Kayseri Mutfağı, Kocatepe

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!

This restaurant is out of its working hours. You can only place future orders from this restaurant.

Restaurant Ratings
Speed 9.2
Service 9.0
Flavour 8.4
Min. Delivery Amount
5.00 TL
Working Hours (today)
11:00 - 23:59
Avg. Delivery Time
45 min.
Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

Delivery Regions:
Min. Delivery Amount
5.00 TL
Working Hours:
Monday
11:00 - 23:59
Tuesday
11:00 - 23:59
Wednesday
11:00 - 23:59
Thursday
11:00 - 23:59
Friday
11:00 - 23:59
Saturday
10:30 - 23:59
Sunday
10:30 - 23:59
Monday
11:00 - 23:59
Average Delivery Time:
45 minutes (average)
Promotions

Get 10% off between the hours 15:00-18:00! Only at Yemeksepeti.

Special to Yemeksepeti, buy 'Seçilmiş Menü (Kıymalı Yağlama)' only for 16 TL instead of 19,2 TL!

Warnings

Minimum delivery amount is 25 TL to Arjantin Cad., Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Gençlik Caddesi, Güvenlik Caddesi, Strazburg Caddesi, Toros Sokak, Ankara Adliyesi, Kuğulu Park, Tunus Cad. regions.

Minimum delivery amount is 20 TL to Reşit Galip, Filistin Cad., İran Cad. regions.

Minimum delivery amount is 30 TL to Aziziye Mah. region.

Minimum delivery amount is 40 TL to Yıldızevler Mah. region.

Minimum delivery amount is 15 TL to Olgunlar Sokak, Fevzi Çakmak, İzmir Caddesi, Sakarya Caddesi, Bayındır Sokak, Bayındır Sokak 2, Konur 1 Sokak, Konur 2 Sokak, Karanfil 1 Sokak, Karanfil 2 Sokak, Selanik 1 Sokak, Selanik 2 Sokak,Bestekar Mah., Başçavuş Sokak, Ballıbaba, Kenedy Caddesi, Aksu Cad., Tuna Cad., Sağlık Sokak 1, Sağlık Sokak 2, Halk Sokak, Ataç 1, Ataç 2 regions.

Payment Types

Online Credit/Debit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

MetropolCard

Information

Kep Address: --- Company Name: Kayseri Mutfağı Tax ID / Mersis Number: ---
Restaurant Review (173 reviews)
t...m
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
2 hours ago - 22:33

Harika otesi.

h...0
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 9
2 days ago - 21:08

Gayet başarılı.

c...r
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
3 days ago - 16:44

Hayatımda yediğim en güzel çorbalardan biriydi börek aşı çorbası, resmen doydum teşekkürler :).

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, eşsiz yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Ürünlerimizin size afiyet bal şeker olmasını dileriz. Ürünlerimizi beğenmiş olmanızdan ve yorumlarınıza yansıtmış olmanızdan ötürü çok mutlu olduk. Kayseri mutfağı her zaman standartlarını artırarak siz değerli misafirlerimize laik olan hizmeti sunma çabasındadır. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

t...c
Speed: 7
|
Service: 9
|
Flavour: 9
3 days ago - 11:31

Lezzetiniz ve ikramlarınız için teşekkür ederiz. Sodexo kartla çalışmaya başlamanızı dört gözle bekliyoruz:)bir de menüye daha fazla mevsim sebzesi yemekleri eklemeyi düşünür müsünüz. Teşekkürler.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, tarafımıza göstermiş olduğunuz yakın ve nazik ilginize çok teşekkür ederiz. Bizlerde sizin gibi sodexoyla çalışmak ve sizin gibi değerli misafirlere kavuşmak içinsabırsızlanıyoruz. Lakin müracatımız olmasına rağmen sodexco firması yavaş hareket etmekte size hizmet sunmamıza engel teşkil etmektedir. Tek çözüm yolu sizlerin firmaya mail atıp bu konuda talepte bulunmanızı rica ediyoruz. Mevsim yemekleri üzerinde çalışmamız son aşamaya gelmiş bulunmaktadır. İyi günler.

m...r
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 9
3 days ago - 10:06

Çok lezzetli teşekkürler.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, eşsiz yorumlarınız için size çok teşekkür eder lezzet yolculuğumuzu beraber ettirmekten onur duyacağımızı bilmenizi isteriz. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

t...m
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
5 days ago - 14:13

Kaçıncı sipariş bilemem ama fırın ağzı tavuk ve pilaviniz harikahoş pilav az geliyor ama olsun.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, çok kıymetli yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Kayseri mutfağı hizmet standartlarını artırarak sizlere laik olan hizmetleri sunacaktır. Pilav porsiyonuyla alakalı çalışma yapmış olup yeni porsiyonlar sunuma başlamıştır. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

b...s
Speed: 8
|
Service: 3
|
Flavour: 4
5 days ago - 04:18

Portakal suyunu belediyeden alıyorsunuz sanırım. Ayrıca 0. 5lik pet su şişesinde göndermeniz bir çok soru işaretine sebep oluyor (markalı. ).

Restaurant's Answer:

Merhabalar kıymetli misafirimiz, portakal suyunu belediyeden almıyor kendimiz sıkıyoruz. Portakal suyu için uygun pet şişeyle sunumumuz başlamıştır. Bilgilerinize sunulmuştur. Afiyetli günler dileriz.

y...9
Speed: 7
|
Service: 8
|
Flavour: 3
6 days ago - 16:02

Börekleri berbat. Saman yemek daha mantıklı. Yumurta buz gbı geldı. Yıne ac kldıgım siparişlerimden biriydi.

Restaurant's Answer:

Merhabalar, börek üretimimiz günlük yapılmaktadır. Sorunun nerden kaynaklandığı tarafımızdan anlaşılmış değildir. Sorunun ürünün ısıtılıp tekrar soğumasından kaynaklandığını tahmin etmekteyiz. Bu seferlik hoş görünüze sığınıyor bir kez daha denemenizin hakımızdaki kanaatinizin değişmesini sağlayacağını ümit ediyor afiyetli günler diliyoruz.

o...u
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
6 days ago - 11:55

L l l.

Restaurant's Answer:

Merhaba çok kıymetli misafirimiz, değerlendirmeleriniz için çok teşekkür eder sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

t...8
Speed: 7
|
Service: 8
|
Flavour: 7
7 days ago - 19:33

Tavuk sote çok yağlıydı ve güzel değildi. Sanki elde kalmış eski tavuklar gibiydi. Gelmesi uzun sürdüğü için soğuk yerken yağ yemeğin tadının önüne geçiyor. Fakat bamya çorbanızı çok beğeniyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirmiz, yorumlarızdan anlaşıldığı kadarıyla yemeğinizden sorun yaşadığınızı üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz. Bazen insanın zamanı geri çevirmek istediği anlar vardır işte şuan buan bizim için. Bilgi sahibi olabilseydik size yeni bir servis gönderebilirdik. İlk kez tavuk soteyle ilgili bir şikayet tarafımıza ulaştı. Konuyla ilgili araştırma yapmaktayız. Ürünlerimiz asla standartlarımızın dışında sunulamaz. Belirtmek isteriz ki bütün yemeklerimiz günlük hazırlanmaktadıriyigünler.

b...k
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 9
7 days ago - 14:01

Herzamanki gibi oldukça güzel bir mantıydı fakat mantının hamuru hafiften yapış yapış gibiydi onu anlamadık. Birde fazla suluydu. Onun haricinde kaliteden ödün vermediğiniz için teşekkür ederim.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, nazik ve uyarıcı yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Mantıyla alakalı yorumunuza istinaden şu bilgiyi verebillirim size normal şartlarda mantılarımız açıldıktan sonra mantılarımızı yapışmamaları için doğal ortamda hafif kurutur ve daha sonra haşlarız. Bu noktada bir sorun gerçekleşmiş olabilir. Bu seferlik hoşgörünüze sığınıyor ve daha dikkatli davranacağımızı bilmenizi isteriz. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

C...l
Speed: 10
|
Service: 7
|
Flavour: 10
7 days ago - 10:21

Ayran gelmedi, pilav için extra para ödememe rağmen sanki yanında hediye gelmiş gibi küçüktü ödemesini kartla online yapmıştım lezzetinize lafım yok.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz nazik ilginize teşekkür ederiz. Biz mazaretlere asla sığınmayan bir işletmeyiz her ne kadar çabada göstersek de zaman zaman aksilikler olmaktadır. Bunu açık yüreklilikle söyleyebiliriz. Unuttuğumuz ayranı bir dahaki siparişinizde belirtmeniz durumunda telafisiyle birlikte göndermek isteriz. Pilav konusuna gelince derhal yeniden porsiyonlamaya geçilmiş olup bundan sonraki siparişleriniz de daha bol gelecektir. İyi günler.

m...y
Speed: 10
|
Service: 9
|
Flavour: 10
7 days ago - 00:20

Menemen ve kahvaltı istedim. Menemen güzeldi fakatkahvaltılıklar birbirine girmişti kahvaltılıklar için özel bir kap ayarlanırsa güzel olabilir. Başarılı elinize emeğinize sağlık.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, tarafımıza göstermiş olduğunuz yüksek teveccühten ötürü çok teşekkür ederiz. Kahvaltı siparişleri için özel kap arayışımız devam etmektedir. Çok yakın zaman diliminde sonuç alıp uygulamaya alacağız. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

a...7
Speed: 5
|
Service: 10
|
Flavour: 1
8 days ago - 22:27

Servis paket iyi fakat yemekte degisik bi koku vardi yiyemedik. Ayrica yaprak sarmalar ev yapimi degil gibiydi.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, öncelikle sizin sipariş gününüzde ve diğer günlerde benzer bir şikayet almadık lakin yinede incelemede bulunduk genel olarak. Siparişinizin sarmısaklı gelmiş olması ihtimalini üzerinde duruyoruz. Kesinlikle altını çizerek diyebilirizki bütün ürünlerimiz el ve ev yapımı hiç bir ürünümüz endüstriyel üretim değil. Ayrıca etli yaprak sarmaları makina da üretmek şuan için teknik olarak mümkün değil. Ürünümüz güveçtelerde ve taş fırınlarda pişirilmektedir. İyi günler.

d...v
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
8 days ago - 17:47

Aside tatlısı bana çok yağlı geldi ve yiyemedim açıkcası ama yağlamasını çok beğendim.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz nazik ve yakın ilginize çok teşekkür ederiz. Yorumunuzdan da anlaşılacağı üzere aside tatlımız sizin damak tadınıza hitap edemedi. Size şerbetli tatlılarımızı denemenizi öneririz. Sizleri her daim ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

b...2
Speed: 10
|
Service: 9
|
Flavour: 10
9 days ago - 17:18

Porsiyonu benim gibi biri için biraz küçüktü. Fakat lezzeti hızı, ve servisinizdeki başarı tartışılamaz. Ellerinize sağlık.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, güzel yorumlarınız ve nazik ilginiz için çok teşekkür ederiz. Sizlerinde bize katılmasıyla lezzet yolculuğumuz hep beraber devam edecektir. Kayseri mutfağı hizmet standartlarını çok daha yükselterek size laik olan hizmetleri sunma amacındadır. Sizleri her daim ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

o...c
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
9 days ago - 15:08

Zam gelmeyecek diye söz vermiştiniz, üzdünüz :).

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, haklısınız biz her zaman maliyet artışlarına direniyoruz. Malumunuz son dönemde ülkemizde bizde temel maliyetleri oluşturan ürünlerin hepsine son derece yüksek oranda fiyat artışı gelmesine rağmen biz bazı ürünlerimizde sadece çok kısmi artışlar yapmış bulunduk. Bizim amacımız hiç bir zaman yüksek fiyatlardan satış yapmak değil. Orta düzey fiyatlarla daha çok insana ulaşmak arzusundayız. Her zaman sizleri ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

o...u
Speed: 10
|
Service: 7
|
Flavour: 10
9 days ago - 14:55

Abi mükemmel ya servisi getiren abiye sözüm vardı patrona teşekkür et demişti patron pek hızlı ve mükemmel fevkalade ama nane kekik ve tatlı eksikti :-).

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Selamlarınızı aldık bizde sizleri en kalbi duygularımızla selamlıyoruz. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

e...e
Speed: 9
|
Service: 8
|
Flavour: 9
10 days ago - 21:24

Mantı ve karışık dolma başarılı idi. Mantının porsiyonu biraz daha fazla olabilirdi ama tadı, paketi ve servisi başarılıydı. Özenle hazırlanmış ve servis edilmiş bir yemekti.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, öncelikle ürünlerimizin size afiyet olmasını diliyoruz. Kayseri mutfağı hizmet standartlarını yükselterek size laik olan hizmetleri sunma çabasındadır. Bizim için paket servis sadece paket servis değildir bizim için mesken ve mekanın önemi olmaksınız sadece misafirleri ağırlama vardır. Mantı porsiyonu konusundaki mesajının alınmış ve incelemeye başlanmıştır. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

t...m
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
10 days ago - 20:42

Sonunda küçük somun ekmeklerden geldi :))))))).

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, daha önceki yorumunuz üzerine sizden gelen öneriden yola çıkarak bazlama ekmeğinden broçin ekmeğine geçmiş bulunuyoruz. Her zaman sizleri ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

o...u
Speed: 5
|
Service: 10
|
Flavour: 10
10 days ago - 20:36

Mükemmel ötesi.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, müthiş yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

C...l
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
10 days ago - 15:54

Harika mantı elinize sağlık yanında tatlı bile geldi.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz eşsiz yorumlarınız için size teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız. Bütün çalışmalarımızın ve emeklerimizin tek gayesi sizlere laik olduğunuz hizmetleri sunmaktır. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dieriz.

s...n
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
10 days ago - 14:08

Tek kelime mükemmel.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, eşsiz yorumlarınız için size çok teşşekkür eder saygılarımızı sunarız. Sizleri her daim ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

m...r
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 9
10 days ago - 12:30

Teşekkürler gayet başarılı.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, övgü dolu cümleleriniz için çok teşşekkür ederiz. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

o...n
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
11 days ago - 21:41

Hız konusunda sanırım ankarada üstüne yok. Porsiyonlar çok fazla. Fiyat/kalite açısından 10 puandan fazlasını hak ediyor.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, eşsiz ve şiirsel yorumlarınız için çok teşşekkür ederiz. Kayseri mutfağı standartlarını artırarak sizlere laik olan hizmetleri sunma çabasında ve gayretindedir. Sizleri ağırlamaktan onur duyar herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

a...2
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 9
11 days ago - 19:28

Herşey super ama keşke tatlılarınız daha az şekerli olsa...

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz nazik yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Tatlılarımız gaziantepli tatlı ustamız tarafından üretilmektedir. Kendisine tatlıların şeker oranları tekrar kontrol etmesi yönünde talimat verilmiştir. Sizleri her zaman ağırlamak ister afiyetli günler dileriz.

t...m
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
11 days ago - 13:30

Harikaaaaaaaa muthissiniz yaaaa.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, müthiş yorumunuz için size çok teşekkür ederiz. Kayseri mutfağı her zaman sizleri ağırlamaktan onur duyar. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

m...ü
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
12 days ago - 22:20

Çok lezizdi kuryenizde kibar ve güler yüzlü teşekkür ederiz.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, eşsiz yorumlarınız için size çok teşekkür ederiz. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar afiyetli günler dileriz.

t...s
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 9
12 days ago - 21:41

Yemeklerin pişme süresi ve mesafe göz önüne alındığında, hız mükemmeldi. Eksik/yanlış hiç bir şey yoktu, yemekler mükemmel paketlenmiş, sıcaktı. Servis elemanı saygılıydı. Yemeklerin lezzeti de oldukça iyi olmasına rağmen, biraz fazla tuzluydu. Fiyat, kaliteye oranla çok ucuz. Şımarmamaları dileğiyle.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok kıymetli misafirimiz, şiirsel ve eşssiz yorumlarınız için teşekkür eder saygılarımızı sunarız. İşletme olarak bütün amaç ve gayemiz siz değerli misafirlerimize laik oldukları üstün standartlı hizmet sunmaktır. Bizim için engeller ve mazeretler yoktur sadece insana hizmetin erdemine inanmışlık vardır. Sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyar lezzet yolculuğumuzu birlikte sürdürmekten şeref duyarız. Herşeyin gönlünüzce olmasını temenni eder afiyetli günler dileriz.

b...e
Speed: 6
|
Service: 7
|
Flavour: 7
12 days ago - 20:09

Biraz geç geldiler bu sefer. Sarmaların kimisi taze değildi içindeki pirinçler çok sertti. Bunun dışında bi sıkıntı yok.

Restaurant's Answer:

Merhabalar çok değerli misafirimiz, mazaretlere sığınmamakla beraber yorumunuzla ilgili şu açıklamayı yapmak isterim gönderim zamanımız yol ve hava şartlarına istinaden bazen bir saatte çıkabiliyor sizinde malumunuz özellikle bu sene ankara içitr afiği çok yoğun oluyor ve bazen kuryelerimiz ve araçlarımız çevirmeye girip denetime tabi tutuluyor. Ürünlerimizin bayat olması söz konusu değil zeytinyağlıları soğuk dolaplarda muhafazadan kaynaklanan kuruma oluyordu. Bunu giderdikafiyetligünlerdileriz.