOMINOS' and send to 2278 and enter the code you are given into the 'GNCTRKCLL Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Special to İddaa customers, get 'İddaa Menüsü' is only 36,9 TL instead of 77,79 TL. In order to benefit from this promotion, you have to write the password to 'İddaa Kampanyası' box on the checkout page. All passwords are single use only and only one campain menu.

Special to Line users, get 'Line Menüsü' is only 25,9 TL instead of 54,8 TL. In order to benefit from this promotion, you have to write the password to 'Line Kampanyası' box on the checkout page. All passwords are single use only and only one campain menu.

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.