Kayseri Mutfağı, Ahmetler

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!
Restaurant Ratings
Speed 9.2
Service 9.4
Flavour 9.0
Min. Delivery Amount
0.00 TL
Working Hours (today)
10:30 - 21:30
Avg. Delivery Time
45 min.
Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

Delivery Regions:
Min. Delivery Amount
0.00 TL
Working Hours:
Monday
10:30 - 21:30
Tuesday
10:30 - 21:30
Wednesday
10:30 - 21:30
Thursday
10:30 - 21:30
Friday
10:30 - 21:30
Saturday
10:30 - 21:30
Sunday
10:30 - 21:30
Wednesday
10:30 - 21:30
Average Delivery Time:
45 minutes (average)
Warnings

Minimum delivery amount is 25 TL to Arjantin Cad., Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Gençlik Caddesi, Güvenlik Caddesi, Strazburg Caddesi, Toros Sokak, Ankara Adliyesi, Kuğulu Park regions.

Minimum delivery amount is 20 TL to Reşit Galip, Filistin Cad., İran Cad. regions.

Minimum delivery amount is 30 TL to Aziziye Mah. region.

Minimum delivery amount is 40 TL to Yıldızevler Mah. region.

Minimum delivery amount is 15 TL to Olgunlar Sokak, Fevzi Çakmak, İzmir Caddesi, Sakarya Caddesi, Bayındır Sokak, Bayındır Sokak 2, Konur 1 Sokak, Konur 2 Sokak, Karanfil 1 Sokak, Karanfil 2 Sokak, Selanik 1 Sokak, Selanik 2 Sokak,Bestekar Mah., Tunus Cad., Başçavuş Sokak, Ballıbaba, Kenedy Caddesi, Aksu Cad., Tuna Cad., Sağlık Sokak 1, Sağlık Sokak 2, Halk Sokak, Ataç 1, Ataç 2 regions.

Payment Types

Online Credit/Debit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Information

Kep Address: --- Company Name: Kayseri Mutfağı Tax ID / Mersis Number: ---
Restaurant Review (62 reviews)
o...0
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
2 hours ago - 15:02

Mantının lezzeti müthişti ikramlarınız içinde çok teşekkür ederiz. Mantıyı muhakkak tavsiye ederim...

u...l
Speed: 9
|
Service: 10
|
Flavour: 10
5 hours ago - 12:23

3 kere sipariş verdim 3ünde de gayet başarılı. Tesadüfi değil yani. İkramlar da güzel. Özellikle o çemen sosuyla tuzlu kurabiye güzel gidiyor.

n...5
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 9
2 days ago - 19:58

Herşey harika. Bol ikramliklar için ayrıca teşekkür ederiz.

Restaurant's Answer:

Merhabalar, nazik yorumlarınız için çok teşekkür eder saygılarımızı sunarız. Biz kazanımlarımızı siz misafilerimizle paylaşmaktan büyük mutluluk duyan bir işletmeyiz. Sizler bizimle olduğunuz sürece lezzet yolculuğumuz kesintisiz devam edecektir. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

o...c
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
2 days ago - 17:54

Joker ile ilk siparişimi verdim. Porsiyonlar doyurucu, ikramlar bol ve bir ikramdan beklenmeyecek düzeyde lezzetli. Zam yapılmadığı sürece devamlı sipariş verilebilir.

Restaurant's Answer:

Siparişlerinizin devamlı olması temennisiyle sizleri en sıcak duygularımızla selamlarız. Eşsiz yorumlarınız ve teveccühünüz için sizlere çok teşekkür ederiz. Yola çıkışımızın temel felsefesi insana değer ve saygı göstermek misafirlerimizde tebessüm bırakmak maddi kaygıları geri planda tutmak bu temel felsefe üzerinden lezzet yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Bu süreçteki kazanımlarımızı her daim sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz. Zam gündemizde değil gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. İyi akşamlar.

i...n
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
2 days ago - 10:37

Ikinci kez siparis verdim ve yine mukemmeldi. Ikramlar icin ayrica tesekkur ediyorum.

Restaurant's Answer:

Merhabalar, bizi onurlandıran cümleleriniz i ve tekrar bizi tercih ettiğiniz için size çok teşekkür ederiz. Amaç ve gayretimiz her siparişinizde bir adım daha standardlarımızı yükselterek size hizmet sunmaktır. Sizi her zaman ağırlamaktan onur duyar herşeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz.

y...r
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
3 days ago - 16:38

Her şey için teşekkür ederim. Lezzetli yemeklerinizin hepsini deneyeceğim.

Restaurant's Answer:

Merhabalar, göstermiş olduğunuz yüksek alaka ve ilgiden dolayı şahsınıza çok teşekkür ederiz. Sizler bizimle olduğunuz sürece lezzet yolculuğumuz sürecek ve bizler de hizmet standartlarımızı daha üst noktalara taşıyacağız. Tekrar size saygılarımızı sunar sizleri ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

f...n
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 8
3 days ago - 12:37

Sarımsaklı yoğurt özellikle belirtmemize rağmen gelmedi.

Restaurant's Answer:

Öncelikle iyi pazarlar diliyoruz. İşletmemize göstermiş olduğunuz ilgiye ayrıca çok teşekkür ederiz. İşletme olarak ana felsefemiz şartsız koşulsuz 100 misafir memnuniyetidir. Aksi bizim için düşünülemez. Her ne kadar felsefemiz ve amaçlarımız misafir mennuniyeti yönünde olsada insan eliyle yapılan işlerde hatalar kusurlar çok az da olsa olmaktadır. Bu bakımdan bu seferlik hoşgörünüze sığınıyoruz ve art niyetin kesinlikle olmadığını ve olmayacağını bilmenizi isteriz. Afiyetli günler dileriz.

6...1
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 7
4 days ago - 21:10

Fırın ağzı tavuğu pek beğenmedim ancak servisleri harika.

Restaurant's Answer:

Merhabalar, yorumlarınız ve yüksek ilginizden dolayı size teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizimle lezzet yolculuğunuzu sürdürmeniz arzusunda olup diğer ürünlerimizi denemenizi öneriyoruz. Sizleri her zaman ağırlayıp hizmet sunmaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

f...i
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
4 days ago - 17:39

Ellerinize sağlık. Beklediğimden daha iyiydi.

Restaurant's Answer:

Merhabalar efendim, nazik yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Her daim standartlarımızı artırarak size hizmet sunmaya devam edeceğiz. Afiyetli günler diler herşeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz.

k...n
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
4 days ago - 12:47

Tebrik ediyorum sizleri. Hızlıydı. Sıcaktı. Lezzetliydi. Paketleme cok iyi. İkramlar için teşekkurler. Kuryeci arkadas cok güler yüzlü. İşiniz bol ve bereketli olsun.

Restaurant's Answer:

Size soğuk bir ankara gününden en sıcak selamlarımızı gönderiyoruz. Nazik değerlendirmeleriniz ve yorumlarınız için size çok teşekkür ediyoruz. Cümlelerinizin değeri bizler için paha biçilmez. İşte odur ki işimizi aşkla sevmemizin, geceyi gündüze katmamızın, engeller, yollar aşıp size gelmemiz nedeni sizlerde hoş bir seda bırakmaktır. Size en derin saygılarımızı sunar her zaman ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz. Her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz.

m...s
Speed: 9
|
Service: 10
|
Flavour: 8
5 days ago - 20:48

Börek ve tatlılarınızın yarımşar kiloluk satışlarına başlarsanız memnun olurum.

Restaurant's Answer:

Merhabalar kıymetli misafirimiz, talebiniz derhal dikkate alınmış olup en kısa sürede gramajlı ürün satışına başlanacaktır. Tahminen üç gün içerisinde açılacaktır. Talebiniz ve uyarınız için size çok teşekkür eder afiyetli günler dileriz.

f...5
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
5 days ago - 20:41

Yemekler cok lezzetli ve sicak, servis basarili ve hizli. Zengin ikramlariniz icin tesekkur ederim. Tek adresimiz kayseri mutfagi!

Restaurant's Answer:

Merhabalar efendim, bizi onurlandıran yorum ve görüşleriniz için size çok teşekkür ederiz. Felsefemiz öncelikle 100 misafir memnuniyetidir. Diğer önemli felsefemiz kazanımlarımızı misafirlerimizle paylaşmaktır. Siz bizlerle olduğunuz ve tercih ettiğiniz sürece standartlarımızı artırarak siz değerli misafirlerimizle lezzet yolculuğumuzu sürdüreceğiz. Tarafımıza göstermiş olduğunuz yüksek ilgiye teşekkür eder sizleri her daim ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

o...n
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
5 days ago - 18:25

Hızlı servis, kaliteli yemekler... Teşekkür ederiz.

Restaurant's Answer:

Merhabalar, öncelikle nazik ve eşsiz yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizlerde hoş bir sada bırakabildiysek ne mutlu bize. Sizin mutluluğunuz bizim en büyük mutluluğumuzdur ve dünya üzerinde hiç bir maddi değerle kıyaslanamaz bizler için. Sizler bizimle olduğunuz sürece lezzet yolculuğumuz devam edecektir. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

a...r
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
5 days ago - 17:45

Yemekler lezzetliydi ve yanında gelen ikramlar da çok güzeldi. Elinize sağlık teşekkürler.

Restaurant's Answer:

Merhabalar, nazik yorumlarınız için size sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Öncelikle yemeklerimizi beğenmiş olmanızdan dolayı son derece mutlu olduk. Öncelikli felsefemiz siz değerli misafirlerimizi her şart ve koşulda bulunduğunuz yerde en iyi şekilde ağırlamaktır. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

b...k
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
5 days ago - 13:43

Mütiş!

a...1
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
5 days ago - 12:20

Uzak mesafe olmasina ragmen hizli ve sicacik geldi corba ve tavukta evde anne eli degmis gibiydi keske daha once yemek sepetinde olsaydiniz ikramlar icinde tesekkurler. Bundan sonraki favorim olacaksiniz.

Restaurant's Answer:

Merhabalar, bizi onurlandıran eşsiz yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Doğru tespitiniz için sizi ayrıca kutlarız bizim mutfağımızda gerçekten dört annemiz var. Daha öncesinde düşünüyorduk yemek sepetinde olmayı lakin araştırma geliştirme çalışmalarımız uzun zaman aldı. Çünkü bizim için paket servis sadece paket servis değildir bizim için misafirlerimizi bulundukları yerde ağırlama ve hizmet sunma vardır. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

b...a
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
6 days ago - 19:07

Fiyatlar biraz yüksek ancak gönderdiğiniz ikramlarla hakkını veriyorsunuz.

Restaurant's Answer:

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Şu şekilde bir açıklama yapmak isterim sizi bilgilendirmek amaçlı son dönemde ülkemizde maliyetler son derece yükselmiş bulunuyor ve buna rağmen zam yapmış değiliz uzun bir müddette yapmamak için direnç göstereceğiz. Bizim temel felsefemiz maddi kazançlarımızı müşterilerilerimizle paylaşmak yönündedir. Örnek verecek olursak paket malzemelerinin en kalitelileri müşterilerimize sunulmalı, ikramın en zengini size sunulmalı. İlginize teşekkürlerafiyetligünler.

r...s
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
6 days ago - 16:39

Efisane.

Restaurant's Answer:

Merhabalar, eşsiz yorumunuz için size çok teşekkür ederiz. Cümle olarak kısa ama sözcüğünüzde anlamların en derini yüklü. Bu güzel yorum için daha ne yazılabilirki? Sizi her zaman ağırlamaktan onur duyarız. Siz bizlerle olduğunuz sürece hizmet standartlarımızı artırarak devam ettireceğimizden emin olabilirsiniz. Afiyetli günler diler herşeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz.

b...k
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
6 days ago - 13:29

Tartışmasız ankaranın en iyi mantıcısı. Ben böyle bir mantı daha önce yemedim!

Restaurant's Answer:

Merhabalar, eşsiz yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Ürünlerimizi beğenmenizden dolayı çok mutlu olduk. Sizi müsait olduğunuz bir zaman diliminde işletmemize ağırlanmaya bekleriz mutlaka. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

a...n
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
8 days ago - 15:45

Hizmetleri zaten kusursuz ama bu işletmedikileri diğerlerinden ayıran en önemli şey insana değer veriyorlar, yaptıkları işe saygı duyuyorlar canı gönülden çok teşekkür ediyorum.

Restaurant's Answer:

Size candan gönülden merhabalar, bu denli güzel eşsiz cümlelere hangi sözcüğü yazsak kifayetsiz kalacaktır. Odak noktamız insan. Biz insanlara hizmet etmeyi yaşam biçimi olarak kabul edip benimsedik. Size bizi tercih ettiğiniz ve bu denli güzel yorumunuz için yürekten teşekkür ediyoruz. Her zaman sizleri ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

o...t
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
8 days ago - 11:14

Herşey dört dörtlüktü. Yemekler leziz, servis tabakları çok başarılı, kurye gayet efendi. Daha ne olsun, tavsiye ediyoruz...

Restaurant's Answer:

Merhabalaröncelikle eşsiz, nazik yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. İşletme olarak bir tek gayemiz var siz değerli misafirlerimizi memnun etmek. İnanın eşsiz yorumlarınız gücümüze güç katmaktadır. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyarız. Daha ne olsun sizlerin canı sağolsun herşey gönlünüzce olsun. Afiyetli günler dileriz.

c...8
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
10 days ago - 17:00

Hız, servis, lezzet hepsi 10 numara, notlara da dikkat ediyorlar. Bu kaliteye devam ettikçe biz de siparişe devam edeceğiz inşallah.

Restaurant's Answer:

Merhabalar, öncelikle muhteşem yorumunuz için size çok teşekkür ederiz. Bütün amacımız siz değerli misafirlerimizi memnun ve mutlu etmektedir. Siz bizlerle olduğunuz müddetçe kalite ve standartlarımızı daha da ileriye götüreceğimizden kuşkunuz olmasın. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

a...s
Speed: 3
|
Service: 8
|
Flavour: 1
11 days ago - 03:41

Pastırmalı kurufasulye söyledim tadı çok kötüydü paket geç geldi yemeği soğuk yedim pilavın porsiyonu çok azdı bilemiyorum belkide benim şansıma böyle bişey yaşandı.

Restaurant's Answer:

Merhabalar, uyarıcı yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Olumlu eleştirilere açık olduğumuz gibi olumsuz eleştirilerede açığız elbette. Her eleştiri ve şikayeti mutlaka inceleriz ve sonuca bağlarız. Yemeklerimizin reçeteleri standarttır hiç bir koşulda değişmez sizin sanşsınızla bir ilgisi bulunmamaktadır. Gün içinde ortalama elli porsiyon kuru fasulye tükettiriz. Sizin sipariş gününü inceledik lakin bir şikayete rastlayamadık. Damak tadınıza hitap edememiş olabiliriz. Sizi tekrar ağırlamak isteriz.

m...5
Speed: 9
|
Service: 2
|
Flavour: 9
12 days ago - 20:42

Yemek gayet hızlı geldi ve lezzetliydi, ancak iki tane sarma siparişi vermiştim ve sarmanın birinin yerine baklava koyulmuştu, onun dışında her şey iyiydi.

Restaurant's Answer:

Merhabalar hanımefendi, öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için size çok teşekkür ederiz. Şikayetiniz yorumunuz bize ulaşır ulaşmaz araştırılmış zeytinyağlı yaprak sarmanızın bir porsiyonun eksik geldiği baklavanın size ikram olarak sunulduğu anlaşılmıştır. Hoş görünüze sığınır afiyetli günler dileriz.

a...6
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
12 days ago - 19:27

Soylenecek fazla sey yok. Ankaranin en iyi yemeksepeti servisi.

Restaurant's Answer:

İyi akşamlar diliyoruz. Bu eşsiz tevecühlerinize mazhar olmaktan ötürü mutluluğumuz sevincimiz sonsuzdur. Bu sevincimizi ve mutluluğumuzu kelimelerle anlatma imkanı olmadığı gibi sözlüklerde dahi karşılığı yoktur. Bütün gayret ve çabamız sizlerin beğenisini kazanmak olduğu gibi sizleride memnun ve mutlu etmektir. Sizler bizimle olduğunuz sürece lezzete olan yolculuğumuz devam edecek ve daha da yüksek standartlarda hizmet verme gayretinde olacağız. Size çok teşekkür ediyor afiyetli günler diliyoruz.

b...k
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
12 days ago - 13:46

Yavuz abinin samimiyeti ve mantının sunumu tadı takdir edilesi. Çok beğendim.

Restaurant's Answer:

Merhabalar, eşsiz yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Yavuz bey bizim içinde son derece kıymetli bir ekip arkadaşımız. Tüm gayret ve çabamız standartlarımızı daha da yükseklere çıkarmak ve siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaktır. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

o...u
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
12 days ago - 13:40

Tek kelimeyle harikaydı.

Restaurant's Answer:

Merhabalar muhteşem yorumunuz için size çok teşekkür eder sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

p...u
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
12 days ago - 11:19

Hiz, servis, lezzet hersey cok iyiydi. Paketi getiren kuryeden, mutfakta yemekleri hazirlayan arkadaslara kadar herkese tesekkurler.

Restaurant's Answer:

Merhabalar, eşsiz ve nazik yorumlarınız için size teşekkürlerimizi sunarız. Emin olun ki dünyada bu eşsiz yorumlarınızın karşılığı bizim için hiç bir değerle ölçülemez. Bize verdiğiniz destek için bir kez daha teşekkür ederiz. Her zaman sizleri ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

e...4
Speed: 9
|
Service: 10
|
Flavour: 9
13 days ago - 12:37

İkramı bol, sunum güzel, kurye güler yüzlü, yağ mantısı lezzetli tavsiye edilir.

Restaurant's Answer:

Merhabalar, nazik ve güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Yemeklerimizi beğenmenizden dolayı çok mutlu olduk. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

r...a
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 10
14 days ago - 21:46

Yemek güzeldi ama kaşar kurumuştu dünden kesilmiş dışarda bırakılmış kurumuş gibiydi. Ayrıca servis(çatal, bıçak, peçete, ıslak mendil) gelmedi.

Restaurant's Answer:

İyi akşamlar diliyoruz. Yapıcı ve uyarıcı yorumlarınız için çok teşekkür ediyoruz. Bütün detaylar bizim için çok önemlidir. Uyarılarınız süratle dikkate alınmış olup daha hassas davranacağımız konusunda emin olabilirsiniz. Şunun altını çizmek isterim dikkatimizden kaçan hususlar dışında misafirlerimize asla görüntüsü bozuk son kullanma tarihi geçmiş ürünler sunmamaktayız. İnsan sağlığı bizim için işimizin en önemli noktasıdır. Bu defaki kusurlarımız için hoşgörünüze sığınır afiyetli günler dileriz.