Domino's Pizza, Hatay

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!
Restaurant Points
Speed 6.7
Service 6.8
Flavour 6.8
User Reviews

Bol malzemos söyledik pizzanın yarısı boş geldi. Malzeme çok bolmuş kardeş. Maşallah.

k...m 7 hours ago

Sos gene unutulmuş, illaki notta söylememiz mi lazım şunu unutmayın diye? Tavuklar da acayip kuru idi.

l...a 8 days ago

Cok iyi.

a...u 8 days ago

En iyi dominos subelerinden biri.

a...u 8 days ago

Yarım saat işi yalan ve pizza soğuk illa pizza istiyorsanız başka yerden söyleyin.

7...m 9 days ago

Pizza 40 dakikada ve buz gibi geldi. Bir daha buradan sipariş zor...

d...r 14 days ago

Sıcak ve hızlı geldi.

u...e 15 days ago

Duzelme var hızlı ve guzel servis lezzet cok ıyı.

k...t 17 days ago

Siparişim başka bir restoran dan çıktı adres belirtmeme rağmen. Siparişim geldikten 1. 5 saat sonra da bir sipariş daha geldi kapıma ve ara istendi. Böyle rezalet görmedim. Bu dominostan ikinci rezillik. Bir daha görüşmemek üzere hoşcakalın!

s...m 21 days ago

Genel notlara bakınca kalitesizlikleri ortada. Bu siparişte de kalitesizliklerini bozmadılar. İstikrarlılar. Bu şubeden sipariş verirken iki kere düşünün.

v...n 22 days ago

Sucukların kalitesi çok düşmüş.

h...i 22 days ago

Servis daha özenli olmuş. Pizza patatesler ve tavuklar içiçe girmiş. Biraz daha özen.

e..._ 23 days ago

Buradaki olumsuz yorumları okumadan sipariş verme gafletinde bulundum ve aynen yazılanlar gibi 1 saat gecikmeli olarak geldi pizza. Pizzanın parasını ödemedim tabi. İyiki de ödememişim. Extravaganza' dan eser bile yoktu. Orta boy diye indirimde olan pizza küçücük geldi ve malzemeleri azalmış kupkuru bir pizza vardı kutunun içinde. O kadar acınasıydı ki... Yazık olmuş dominos' a... Bir daha mı? Asla!

m...n 27 days ago

Pizza 35. Dakikada geldi ve lezzeti de çok kötüydü, 100gr olması gereken çıtır tavuk bir parça geldi olsa olsa 10gramdı, patates de aynı şekilde 100gr olması gerekirken 3 tane elma dilimi patates çıktı. Bir daha buradan sipariş vermeyi düşünmüyorum, ilk ve sondu.

o...m 29 days ago

30 dakkayı yaklaşık 10 dakka geçmiş olmasına rağmen bir ton beklettiler.

r...e 1 months ago

Tek kelimeyle rezalet. 15 liralık siparişi 20 lirayla ödüyorum kurye para üstü çıkaramıyor. Lezzeti de berbat. Resmen markayı batırmaya çalışıyorlar.

o...n 1 months ago

Puanın 6 olması çok normal. 30 dk kuralı olduğu halde pizzalar 1. 5 saatte geldi. Birde kuralı uygulamamak için bin türlü bahane. Neticede bir özürde yok. Ama zaten müşteri memnuniyeti sizler için önemli olsa puanınız 6 olmazdı.

s...m 1 months ago

Daha iyi olabilir... Biraz daha gayret dominos hatay...

l...n 1 months ago

Yarım saati geçtiği halde 4 pizzadan dolayı ödeme istediler hadi ona eyvallah. Ancak resmen malzeme yoktu içinde. Bu kadar kötü dominos ilk defa yiyorum. Beklediğime değseydi bari.

r...e 1 months ago

Hayatımda bu kadar bekletilmemiş ve oyalanmamıştım. 0 verilemdiği için bir veriyorum. Bir buçuk saatte siparişim geldi ve eksik olarak. Şaka değil bu gerçekten bir buçuk saat sonra geldi. Dominos pizzayla son siparişimdi.

s...m 1 months ago

İkinci şansı vermiştim ama oda bitti hayırlı işler...

b...m 1 months ago

Pizzada peynir yok denecek kadar azdı.

b...i 1 months ago

Daha soğuk gelemezdi. Ve tam söyledikleri gibi 60 dakikada geldi 3 sokak üstümüzde ki dominos. Helalsiniz..

h...y 1 months ago

Ewime cok yakın olmadına ragnen 32. Dk da geldi cıtır tawuklar ve patatesler pizzanın ıcıne sacılmısdı sicak tutan kılıfda gelmedigi icin sogukdu ve peyniri donmusdu.

d...1 1 months ago

Bi şans daha vermek için sipariş vermiştim ama son siparişim olucak dominostan.. Kaçıncı kez aynı sorun hamur pizza göndermekten bıkmadınız!

c...5 1 months ago

Nedeyse soğuktu. Kutu içerisinde ne varsa birbirine girmiş. Gelmesi bir saatten uzun sürdü...

e...m 1 months ago

Bu yorumu siparisimden 90 dakika sonra yazabiliyorum. Siparisim hala elime ulasmadi.

h...m 1 months ago

Eksik sipariş getirdiler.

c...m 1 months ago

Kutudan tavuk çıkmadı.

b...ı 1 months ago

Elma dilim patates söylemiş olmama rağmen bana tavuk topları gönderildi bu olumsuzluk dışında bir sorun yoktu.

b...u 2 months ago

See all user reviews (77 Comments)
Working Hours:
Monday
10:30 - 00:45
Tuesday
10:30 - 00:45
Wednesday
10:30 - 00:45
Thursday
10:30 - 00:45
Friday
10:30 - 00:45
Saturday
10:30 - 00:45
Sunday
10:30 - 00:45
Friday
10:30 - 00:45
Average Delivery Time:
30 minutes (average)

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information

No 30-minutes-delivery guarantee to Yeşilyurt and Üçyol regions.

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

Buy ’Büyük Boy Cazip Pizzalar Menü’ for only 29,9 TL instead of 35 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by Domino's Pizza into the 'My Coupons' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy ’Garanti Menüsü’ for only 15,9 TL instead of 32,28 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by The İnternet Garanti Bank or Mobile Branch into the 'Garanti Özel Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 22,90 TL and 'Tek Kişilik Paketos Menü' for only 16,9 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy one small pizza (except of Classic pizza) or medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for 5 TL! Except of Promosyon Menüler and Özel Teklifler

Middle sized single pizzas are for %50 off for weekdays between 10:00 am to 15:00 pm and every night except of saturday between 21:00 pm to 00:00 am.! Please select this products from '%50 İndirimli Orta Boy Pizzalar' title. This promotion cannot be combined with other promotions.

'Seçilmiş Menü ' is only 18,9 TL instead of 20,9 TL!

Special to GNCTRKCLL Club members, Domino's Pizza 'GNCTRKCLL Menüsü' is 17,99 TL! In order to benefit from this promotion, write 'DOMINOS' and send to 2278 and enter the code you are given into the 'GNCTRKCLL Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Special to İddaa customers, get 'İddaa Menüsü' is only 36,9 TL instead of 77,79 TL. In order to benefit from this promotion, you have to write the password to 'İddaa Kampanyası' box on the checkout page. All passwords are single use only and only one campain menu.

Special to Shell customers, get 'Shell Menüsü' is only 21,9 TL instead of 40,89 TL. In order to benefit from this promotion, you have to write the password to 'Shell Kampanyası' box on the checkout page. All passwords are single use only and only one campain menu.

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

 • Küçük Boy Pizza + Çıtır Tavuk Topları (100 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (100 gr.) (Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Karışık pizzalar için geçerlidir.

  29.90 TL 16.90 TL
 • Sıcak akışkan çikolatalı sufle

  7.00 TL
 • 15.90 TL
 • Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Sucuksever, Bol 5'li, Extravaganzza, Italiano, Bol Malzemos, Karışık, New York, Dünyanın Pizzası, Callypso, Kumru, pizzalar için geçerlidir.

  31.90 TL
 • Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta) + Çıtır Tavuk Topları (150 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (150 gr.) Kampanya Karışık, Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Sucuksever pizzalar için geçerlidir.

  39.90 TL 22.90 TL
 • Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta) + Çıtır Tavuk Topları (150 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (150 gr.) Kampanya Karışık, Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Sucuksever pizzalar için geçerlidir.

  39.90 TL 22.90 TL
 • Özel Pizza Sosu ve Mozzarella Peyniri

  14.90 TL
 • 24.00 TL
 • Kampanya Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Sucuksever, Bol 5'li pizzalar için geçerlidir. GNCTRKCLL özel şifreniz ile, büyük boy Cazip Lezzetler 38,90 TL yerine sadece 17,99 TL.

  38.90 TL
 • (200 gr.) Özel sos ile marine edilip fırınlanmış, Meksika sos ile servis edilen patates dilimleri

  7.00 TL