Domino's Pizza, Hatay

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!

This restaurant is out of its working hours. You can only place future orders from this restaurant.

Restaurant Points
Speed 7.4
Service 6.8
Flavour 7.5
User Reviews

Daha soğuk gelemezdi. Ve tam söyledikleri gibi 60 dakikada geldi 3 sokak üstümüzde ki dominos. Helalsiniz..

h...y 7 days ago

Ewime cok yakın olmadına ragnen 32. Dk da geldi cıtır tawuklar ve patatesler pizzanın ıcıne sacılmısdı sicak tutan kılıfda gelmedigi icin sogukdu ve peyniri donmusdu.

d...1 9 days ago

Bi şans daha vermek için sipariş vermiştim ama son siparişim olucak dominostan.. Kaçıncı kez aynı sorun hamur pizza göndermekten bıkmadınız!

c...5 11 days ago

Nedeyse soğuktu. Kutu içerisinde ne varsa birbirine girmiş. Gelmesi bir saatten uzun sürdü...

e...m 12 days ago

Bu yorumu siparisimden 90 dakika sonra yazabiliyorum. Siparisim hala elime ulasmadi.

h...m 12 days ago

Eksik sipariş getirdiler.

c...m 14 days ago

Kutudan tavuk çıkmadı.

b...ı 16 days ago

Elma dilim patates söylemiş olmama rağmen bana tavuk topları gönderildi bu olumsuzluk dışında bir sorun yoktu.

b...u 22 days ago

A söylüyoruz, b geliyor. A'nın parasını almayı biliyorsunuz ama.

l...a 23 days ago

Siparişinizi sizin haberiniz olmadan başka subeye yönlendirip 1 saatte teslim etmelerini istiyorsanız sipariş verebilirsiniz.

t...r 29 days ago

Rezillik biraz utanma olur ramazan pidesinin ortasına 2 dilim sosis 3-5 mısır bi parça peynir 4 ince halka biber bir daha mı dominos aslaaaaaa.

m...8 1 months ago

Bir kerede siparişi eksik göndermeyin be bi kere!

m...m 1 months ago

Siparişin gelmesi 55 dakikayı buldu. 30 dakikayı geçtiği halde ücretsiz pizza teklif dahi edilmedi. Hangi dominos olursa olsun aynı pizzayı sipariş ederim. Yediklerim arasında en kötüsüydü. Peynirin mozarella olduğuna bin şahit gerekirdi. Pizzayı getiren kişinin güler yüzü de olmasa yaşadığım uzak ara en kötü dominos deneyimiydi!

h...n 1 months ago

Hz ve servis cok iyiydi teşekkürler.

m...e 1 months ago

Bayram olduğu için geciktiğini düşünüyorum. Gecikme haricinde güzel.

t...n 1 months ago

Hatay dominos çalışanlarıdan en büyük ricam sipariş fişlerini düzgün okumaları! Gel al serviste de görmüştüm bu sefer işim garanti olsun diye yemeksepetinden söyledim. Ancak değişen pek de bişey olmadı. Tamam sıcak ve hızlı pizza getirmiş olabilirsiniz. Ancak istenildiği şekilde gelmedikten sonra pek de bir anlamı yok sanırım değil mi? Pizzanın birine sarımsaklı ince kenar için ekstra ücret ödüyorum. Üzerine bir de pizza baharatı da konulmayınca insanın bir daha sipariş veresi gelmiyor.

h...n 1 months ago

Mükemmeldi gelen kurye cok nazik ve kibardi Hatay dominos supersin.

e...2 1 months ago

Mükemmel servis ve lezzet tşkler dominos.

i...m 1 months ago

Lezzeti çok iyiydi.

b...m 1 months ago

Hiçbirzaman siparişi tutturamıyolar. Buz gibi pizza yemek zorunda değiliz. Kapıya açık kutu ile çıkarıyolar little ceasers çanta içinde getiriyor. Zormu pizzayı koruyucu bişi içine koymak. Ayıp yaaa.

b...c 2 months ago

10 dk gecikmesine rağmen kuryeye acıyıp parayı ödedim.

e...k 2 months ago

Aşırı hızlı...

j...0 2 months ago

Lezzet git gide kötüye gidiyo.. Göztepede oturuyoruz burger yiyemiyoruz ya lezzetden dolayı... Bari siz yapmayın... Süper bi lezzet wardı pizzalarınızda ama suan wasat.. Özelliklede patatesleriniz!.. Lütfen bozmayın lezzeti.

g...m 2 months ago

Bu sefer olmamisti...

e...o 2 months ago

30 dakikayı geçmesine rağmen özel gün vs. Gibi şeyler uydurdular ramazan özel bir gün değildir. Bunu bilin yemeksepetine bu konuyu bildirmemize rağmen hala bir işlem yapmadılar.

s...1 2 months ago

En başta yanlış getirmelerine rağmen kısa sürede düzelttiler tadı da gayet güzeldi.

a...o 2 months ago

Hizli ve lezzetli.

a...r 2 months ago

İlk defa az malzeme koymaları işime geldi mantarı çıkartmayı unutmuşum 2 tane vardı hemen çıkarıverdim.

a...o 2 months ago

Kredi kartıyla ödeyeceğimizi belirtmemize rağmen siparişi getiren kişinin gayet rahat ve pişkin bir şekilde para olarak istemesi, itiraz etmemiz durumunda yarım saat sonra gelirim deyip gecenin 23. 06'sında gelmesi... Tebrikler domino's severdik lakin siz de yoldan çıktınız.

i...m 2 months ago

Buz gibi pizza. Herseferinde aynı rezalet. Son siparişimdi. Hayırlı işler.

b...c 2 months ago

Working Hours:
Monday
10:30 - 00:45
Tuesday
10:30 - 00:45
Wednesday
10:30 - 00:45
Thursday
10:30 - 00:45
Friday
10:30 - 00:45
Saturday
10:30 - 00:45
Sunday
10:30 - 00:45
Monday
10:30 - 00:45
Average Delivery Time:
1 hour (average)

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

Domino’s Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information

No 30-minutes-delivery guarantee to Yeşilyurt and Üçyol regions.

Please perform the topping changes through pizza choice boxes. Requests regarding ingredient alerations will not be considered.

Click here for the delivery areas which is given 30 minutes delivery time guarantee

There is no delivery only for drinks. Please specify your demand for tableware (fork, knife) in customer note field. There is no ketchup or mayonnaise Domino's Pizza branch.

Buy ’Büyük Boy Cazip Pizzalar Menü’ for only 29,9 TL instead of 35 TL. In order to benefit from this promotion, enter the code which is given by Domino's Pizza into the 'My Coupons' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Buy ’Paketos Bol Malzemos/Karışık/Cazip Pizzalar (Orta)' for only 20,99 TL and 'Tek Kişilik Paketos Menü' for only 14,99 TL. Please select this product from 'Paketos Menü' title.

Buy ’Tatlım Tahinlim’ for only 7,9 TL instead of 9,9 TL!

Buy one medium size pizza, get the second one for free! Buy one large size pizza, get the second large pizza for 5 TL! Except of Promosyon Menüler and Özel Teklifler

Middle sized single pizzas are for %50 off for weekdays between 10:00 am to 15:00 pm and every night except of saturday between 21:00 pm to 00:00 am.! Please select this products from '%50 İndirimli Orta Boy Pizzalar' title. This promotion cannot be combined with other promotions.

Special to GNCTRKCLL Club members, Domino's Pizza 'GNCTRKCLL Menüsü' is 16,99 TL! In order to benefit from this promotion, write 'DOMINOS' and send to 2278 and enter the code you are given into the 'GNCTRKCLL Kampanyası' box on the check out page. Full price will be asked for the orders given without entering the code.

Special to İddaa customers, get 'İddaa Menüsü' is only 36,9 TL instead of 77,79 TL. In order to benefit from this promotion, you have to write the password to 'İddaa Kampanyası' box on the checkout page. All passwords are single use only and only one campain menu.

Special to Line users, get 'Line Menüsü' is only 25,9 TL instead of 54,8 TL. In order to benefit from this promotion, you have to write the password to 'Line Kampanyası' box on the checkout page. All passwords are single use only and only one campain menu.

Special to Shell customers, get 'Shell Menüsü' is only 21,9 TL instead of 40,89 TL. In order to benefit from this promotion, you have to write the password to 'Shell Kampanyası' box on the checkout page. All passwords are single use only and only one campain menu.

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.