Kayseri Mutfağı, Kocatepe

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!

This restaurant is out of its working hours. You can only place future orders from this restaurant.

Restaurant Ratings
Speed 8.8
Service 8.8
Flavour 8.2
Min. Delivery Amount
5.00 TL
Working Hours (today)
11:00 - 21:30
Avg. Delivery Time
45 min.
Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

Delivery Regions:
Min. Delivery Amount
5.00 TL
Working Hours:
Monday
11:00 - 21:30
Tuesday
11:00 - 21:30
Wednesday
11:00 - 21:30
Thursday
11:00 - 21:30
Friday
11:00 - 21:30
Saturday
11:00 - 21:30
Sunday
11:00 - 21:30
Thursday
11:00 - 21:30
Average Delivery Time:
45 minutes (average)
Promotions

Get 10% off between the hours 15:00-18:00! Only at Yemeksepeti.

Only on Yemeksepeti, buy 'Vodafone Menüsü (Erciyes Usulü Tavuk Sote)' only for 13,8 TL instead of 17,25 TL! Order with exclusive discounts on “Vodafone Menus”, just by entering your Vodafone registered individual mobile number into the related query field and hit Send. Upon entering the campaign code you’ll receive via SMS, your account will be recognized as a Vodafone member for you to enjoy discounted Vodafone Menus without campaign codes on each order, unless you change your number or leave membership. You may also benefit from this campaign with the codes you receive from Avantaj Cepte mobile app or by texting YEMEKSEPETI to 6666, getting the campaign code and typing it in Vodafone Kampanyası slot on the Order Confirmation page before completing your order. Otherwise, your Vodafone Menu order will be charged on its actual list price.

Special to Yemeksepeti, buy 'Seçilmiş Menü (Kıymalı Yağlama)' only for 19,10 TL instead of 21,2 TL!

Warnings

Minimum delivery amount is 25 TL to Arjantin Cad., Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Gençlik Caddesi, Güvenlik Caddesi, Strazburg Caddesi, Toros Sokak, Ankara Adliyesi, Kuğulu Park, Tunus Cad. regions.

Minimum delivery amount is 20 TL to Reşit Galip, Filistin Cad., İran Cad. regions.

Minimum delivery amount is 30 TL to Aziziye Mah. region.

There are no delivery to Ulus (İsmetpaşa Cad.), Ulus (Dışkapı) regions.

Minimum delivery amount is 40 TL to Yıldızevler Mah. region.

Minimum delivery amount is 15 TL to Olgunlar Sokak, Fevzi Çakmak, İzmir Caddesi, Sakarya Caddesi, Bayındır Sokak, Bayındır Sokak 2, Konur 1 Sokak, Konur 2 Sokak, Karanfil 1 Sokak, Karanfil 2 Sokak, Selanik 1 Sokak, Selanik 2 Sokak,Bestekar Mah., Başçavuş Sokak, Ballıbaba, Kenedy Caddesi, Aksu Cad., Tuna Cad., Sağlık Sokak 1, Sağlık Sokak 2, Halk Sokak, Ataç 1, Ataç 2 regions.

Payment Types

Online Credit/Debit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

Wallet

MetropolCard

Information

Kep Address: --- Company Name: Kayseri Mutfağı Tax ID / Mersis Number: ---
The address information and the approved phone number of this restaurant are recorded in the Yemeksepeti system.
Restaurant Review (276 reviews)
d...u
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 8
1 hours ago - 23:15

Makul bir sürede geldi, yağlama her zamanki gibi lezzetliydi ancak yoğurdu azdı. Kıymalı kol böreği de fena değildi, deneyebilirsiniz.

e...l
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 10
9 hours ago - 14:59

Pastrmalı kurufasulye mükemmel ötesi :).

b...s
Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 8
2 days ago - 21:53

İkramlarıyla guzel.

a...n
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
3 days ago - 22:08

Kaliteli ve hizmet odaklı müşteri öncelikli bir firma defalarca sipariş verdim bir defa eksikleri olmadı kesinlikle tavsiye ederim herşey için çok teşekkür ederim.

f...o
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
3 days ago - 11:49

Her şey çok iyide yoğurdunuz çok sulu daha katı olmalı bence.

e...s
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
4 days ago - 13:49

Her şeyi çok güzel, ellerinize saglik.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, çok değerli yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Sizleri her daim ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

o...t
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
5 days ago - 11:45

Yağlaması tam anlamıyla harikaydı. Servis kapları da çok başarılı. Kurye nazik ve güleryüzlü. Herkese tavsiye ediyoruz.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, eşsiz yorumlarınızdan dolayı size teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz. Kayseri mutfağının temel amaç ve yegane ilkesi şartsız koşulsuz misafir memmuniyetidir. Yaptığımız işin gereği göze, damağa ve gönüllere hitap etmektir. İşimizin ardından böyle kıymetli yorumlar almak bizim için tabiri caizse dünyalara değer. Sizleri müsait bir zaman diliminizde kayseri mutfağına ağırlanmaya bekler herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

t...l
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
7 days ago - 09:50

Ellerinize sağlık!

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, çok değerli yorumlarınız için size çok teşekkür eder saygılarımızı sunarız. Kayseri mutfağı hizmete girdiği günden itibaren standartlarını artırarak siz değerli misafirlerine laik bulundukları hizmetleri sunmaya çalışmaktadır. Lezzet yolculuğumuza her daim eşlik etmenizi temenni eder afiyetli günler dileriz.

a...m
Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 8
8 days ago - 21:26

İyi.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, nazik yorumunuz için size çok teşekkür ederiz. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

m...t
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
8 days ago - 18:15

Servise cok ozenilmis yanindaki atistirmaliklar ve borek bir porsiyona bedeldi ve yemekler gayet lezzetliydi bunu ailesi kayseri olan biri olarak soyluyorum.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, bizi onurlandıran yorumlarınız için şahsınıza teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız. Her daim çabamız sizin övgülerinize ve beğeninize mazhar olabilmek yönündedir. Sizi uygun bir zaman diliminizde ağırlanmak üzere kayseri mutfağına bekleriz. Kayseri mutfağının temel amacı her daim hizmet standartlarını size laik olan biçimde artırıp sizlere hizmet sunmaktır. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

j...n
Speed: 8
|
Service: 10
|
Flavour: 10
8 days ago - 12:56

Geç geldi ama sıcak ve yine çok lezzetliydi. Ellerinize sağlık.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, yorumlarınız için tarafınıza çok teşekkür ederiz. Siparişinizin gecikmiş olmasından ötürü büyük üzüntü duyduk bu defalık hoşgörünüze sığınıyoruz. Mazaretlere sığınmak gibi olmasın dönem dönem büyükşehirde yaşıyor olmanın sıkıntılarına katlanmak durumunda kalıyoruz. Gerektr afik yoğunluğu gerektr afik çevirmeleri vb gibi. Yinede amacımız servisimizi maximum zaman diliminden önce yapmak için büyük bir çaba vermekteyiz. Afiyetli günler dileriz.

d...r
Speed: 9
|
Service: 7
|
Flavour: 3
9 days ago - 12:48

Zeytinyağlı tabağı çok başarısızdı.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, zeytinyağlı ürünlerimizi soğutucuda saklıyor olmamızdan dolayı sertleşme ve kuruma yapmasından kaynaklı sorun yaşıyorduk. Lakin son geliştirmiş olduğumuz sistemle beraber bu sorunu çözmüş bulunduk. Bu bağlamda gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

v...l
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
9 days ago - 11:55

Gayet başarılı.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, öncelikle eşsiz ve nazik yorumlarınız için tarafınıza çok teşekkür ederiz. Her daim sizi size laik olan standartlarda ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

e...k
Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 9
11 days ago - 20:57

Kuru patlıcan ve zeytinyağlı yaprak sarma başarılı oluyor.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, övgü dolu sözleriniz ve yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Kayseri mutfağı hizmet standartlarını her daim artırarak size laik bulunduğunuz hizmetleri sunmaya devam edecektir. Ayrıca lezzet yolculuğumuza her daim eşlik ediyor olmanızdan büyük memmuniyet duyuyoruz. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

a...c
Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 8
12 days ago - 18:19

Normaldi.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz. Nazik yorumlarınız için tarafınıza çok teşekkür eder sizleri her daim ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

h...s
Speed: 8
|
Service: 10
|
Flavour: 8
15 days ago - 19:21

Çok klişe olacak ama eski tadı yok.

Restaurant's Answer:

Merhabalar kıymetli misafirimiz, öncelikle bilgilendirici yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Lakin şeflerimiz, yemek reçetelerimiz ve hammaddelerimizde bir değişiklik söz konusu değildir. Hangi ürünümüz için yorum yaptığınız anlayabilmiş değiliz eğer bilmiş olsaydık ürün için bir inceleme başlatabildirdik. Size şunuda söyleyebilirim misafirlerimizin büyük bölümü eski misafirlerden oluşmakta olup içlerinde 20 yıllık olanlar dahi mevcut her daim aynı kalite ve standartta olduğumuzu söylerler.

b...3
Speed: 9
|
Service: 6
|
Flavour: 8
16 days ago - 14:49

Servis cok zayıf. Teslimatı yapmak icin üniversite kapısına cagırmaya kalktı kendisini iceriye almıyorlar bahanesiyle. Halbuki yurumeye usenmis.

Restaurant's Answer:

Merhabalar kıymetli misafirimiz, siz yorum yazmadan evvel siparişiniz esnasında kuryemiz üniversite kapısında bizi aradı konuyu iletti. Siz kendi üniversitenizin uygulama ve kurallarını bizlerden daha iyi biliyor olsanız gerek. Güvenlik ve uygulamaları bazen aşamamaktayız. Diğer yandan sizinle kuryemiz iletişim kurmuş ve bilgi aktarmıştır. Yürüme konusunda gelince biz ürünlerimizin standart ve soğumadan motorla teslimini gerçekleştirmek istiyoruz. Araçsız kurye çalıştırmamaktayız.

y...y
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
16 days ago - 00:24

Kurufasülye ve içli köfte harikaydı tavsiye edilir.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, eşsiz yorumlarınız için size çok teşekkür eder saygılar sunarız. Sizleri her daim ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz. Afiyetli günler dileriz.

c...r
Speed: 9
|
Service: 10
|
Flavour: 10
17 days ago - 17:40

Her zamanki gibi lezzetli, tatlı ikramınız için teşekkürler.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, öncelikle nazik yorumlarınız ve eşsiz teveccühleriniz için tarafınıza teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız. Malumunuz bizim mesleğimiz bir yaşam biçimidir icra etmesi damaklara, göze ve gönüllere hitap etmek ve standartlarda hizmet sunmak çok zordur. Lakin bu mesleği yapılası kılan sizler gibi kıymetli misafirlerdir. Sizlerin varlığı her daim bizlere güç vermektedir. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

k...6
Speed: 10
|
Service: 9
|
Flavour: 8
17 days ago - 15:37

Çok hızlı bir şekilde ulaştırdılar beklemiyorduk açıkçası. Yemeğin f/p oranı gerçekten yüksekti. Porsiyon gayet doyurucu.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirlerimiz. Bizi onurlandıran yorumlarınızdan ötürü size teşekkür ederiz. Her daim sizleri misafir etmekten ağırlamaktan dolayı onur duyarız. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

E...z
Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 8
18 days ago - 14:32

Her şey iyi hoş ama minimum tutar tam tutar iken sonu yemeklerin fiyatının. 99 lu olması hoş değil sırf başka şeyler aldırmak için belirlenmiş fiyatlar.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, işin açıkçası biz hiç bu yönden düşünmemiştik. Yaklaşık 21 yıldır uygulanmakta olan fiyat politikamız bu yönde ve fiyatlar her daim küsuratlıdır. Belli oranda zam yaptığımız vakit dahi fiyatlar bu şekilde devam ediyor. Ayrıca dikkat ederseniz birçok bölgeye minumum tutarlarımız yemek fiyatlarının neredeyse altında. Sizleri uygun bir gününüzde restoranımızdada ağırlamak isteriz. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

a...n
Speed: 10
|
Service: 8
|
Flavour: 5
18 days ago - 07:00

Sarmalar çok tuzlu ve ekşiydi.

s...1
Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 3
20 days ago - 13:07

Çok tuzluydu.

H...l
Speed: 6
|
Service: 1
|
Flavour: 1
20 days ago - 10:46

Hayatımda yediğim en kötü mantıydı ve porsiyon çok azdı. Kesinlikle menüden mantıyı çıkarmalılar.

Restaurant's Answer:

Yorumunuzun size az gelen porsiyondan kaynaklandığı anlaşılmaktadır. Kayseri mutfağı türkiyede açılan ilk yöresel kayseri mutfağıdır. Kayseri mantısının ulusala lansmanının yapıldığı ilk restoran olduğu gibi ülkemizde bulunan kayseri mutfaklarının bayiliğin verildiği restorandır. Sipariş vermek gibi bir mecburiyetiniz bulunmamaktadır.

b...g
Speed: 10
|
Service: 9
|
Flavour: 9
20 days ago - 09:00

Kesinlikle çok hızlılar.. Ancak zeytinyağlı sarma birazcık daha pişmeliydi bence yinede çok lezzetliydi ikramları da çok tatlı :).

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, öncelikle yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Zeytinyağlılar buzdolaplarında muhafaza ediyor olmamızdan ötürü zaman zaman sertleşme yapmakta az pişmiş izlenimi vermektedir. Her zaman sizleri ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

M...u
Speed: 8
|
Service: 10
|
Flavour: 10
21 days ago - 10:01

Mükemmel hersey cok güzeldi.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, öncelikle eşssiz yorumlarınız için size teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız. Hizmet ve ürünlerimizden memnun olmanızdan dolayı çok mutlu olduk. Malumunuz bizim mesleğimiz çok zor hem damağa hem gönüllere hitap etmek ve bu organizasyonları standartlarından gerçekleştirmek. Bu mesleği yapılası kılan sizin gibi hizmetlere değer veren önemseyen misafirlerdir. Sizleri uygun bir zamanınızda işletmemizdede ağırlamaktanda onur duyarız. Afiyetli günler dileriz.

g...5
Speed: 9
|
Service: 1
|
Flavour: 9
23 days ago - 17:34

Kutu kola unutulmuş, pakete konuşmamıştı.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, öncelikle affınıza sığınıyoruz. Lakin zaman zaman ne kadar dikkat etsekte bu tür aksaklıklar meydana gelmektedir. Eksik ürün göndermek hizmet standartlarımızın dışındadır. Keşke zamanında bilgimiz olsaydı telafisini gerçekleştirirdik. Bu seferlik affınıza sığınır işletmemizi tekrar denemenizi öneririr afiyetli günler dileriz.

s...n
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
30 days ago - 19:50

Restorandaki tüm ikramları paket serviste de getiriyorlar. Yemek sıcak ve güzel bir serviste geldi. Çoook teşekkür ederiz.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, eşsiz yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Restoranımızda sunduğumuz bütün ürün ve ikramlarımızı restoran dışı hizmetlerimizde de sunmaktayız. Malumunuz paket servis sadece paket servisten ibaret değildir bizim için. Paket servis bizim için hizmete giden yoldur. Sizleri ağırlamaktan her daim onur duyar afiyetli günler dileriz.

s...9
Speed: 9
|
Service: 6
|
Flavour: 6
1 months ago - 12:29

Yapraklar sertti estetik olarak da zayıftı dağılmış vs.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, uyarınız için tarafınıza çok teşekkür ederiz. Etli yaprak ve zeytinyağlılarımızda kullandığımız salamura yapraklar tarafımızdan özenle seçilmektedir. Zaman zaman mahsullerin içerisinde sert mahsuller olabildiği gibi mecburen işlem görmüş mahsuller buzdolabınında saklanmaktadır. Buzdolabı sertleştirmektedir. Bu memmmuniyetsizliğinizden dolayı standartlarımızın bu şekilde olduğunu düşünmenizi istemeyiz. Size diğer ürünlerimizi denemenizi önerir afiyetli günler diler.

p...ö
Speed: 8
|
Service: 9
|
Flavour: 8
1 months ago - 15:29

Çok güzeldi. Uzaktan gelmesine rağmen zamanında geldi. Sarmalarda ekşi biraz fazla gibi geldi isteyen zaten kendisi ekşisini arttırabilir.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, nazik yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Size gelirken mesafeler yollar bize engel değil. Siz arzu ettiğiniz vakit bizler her şartta sizlerin hizmetindeyiz. Nar ekşisi konusunda talebiniz ustalarımıza iletilmiş ve çözüme kavuşturulmuştur. Afiyetli günler dileriz.