Köfteci Ramiz, Eskibağlar (Espark)

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!
Restaurant Ratings
Speed 7.0
Service 6.4
Flavour 6.4
Min. Delivery Amount
10.00 TL
Working Hours (today)
10:00 - 21:45
Avg. Delivery Time
45 min.
Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

Promotions

Only on Yemeksepeti, buy 'Vodafone Menüsü' only for 11,5 TL instead of 13,5 TL! Order with exclusive discounts on “Vodafone Menus”, just by entering your Vodafone registered individual mobile number into the related query field and hit Send. Upon entering the campaign code you'll receive via SMS, your account will be recognized as a Vodafone member for you to enjoy discounted Vodafone Menus without campaign codes on each order, unless you change your number or leave membership. You may also benefit from this campaign with the codes you receive from Avantaj Cepte mobile app or by texting YEMEKSEPETI to 6666, you need to type the code in Vodafone Kampanyası slot on the Order Confirmation page before completing your order. Otherwise, your Vodafone Menu order will be charged on its actual list price.

Payment Types

Online Credit/Debit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Check

Information

Kep Address: --- Company Name: Köfteci Ramiz Tax ID / Mersis Number: ---
Restaurant Review (4 reviews)
r...6
Speed: 4
|
Service: 2
|
Flavour: 3
21 days ago - 01:38

Ancak bu kadar berbat servis olabilirdi bi kutuya 3 tane köfteyi sıkıştırıp getirmişsiniz. İlk ve son siparişimdi aldığınız paranın hakkını verin.

s...r
Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 7
1 months ago - 19:15

Köfteler çok güzel ancak o nasıl patates kızartması öyle hem de para verip aldık kızarık olsun diye not düştük. Hızlı geldi.

k...g
Speed: 8
|
Service: 3
|
Flavour: 1
5 months ago - 19:49

Servis berbat hayatımda ilk defa böyle yoğurtlu köfte görüyorum. Yoğurtlu köfte söyleyecekler için baştan şöyle açıklayayım çünkü normal yoğurtlu köftelere benzemiyor. Tabağın solunda soğuk domates biber rendesi ortada köfte sağda yoğurt üsttede yarım kesilmiş bir pide.

z...r
Speed: 6
|
Service: 1
|
Flavour: 1
5 months ago - 13:44

Çorba, su katılmış gibi lezzetsizdi. Salata malzemelerinde domates, salatalık ve mısır işaretlemediğim halde eklenmiş ve karıştırılmıştı, istediğim halde kapari de gönderilmemişti. Madem hazır salata göndereceksiniz, kendi salatamızı oluşturmak için neden alternatif koyuyorsunuz?