Domino's Pizza, Hatay

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!
Restaurant Points
Speed 7.7
Service 7.2
Flavour 7.4
User Reviews

Hatay servisinden her zaman memnun kaldım klasik dominos lezzeti servis kibar ve hızlı.

p...m 2 days ago

Her siparişte bol hamur eksik malzeme ile sunum yapılıyor.

m...n 7 days ago

Susam yokmus, pizza baharati gelmedi, lezzet eksikti.

v...s 12 days ago

Teşekkürler.. Herşey mükemmeldi yalnız sipariş notlarını da okumalarını rica ederim...

g...s 14 days ago

Yorumları dikkate alın ve baharat sosunu unutmayın lütfen.

e...1 22 days ago

Çok güzeldi zaten evin karşısında olduğu için hızlı geldi fakat malzemelerde yazmasına rağmen sucuk yoktu.

a...o 26 days ago

Pizzaları neredeyse yanıktı.. Tahta gibi, inanılmaz az malzemeli ve yenecek gibi değil..

s...m 26 days ago

Pizzalar yanık geldi lezzet iyice azalmış.

s...5 27 days ago

Mükemmel.

m...m 27 days ago

Her seferinde çok memnun kaldığım her seferinde çok hızlı getiren dominos Hatay şubesinden son şiparişimi hem geç hem de çok soğuk getirdiler.

b...9 1 months ago

Tahinli pizza cok iyi olmus.

h...m 1 months ago

Herzamanki gibi berbat Hatay dominos.

e..._ 1 months ago

Pizzanın lezzeti harika. Ama bazen istenen hamur tutturulamıyor. Mesela klasik hamur istemiş olmama rağmen ince geliyor. Çok sorun değil. Ama bir sipariş her seferinde mi geç gelir? Taahüt edilen süre neyse ondan tam bir dakika önce geliyor.

p...t 1 months ago

Uzun bir aradan sonra mükemmel bir pizza geldi teşekkürederiz.

a...s 1 months ago

Yapılan olumsuz yorumları hayret ile okuyorum. İzmir de belkide sayılı düzgün hizmet veren dominoslardan biride bu şube.. Nasıl oluyorda bu kadar düşük puan veriyorsunuz anlamış değilim. Açıldığından beri sürekli sipariş veririm. Her zaman aynı tatta, aynı sıcaklıkta ve kalitede.. Evimde sıcaktan üfleyerek pizzamı yediğim tek dominos şubesi.. Tüm ekibe başarılar, mutluluklar.

c...m 1 months ago

Biraz az pişmişti.

a...o 1 months ago

Tavuk parçaları olarak şinitsel geldi. Lezzetli değildi.

f...m 1 months ago

Soğuk gelen bir pizza daha.

k...e 1 months ago

Cok yavas bir saati geçti siparis.

u...m 1 months ago

Kampanya olunca malzemeden kısacaksanız hiç yapmayın bari o indirimi. Ayrıca dominos baharatı koymamak ne demektir yahu. Senin firma olarak olayın baharat zaten. 1 değil 2 değil. Yazmadan edemedim artık.

e...m 1 months ago

Yine tam 29 dakikada geldi şaşmıyor.

a...m 1 months ago

Orta boy pizza ancak tek kişiyi doyurabiliyor...

e...t 2 months ago

1saat 20dk da gelen bir siparis muhtesemsiniz.

k...e 2 months ago

Herzaman bolmazemos sıparıs ederim ve cok lezzetli ve gercekden bol malzemeli olur bukez sabak 10dan 3e kadar %50 kampanyasından bolmalzemos soyledim ve hic memnun kalmadım malzemesi cok azdı sanırım indirimden dolayı malzemeden eksiltmisler ayrıca neden pecete mayonez ketcap koymadıklarını anlayamıyorum.

d...1 2 months ago

önce etli mangal geldi. Adanalım gelmedi kurye gitti adanalım pizzayı geitrdi. Bu esnada etli mangalın sarmısak kenarlı olmadığını söyledik bu sefer o pizzayı alıp gitti. Tekrar geldiğinde üzerinden 1 saat 15 dakika geçmişti. Ve ilk gelen pizzanın üzerine sarmısak sos döküp tekrar yollamışlar. Pizza buz gibiydi. Üstüne kurye sodexho cihazlarının kırıldığını nakit yada kredi kartıyla ödeme yapmamızı istedi. Ödemeyi yapmadım. Gelip alacaklarmış son alış verişim olacak...

h...r 2 months ago

Çok iyisiniz.

o...r 2 months ago

Dominos gibi yerleri tercih etme sebebim %100 ürün kullanmaları ama bu pizzadaki salam ve sosisler %100 değil gibiydi, ya da benim tad almamda problem de olabilir.

t...t 2 months ago

Subenin karsisinda olmama ragmen pizza buz gibiydi...

s...l 2 months ago

Pizza harıka ama tahınli pizzaayı pek taesiye edemicem tahını az ve fazla kawruktu hamuruda cok kuruydu susamlar ve tahınlerın bırcogu kutuya yayılmısdı onun dısında harıka.

d...1 2 months ago

Neden ben de dahil olmak üzere tanıdığım her müşteriniz lezzetinizin eskisi gibi güzel olmadığını söylüyor? (şube farketmediniz).

a...s 2 months ago

Working Hours:
Monday
10:30 - 00:45
Tuesday
10:30 - 00:45
Wednesday
10:30 - 00:45
Thursday
10:30 - 00:45
Friday
10:30 - 00:45
Saturday
10:30 - 00:45
Sunday
10:30 - 00:45
Friday
10:30 - 00:45
Average Delivery Time:
45 minutes (average)

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information

No 30-minutes-delivery guarantee to Yeşilyurt and Üçyol regions.

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

Buy ’Büyük Boy Cazip Pizzalar Menü’ for only 29,9 TL instead of 35 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by Domino's Pizza into the 'My Coupons' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 20,99 TL and 'Tek Kişilik Paketos Menü' for only 14,99 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy ’Tatlım Tahinlim’ for only 7,9 TL instead of 9,9 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by Domino's Pizza into the 'My Coupons' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy one medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for 5 TL! Except of Promosyon Menüler and Özel Teklifler

Middle sized single pizzas are for %50 off for everyday between 10:00 am to 15:00 pm and every night between 21:00 pm to 00:00 am.! Please select this products from '%50 İndirimli Orta Boy Pizzalar' title. This promotion cannot be combined with other promotions.

'Seçilmiş Menü 2' is only 24,9 TL instead of 29,7 TL!

Special to GNCTRKCLL Club members, Domino's Pizza 'GNCTRKCLL Menüsü' is 16,99 TL! In order to benefit from this promotion, write 'DOMINOS' and send to 2278 and enter the code you are given into the 'GNCTRKCLL Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Special to İddaa customers, get 'İddaa Menüsü' is only 36,9 TL instead of 77,79 TL. In order to benefit from this promotion, you have to write the password to 'İddaa Kampanyası' box on the checkout page. All passwords are single use only and only one campain menu.

Special to Passolig customers, get 'Passolig Menüsü' is only 36,9 TL instead of 77,79 TL. In order to benefit from this promotion, you have to send an sms to "6033" and write the password to 'Passolig Kampanyası' box on the checkout page. All passwords are single use only and only one campain menu.

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

  • Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Sucuksever, Bol 5'li, Extravaganzza, Italiano, Bol Malzemos, Karışık, New York, Dünyanın Pizzası, Callypso, Kumru, pizzalar için geçerlidir.

    30.90 TL
  • Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta) + Çıtır Tavuk Topları (150 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (150 gr.) Kampanya Karışık, Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Sucuksever pizzalar için geçerlidir.

    39.90 TL 20.99 TL
  • Küçük Boy Pizza + Çıtır Tavuk Topları (100 gr.) + Baharatlı Elma Dilim Patates (100 gr.) (Bol Malzemos, Sosyal, Vegi, Fit & Fresh, Domino's Farm, Favori Üçlü, Bol 5'li, Karışık pizzalar için geçerlidir.

    29.90 TL 14.99 TL