Kayseri Mutfağı, Kocatepe

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!

This restaurant is out of its working hours. You can only place future orders from this restaurant.

Restaurant Ratings
Speed 7.6
Service 8.4
Flavour 7.7
Min. Delivery Amount
4.95 TL
Working Hours (today)
11:00 - 21:30
Avg. Delivery Time
45 min.
Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

Delivery Regions:
Min. Delivery Amount
4.95 TL
Working Hours:
Monday
11:00 - 21:30
Tuesday
11:00 - 21:30
Wednesday
11:00 - 21:30
Thursday
11:00 - 21:30
Friday
11:00 - 21:30
Saturday
11:00 - 06:00
Sunday
11:00 - 21:30
Monday
11:00 - 21:30
Average Delivery Time:
45 minutes (average)
Promotions

Get 10% off between the hours 15:00-18:00! Only at Yemeksepeti.

Only on Yemeksepeti, buy 'Vodafone Menüsü (Erciyes Usulü Tavuk Sote)' only for 13,8 TL instead of 17,25 TL! Order with exclusive discounts on “Vodafone Menus”, just by entering your Vodafone registered individual mobile number into the related query field and hit Send. Upon entering the campaign code you’ll receive via SMS, your account will be recognized as a Vodafone member for you to enjoy discounted Vodafone Menus without campaign codes on each order, unless you change your number or leave membership. You may also benefit from this campaign with the codes you receive from Avantaj Cepte mobile app or by texting YEMEKSEPETI to 6666, getting the campaign code and typing it in Vodafone Kampanyası slot on the Order Confirmation page before completing your order. Otherwise, your Vodafone Menu order will be charged on its actual list price.

Special to Yemeksepeti, buy 'Seçilmiş Menü (Kıymalı Yağlama)' only for 19,10 TL instead of 21,2 TL!

Warnings

Minimum delivery amount is 25 TL to Arjantin Cad., Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Gençlik Caddesi, Güvenlik Caddesi, Strazburg Caddesi, Toros Sokak, Ankara Adliyesi, Kuğulu Park, Tunus Cad. regions.

Minimum delivery amount is 20 TL to Reşit Galip, Filistin Cad., İran Cad. regions.

Minimum delivery amount is 30 TL to Aziziye Mah., Ulucanlar Altın Kuleleri regions.

There are no delivery to Ulus (İsmetpaşa Cad.), Ulus (Dışkapı), Ulus (Anafartalar) Çanakkale Sok. regions.

Minimum delivery amount is 30 TL to Cebeci Altın Kuleler region.

Minimum delivery amount is 40 TL to Yıldızevler Mah. region.

Minimum delivery amount is 15 TL to Olgunlar Sokak, Fevzi Çakmak, İzmir Caddesi, Sakarya Caddesi, Bayındır Sokak, Bayındır Sokak 2, Konur 1 Sokak, Konur 2 Sokak, Karanfil 1 Sokak, Karanfil 2 Sokak, Selanik 1 Sokak, Selanik 2 Sokak,Bestekar Mah., Başçavuş Sokak, Ballıbaba, Kenedy Caddesi, Aksu Cad., Tuna Cad., Sağlık Sokak 1, Sağlık Sokak 2, Halk Sokak, Ataç 1, Ataç 2 regions.

There is only delivery up to Türk Ocağı Caddesi in Dikmen (Çetin Emeç Bulvarı).

Payment Types

Online Credit/Debit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

Wallet

MetropolCard

WinWin Mobil Cihaz

Information

Kep Address: --- Company Name: Kayseri Mutfağı Tax ID / Mersis Number: ---
The address information and the approved phone number of this restaurant are recorded in the Yemeksepeti system.
Restaurant Review (172 reviews)
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
4 days ago
A...i

Lezetli.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, nazik yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Kayseri mutfağı her zaman standartlarını yükselterek size laik bulunan hizmetleri sunacaktır. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

Speed: 1
|
Service: 1
|
Flavour: 1
5 days ago
v...f

1 saat 10 dakikada gelen buz gibi çorba, vıcık vıcık yağ içinde yüzen hamur birikintisi sözüm ona yaglamaydi! Yazık diyorum birşey ifade edecekse...

Speed: 6
|
Service: 1
|
Flavour: 4
6 days ago
o...0

Gunun menusunde yayla çorbası yazar alakasız bir çorba gelir ezo tarzında. Karışık turşu sipariş ederim sipariş gelmez. Canlı destekten firmaya durumu belirttiğim halde telafı etme amaçlı en ufak bir aksiyon alınmaz. Resmen yemediğim bir turşuya 6 lira verdim.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, öncelikle aksilik için hoşgörünüze sığınırız. Bu şekilde hizmet standartlarımızın dışındadır asla kabul etmemiz söz konusu olamaz. Bu aksiliği mutlaka telafi etmek isteriz.. Bu bağlamda sizi kayseri mutfağına ağırlanmaya davet ediyoruz. Afiyetli günler dileriz.

Speed: 1
|
Service: 1
|
Flavour: 1
6 days ago
s...e

Öğle aramdan yarım saat önce sipariş vermeme rağmen öğle arası bittikten sonra ulaşabildi. Bu sürede iki kez aramak zorunda kaldım. Siparişim geldiğinde çorba ılık bile değildi. Buz gibi çorbayanında tuzdan yapılmış bir sarma dolma vardı zeytinyağı kullanılmamış bile. 1, 5 saat beklememe değmedi.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, yorumlarınızı üzülerek okuduk. Evvela sizi mutsuz etmiş olmaktan ötürü çok mahçup olduk. Bilmeniz gereken standartlarımız asla bu şekilde değildir. Bu gibi durumlarda bu olumsuzluğu telafi etmek adına. Sizi restoranımıza davet ediyor ve ağırlamak istiyoruz mutlaka.

Speed: 8
|
Service: 10
|
Flavour: 10
6 days ago
b...2

Mükemmel.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, çok değerli yorumlarınız ve nezaketiniz için çok teşekkür ederiz. Kayseri mutfağı her daim hizmet standartlarını yükselterek size laik olan hizmetleri sunacaktır. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
7 days ago
A...r

Oturduğum yer biraz uzak olmasına rağmen yemeğim sıcak ve özenilerek gönderilmişti. İkram tatlı için ayrıca teşşekkür ederim. Bu çizgiyi umarım bozmazlar.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, bizleri onurlandıran nazik yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Kayseri mutfağı olarak gayretimiz her zaman hizmet standartlarımızı her yeni günde bir üst seviyeye çıkarıp size laik bulunan hizmetleri sunmaktır. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz.

Speed: 1
|
Service: 3
|
Flavour: 3
7 days ago
m...5

Patatesler soğuk geldi yaprak sarma cok tuzluydu beklemiş gibiydi. Pişman oldum sipariş verdigime.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, uyarınız incelenmiş olup gerekli birimlere uyarılarda bulunulmuştur. Öğrenmek istediğimiz etli yaprak sarmandanmı şikayetiniz yoksa zeytinyağlı yaprak sarmadanmı? Bu defalık damak tadınıza hitap edememiş olmaktan dolayı hoşgörünüze sığınıyoruz. Afiyetli günler.

Speed: 9
|
Service: 10
|
Flavour: 10
8 days ago
a...r

Çok güzeldi baklava ve diğer her şey için teşekkürler, ellerinize sağlık.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, bizleri onurlandıran değerli yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Kayseri mutfağı olarak sizleri ağırlamaktan her zaman onur duyarız. Afiyetli günler dileriz.

Speed: 1
|
Service: 9
|
Flavour: 2
8 days ago
n...6

Siparişim 1 saatten de daha geç geldi. Kurye sayısını artırmanız gerekiyor. İçli köfte çok ama çok kötüydü. Resmen içi boştu. Hep 10 10 10 verdiğim kayseri mutfağına hiç yakışmadı.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, bizi tercih etmenizden ve uyarıcı yorum yazmanızdan dolayı size çok teşekkür ederiz. Olumsuzluklardan ötürü bu seferlik hoşgörünüze sığınıyoruz. Mutlaka bu kaybınızı telafi etmek isteriz. Biz isimleri göremiyoruz telefonla ulaşmanızı rica ederiz. Afiyetli günler.

Speed: 7
|
Service: 9
|
Flavour: 9
10 days ago
m...r

Herşey güzeldi elinize sağlık.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, değerli yorumlarınız için tarafınıza çok teşekkür ederiz. Kayseri mutfağı her zaman sizlere laik bulunan hizmetleri sunacaktır. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
12 days ago
a...s

Dana kavurma efsane bir lezzet tebrikler.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, bizleri onurlandıran eşsiz değerlendirmeleriniz için çok teşekkür ederiz. Kayseri mutfağı her daim sizlere laik olan hizmetleri sunacaktır. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 1
12 days ago
m...n

Çok tuzlu.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, öncelikle bizleri tercih ettiğiniz ve bizi uyarmak maksatlı yorum yazma teveccühünde bulunduğunuz için size çok teşekkür ederiz. Lakin ürün yelpazemiz çok geniş olduğundan hangi ürünümüzden şikayetiniz olduğunu anlamamız için ürünleri belirtmenizi rica ederiz.

Speed: 8
|
Service: 7
|
Flavour: 10
13 days ago
b...i

Her gun siparis veriyorum sayilir ama artik eskisi gibi gondermiyorlar ekmegi bile azalttilar.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, her daim lezzet yolculuğumuza iştirak ettiğiniz için tarafınıza çok teşekkür ederiz. Sizlere sunulacak ürünlerde kısıtlamaya gitmeyip bilhassa daha çok ürün gönderme gayretindeyiz. Kanımızca bir yalnış anlaşılma mevcut. Özel isteklerinizi nota yazmanızı rica ederiz.

Speed: 8
|
Service: 9
|
Flavour: 9
14 days ago
b...k

Ufak bir tavsiyem olacak, patates miktarı boldu ve güzeldi fakat fazla tuzluydu. Tuz atmayıp yanına koysanız insanlar istediği kadar atar örneğin ben tuzsuz severim. Buna dikkat etseniz daha güzel olur.

Restaurant's Answer

Merhabalar kıymetli misafirimiz, çok değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Her uyarınız bizler için çok büyük olup gereken özen gösterilecektir. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 8
14 days ago
k...u

Dana kavurma başarılı.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, bizleri onurlandıran değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Kayseri mutfağı olarak her zaman sizleri ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
15 days ago
m...y

Yaglama harikaydi, paketleme servis lezzet hersey cok guzel ve hizli idi. Elinize emeginize saglik..

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, bizleri onurlandıran eşsiz yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Malumunuz bizim için paket servis sadece paket servis değildir sizleri ağırlamanın bir yoludur. Kayseri mutfağı her daim sizlere laik olan hizmetleri sunacaktır. Afiyetli günler dileriz.

Speed: 6
|
Service: 5
|
Flavour: 2
15 days ago
i...h

Sarma etli diyor içinde et yok yağlama soğuk geldi. Dukkan bize yakın ama sipariş 55 dk da geldi.

Restaurant's Answer

Merhabalar kıymetli misafirimiz, üzülerek okuyoruz ki bütün aksilikler size denk gelmiş. Bu talihsizliğine çok üzüldük. Dükkan yakın sipariş erken gelir algısı biraz yalnış elbetteki biran önce size gelmek istiyoruz o anki paket sırası vb etkenler çok önemli oluyor. Et konusunu en iyi kasabımız bilir.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
15 days ago
g...z

Muhtesemdi hersey.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, çok değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Kayseri mutfağı her zaman size laik bulunduğunuz hizmetleri sunmaktan onur duyar. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 8
16 days ago
h...0

Basarılı.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, çok değerli yorumlarınız için tarafınıza çok teşekkür eder afiyetli günler dileriz.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 8
17 days ago
j...l

Herşey enfes.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, çok değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Kayseri mutfağı her zaman sizleri ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler diler.

Speed: 8
|
Service: 9
|
Flavour: 10
17 days ago
a...i

Mantınızın zaten güzel olduğunu biliyordum, yanında ev arkadaşlarımla yemek için patates kızartması söyledik ve şoktayım! Ben hayatımda bu kadar lezzetli patates kızartması yememiştim, muhteşemdi.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, bizleri onurlandıran çok değerli yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Uygun bir zamanınızda sizleri kayseri mutfağında ağırlamaktan onur duyarız. Kayseri mutfağı her zaman size laik olan hizmetleri sunacaktır. Afiyetli günler dileriz.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
18 days ago
C...l

Böyle lezzet yok hem hızlı hem servis harika yemekler deseniz lezzet yumağı teşekkürler.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, çok değerli yorumlarınız için tarafınıza çok teşekkür ederiz. Sizlerde hoş bir sada bırakmanın mutluluğu içerisindeyiz. Her zaman sizleri misafir etmekten onur duyar afiyetli günler dileriz.

Speed: 7
|
Service: 9
|
Flavour: 1
19 days ago
k...n

Yağlamanız artık eski lezzette değil üzgünüm.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, değerli yorumlarınızı üzülerek okuduk. Lakin şikayetiniz tam bildirmediğiniz için bir cevap veremiyoruz. Diğer yandan ilk günkü gibi reçetelerimizi aynen uygulamaktayız. Tekrar denemenizi rica eder afiyetli günler dileriz.

Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 1
20 days ago
m...4

Mercimek çorbasına su katılmış gibiydi hiç mercimek tadı almadım, onun hariçinde bir sıkıntı yok.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, değerli ve uyarıcı yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Emin olunuzki kesinlikle su ve ilave malzemeler eklememekteyiz. Mantık olarak çorbaya su eklesek bizim müşteri kaybetmekten başka seçeneğimiz kalmaz. Çorbanın size ulaşırken çorbanın suyu üste toplanmaktadır.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
21 days ago
m...8

Herşey için teşekkürler. Yeni yılınız kutlu olsun.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, öncelikle yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutlar sağlık, esenlikler diler yeni yılınızda herşeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz. Kayseri mutfağı her zaman size hizmet sunmaktan onur duyacaktır.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
24 days ago
g...n

Hız yine 13 dakika. Mübarek her seferinde aynı dakikada ulaştırmayı nasıl beceriyorsunuz? Kayserili olmak çok zor olsa gerek, siz kendi mutfağınızda bu kadar lezzetli yemeklere sahipken başka yemekleri beğenmeniz mümkün oluyor mudur merak ediyorum. İkramlar da yine çok ince bir davranıştı.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, bu kadar eşsiz nazik ve onurlandıran bir yoruma cevap vermek için inanın sözcükler ve sözcükler kifayetsiz kalıyor. Sizi saygıyla selamlıyoruz. Ve uygun bulunduğunuz bir zamanda sizi kayseri mutfağında misafir etmek istiyoruz. Yeni yılınızı en içten dlklrmz kutlarız.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
24 days ago
f...r

Müthiş lezzet, ama porsiyon bana göre biraz küçük kaldı. Teşekkürler kayseri mutfağı.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, paha biçilmez yorum ve övgüleriniz için tarafınıza çok teşekkür ederiz. Kayseri mutfağı her zaman kendini yenileyerek geliştirerek sizlere laik olan hizmetleri sunacaktır. Bu vesile ile yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutlar afiyetli günler dileriz.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 8
25 days ago
s...y

Mantıda daha çok et olabilirdi. Yanlış adrese göndermemize rağmen güler yüzlü şekilde kurye arkadaş getirdi. Hız ve servis gayet güzel ama lezzeti daha iyi olabilir. Baya bir yan ürün de getiriyorlar.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, çok değerli yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Kazanımlarımızı siz değerli misafirlerimizle paylaşmaktan onur duyarız. Bu vesile ile yeni yılınızı en içten dileklerimizle herşeyin yeni yılda gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
26 days ago
l...n

İçli köfteyi kendim vaktim olmadığından hiç yapamıyorum. Ama kendi yaptığımdan başka da hiç bir yerde güzel yememiştim, düne kadar... Malzemeler çok kaliteli, köfteler harika herkese şiddetle tavsiye edebilirim. Ellerinize sağlık...

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, çok değerli bizleri onurlandıran eşsiz yorumlarınız için size teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız. Kayseri mutfağı her daim size laik olan hizmetleri sunacaktır. Bu vesile ile yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutlar sağlık esenlik ve afiyetler dileriz.

Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 9
26 days ago
o...k

Bamya çorbası çok sağlıklı ve lezzetli idi.

Restaurant's Answer

Merhabalar çok kıymetli misafirimizçok değerli yorumlarınız için çok teşekkür eder afiyetli günler dileriz.