Little Caesars Pizza, Maltepe (Zümrütevler Mah.)

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!

This restaurant is out of its working hours. You can only place future orders from this restaurant.

Restaurant Points
Speed 8.1
Service 8.1
Flavour 8.1
User Reviews

Yemeksepeti ile lcp arasında 3-4 dakika oynama var. Bu yüzden lcp hep 3-4 dakika geç getiriyor.

h...y 2 days ago

Mukemmel.

s...n 4 days ago

Gece gündüz hiç farketmiyor. Hız mükemmel. Lezzet zaten aşikar. Tebrikler little.

k...m 6 days ago

Notumu bu sefer dikkate almanız gerçekten güzel, tam puanı hakettiniz.

n...e 6 days ago

Bir türlü sizi beğenemiyorum.

i...m 7 days ago

Aynı mahallede olmasına rağmen siparişimin bana ulaşması 1 saati geçti. Bu da sondu..

h...n 8 days ago

Bu kadar çabuk ve sıcak gelen bir siparişimiz olmamıştı, teşekkürler...

k...b 14 days ago

Çok güzeldi, malzeme kalitesi gerçekten en iyi zincir pizzacı sizsiniz. Çeşitler biraz değişse aslında daha da güzel olacak...

n...e 15 days ago

Geç geldi.

m...3 15 days ago

Pizzanın malzeme listesinden çıkardığım şeyleri pizzada görünce pek hoş olmuyor onun dışında ince hamuru da biraz fazla ince, italyanlar bu kadar ince pizza yapmıyor ve domates sosunu da bol koyuyorlar eğer referans aldığımız pizza o ise... Onun dışında gayet hızlı ve çok çeşitli inşallah kendilerini düzeltirler...

n...e 21 days ago

Pizzanın yanında patates yerine sarımsaklı ekmek gönderildi ancak gerçekten çok lezzetsizdi üzülerek atmak zorunda kaldık. Pizza zaten hamur işi bir ürün, yanında ekmek gönderilmesi belkide en son seçenek olmalıydı.

b...i 21 days ago

Pizzadan soğudum. Uzun bir süre pizza yiyemem tahminen. Malzemeler kalitesiz, salça içinde yüzen bir pizza geldi.

m...k 22 days ago

Şimdiye kadar yediğim en lezzetli pizza idi. Biraz geç geldi ancak kalite muhteşemdi. Teşekkürler little caesars.

d...k 24 days ago

Önceden sipariş verilmesine rağmen gecikti. Ketçap eksikti. Lezzet iyiydi.

b...i 24 days ago

Hızlı teslimat.

m...b 25 days ago

Hamuru pişmemiş, sosu dahi üzerinde çiğ kalmış pizzasıyla hayatımın en kötü pizzasıydı. Yemeye çalışalı birkaç saat olmasına rağmen aklıma geldikçe içim kalkıyor.

e...e 26 days ago

Kısa sürede gelmesine ragmen pizzalar soguktu. Tavuk kanatlar muthisti ancak pizzalar yavan ve az malzemeliydi.

s...s 26 days ago

Verdiğim sipariş 45 dk sonra geldi. Gelen kişiye 30 dk geçtiğini ve bedava olup olmayacağını sordum. İşe Yeni girdiğini, yoğun olduklarını, öyle bişey olup olmadığını bilmediğini söyledi. Birkaç yeri aradı ama ulaşamadı, kapının önünde öyle 5 dk bekledik, en son kendim gösterdim internetten 30 dk garantisi olduğunu. Sipariş ücretini kendisinden tahsil edeceklerini söyledi. Para alamayacağını anlayınca da "iyi o zaman yiyin siz" diye homurdana homurdana gitti.

t...4 1 months ago

Harikaydı.

g...1 1 months ago

Burada su an kar yagisi var. Saat 19:04 siparis verildi, şu an 20:55, hala siparis gelmedi! 20:16da aradık, geliyor yolda dediler. Zaten sogumustur pizza da. Madem kar yagisinda teslimat yapamiyorsunuz, o zaman siparis hattınızi kar yağışı esnasında kapatin! İki kuruş kazanacağız diye müşteri kaybedersiniz!

d...a 1 months ago

Her seferinde siparisimin gecikmesi ve bu konuda ugrasmaktan sıkıldim. 30dakikaya uymayacaksaniz garantisini yapmayin bunu ben takip etmek ve ispatlamak zorunda degilim. 45dakikada gelen servisin şöforunun dunyadan haberi yok. Artik siparis vermeyecegim. Surekli ayni hata yapilmaz.

b...m 1 months ago

Açlıktan öldüm teşekkürler.

b...4 1 months ago

Harikasiniz ogrenciye tek deger veren isletme. Nish adalar narcitynin herseyi hep bole devam edin mukemmelsinizz.

m...n 1 months ago

Cok gec geldi.

b...7 1 months ago

Patatesler hamur ve pişmemiş geldi pizzada iyi degildi.

s...m 1 months ago

Servis geç ve soğuktu pizzalar yolda hırpalanmış hepsi tek tarafa toplanmış yamulmuşlardı.

b...s 1 months ago

Herşey tam, sıcak ve lezzetliydi. Görüşüm olumlu.

b...i 1 months ago

Yanlış seçtiğim menü için hemen beni arayarak düzeltim sağladılar ve böylece fazla tutar ödemeyerek promosyon menüden yararlanmış oldum. Teşekkürler.

t...i 1 months ago

Sosum yolda düşmüş o yüzden parasını ödediğim sos gelmedi, yemeğim 1 saat önceden ileriye dönük sipariş verdiğim halde 15dk gecikti. Sos eksik olduğu için istediğim lezzetide alamadım. Sadece pizza sıcaktı. Bu şube hakkında tüm görüşüm değişti. Sipariş veren arkadaşlarımlada bu deneyimimi paylaşıcam. Hiç memnun değilim.

b...i 1 months ago

Siparişi getiren arkadaş ticket makinesinden ürünün fiyatını çekemediği için ödemeyi nakit yaptım şimdi ticket kartımın harcama detaylarına baktım ki ne göreyim bu tarih ve saatte little caesars tan 22. 90 lık çekim çekim yapılmış ama elimizde fiş miş yok çünkü cihaz problemli yada arkadaş cihazı kullanamadı bilmiyorum yalnız ben iki pizza parası ödedim onu biliyorum.

s...m 1 months ago

Working Hours:
Monday
10:30 - 02:00
Tuesday
10:30 - 02:00
Wednesday
10:30 - 02:00
Thursday
10:30 - 02:00
Friday
10:30 - 02:00
Saturday
10:30 - 02:00
Sunday
10:30 - 02:00
Friday
10:30 - 02:00
Average Delivery Time:
30 minutes (average)

Online Credit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

30 Minutes delivery guarantee is applicable at the first barrier point (security guard/reception etc.) when you order from dormitories.

The notes written about sauces in customer note part will not be considered. Please add the sauces which you like to the basket.

Click here for the delivery areas which are given 30 minutes delivery time guarantee. Little Caesars Pizza delivers to your door in 30 minutes, all deliveries exceeding 30 minutes are free of charge! Click here for detailed information.

Restaurant can only print invoices. Please specify your receipt request in note field with your billing info.

Customer notes which include change for the ingredients will not be considered.

There is no 30 minutes delivery guarantee for the orders that include 4 pizzas and more.

After 23:30 P.M. average delivery time is approximately 30 - 45 minutes.

Due to shared delivery areas, orders could be redirected to another branch of the restaurant. This may effect the average delivery time of your order. You can check this redirection information from "Previous Orders" section.

Please write your mobile phone number and private numbers if you are ordering from student hostels or hospitals or corporate work places.

Promotions cannot be combined.

Buy 13+13 (2 Orta Boy Pizza) for only 26 TL!

Buy any 'orta' (medium) size pizza, get the second pizza and 1 L. of soft drink for free! Buy any 'büyük' (large) pizza, get the second pizza only 5 TL!

Buy any size pizza, get Çılgın Ekmek (8 Parça) or Sufle or Sezar Patates or Tahinli Bombatat for only 5,9 TL. and buy 'Sezar Çıtır Tavuk/Sezar Kanat (Red Hot Buffalo Soslu) (8'li)/Sezar Kanat (Parmesan Soslu) (8'li)/Sezar Kanat (Barbekü Sos ile(8'li), get Çılgın Ekmek (8 Parça)/Sezar Patates/1 L. of soft drink for only 3 TL!

'Genç Sezar Kampanyası' is only 17,99 TL Please select this product from 'Genç Sezar Kampanyası' title.

'Kampüs Menü 1' is only 18,90 TL and 'Kampüs Menü 2' is only 27,90 TL for all campus area! To benefit this promotion please select the poducts from the title 'Kampüs Menüleri'.

Place your order from ‘İkincisini Sonra Ye Menüsü’ title, get the chance to place the promotion pizza order for another time! Before you confirm your order, enter your GSM number to ‘İkincisini Sonra Ye Menüsü’ code part on the check out page and the coupon code for the promotion pizza will be sent your GSM number. You can order the promotion pizza within a month, with this coupon code. All you have to do is to add the promotion pizza you want to your basket and enter the coupon code on the ‘Şifre’ box on the check out page. The promotion pizza you want for later order will be disounted as the value of the coupon code sent to you.

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

 • Pepperoni, Piknik, Parti, Akdeniz, Sucuk, Çiftlik, Karışık, Supreme, Caesars Italiano, Acımasız Tavuk, Acımasız Etli pizzalarda geçerlidir.

  39.00 TL
 • Küçük Boy Pizza + Sezar Patates + Kutu İçecek (Pepperoni, Piknik, Parti, Akdeniz, Sebze, Sucuk pizzaları için geçerlidir.)

  14.90 TL
 • Çiftlik, Karışık, Supreme, Caesars Italiano, Acımasız Tavuk, Acımasız Etli pizzaları için geçerlidir.

  29.90 TL
 • Pepperoni, Piknik, Parti, Akdeniz, Sucuk, Çiftlik, Karışık, Supreme, Caesars Italiano, Acımasız Tavuk, Acımasız Etli pizzalarda geçerlidir.

  26.00 TL
 • Büyük boy Pepperoni, Piknik, Parti, Sebze, Sucuk, Akdeniz veya 1 TL fark ile Karışık Pizza

  17.99 TL