McDonald's, Fatih

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!
Restaurant Points
Speed 5.6
Service 5.0
Flavour 4.9
User Reviews

Kartla odeyecegini soylersin, post cihazi yuzunden nakit odemek zorunda kalirsin. Bunun ustune bir de fis vermeyip para ustunu eksik vermek nasil bir kafadir?

m...n 7 days ago

Getiren arkadaş azcık daha gülse veya selam alsa ne güzel olur.

c...m 8 days ago

Tek kelime ile rezillik hepsi buz gibi geldi 38 liralik siparis den zar zor burgerlerin yarisini yiyebildik ne kadar sikayetimizi dile getirsek de kimse arayip özür bile dilemedi yaziklar olsun ac kaldigimiza mi yanalim bosuna para verdigimize mi?

e...r 15 days ago

Başarılı.

b...m 16 days ago

70 dakika sonra geldi şaka gibi ve gelenlerde eksik soslar vardı vermeyin sipariş falan burdan.

a...9 17 days ago

Onceki siparisi iki saat sonra yanlis getirdikleri icin yemek sepetine iptal diye bildirmisler. Yorum yapmami ve puanlami engellemisler. Bugun verilen siparisde yanlis getirmisler. Arkadaslarda ciddi bir idrak problemi var.

o...m 20 days ago

Kolalar dökülüyordu hamburger ıslanmıstı cıtır soğanım unutulmuştu soylediğim halde sarımsaklı mayonez ve ranc sos gelmemişti berbattı bir daha asla.

i...m 21 days ago

Siparişim çok geç geldi. Herşey buz gibi olmuştu. Patatesler yumuşamış lezzeti kalmamıştı. Pipet konulmamıştı ayrıca istediğim sosları getirmediler. Bir daha zorunda kalmadıkça buradan sipariş etmem.

o...r 22 days ago

Sipariste artık hamburgeri bile unutmaya başladılar üstüne tüm siparişler buz gibi geliyor... Defalarca sikayette bulundum ama hala da degisen bir sey yok... Kesinlikle düzeltilmesi gerekiyor.

t...y 23 days ago

İkili menüdeki big mac gelmedi sipariş eksik geldi!

l...o 23 days ago

Siparis teslim suresi minimum 80 dk ona gore siparis verin.

D...e 26 days ago

Bu ne bicim servis ve hiz ya. Hem geç getirdiler hemde buz gibiydi yemekler. İçecek zaten su olmuştu..

x...m 26 days ago

Bayan kuriyeniz cok hizli ve cok saygili tesekkur ederiz gulenyuzlu surekli.

t...m 28 days ago

Patatesler kötü soğuk ve kola ılık asitsiz geldi.

h...m 28 days ago

Rezalet. Sogan halkasında problem var nugget gondersek olur mu dediler arayıp. Olur dedim. Double chicken menu ve sogan halkası siparis etmistim onun yerine 2 tane nugget gondermisler yanında da buz gibi patatesle. Hamburger gondermeyen bir hamburgerci. Rezalet.

b...r 29 days ago

Servis inanılmaz yavaş...

g...m 30 days ago

Hız olarak fena değildi soslarda istediğim adette bu açıdan memnunum. Ancak hamburgerin içinde salata yoktu resmen kötü hazırlanmıştı beğenmedim. Patateslerle birbirine yapışık garip bir haldeydi ve süper boy olmasına rağmen az patates vardı içine az patates konmuş sadece kap süper boy ama içi Orta yada büyük boy kadar patates vardı.

m...m 1 months ago

Ranch sos gelmedi.

e...m 1 months ago

Çok kötü tatsız dağılmış pipet eksik kolalar 0 asit.

B...2 1 months ago

2 kişilik menü siparişimde sosları unutmuşlar.

o...m 1 months ago

Tek kelimeyle harika!

b...a 1 months ago

Geç gelmesine rağmen arayıp özür dilediler teşekkürler.

b...v 1 months ago

Patatesler buz gibi hambuurger aynı sekılde! Sipariş 1, 5saatte geldi! Ödediğim paraya acıdım!

p...z 1 months ago

Bir buçuk iki saatte yemek mi getirilir ya! Şu sorununuzu çözün artık!

c...n 1 months ago

Uzun zaman onceden beri buradan siparis verirdim, fakat nedense son bikaç siparislerimin geliş süresi 1 saatten fazla sürmeye başladı. Hoş değil pek...

a...i 1 months ago

Sipariş tam iki saatte geldi, ayrıca hamburger dışında hiçbir şeyin siparişimle alakası yoktu. Kola yerine ice tea, normal dilim patates yerine diğer patates(adı her neyse) vardı. Bir de mcflurry söylemiştim getirmemişlerdi, sonra farkettiğimde mcflurry'i iptal edip kuryeciden 5 lirayı geri almak zorunda kalmıştım. Bu kadar amatörlük olmaz.

t...m 1 months ago

Soslar eksiksiz konmuş bu açıdan sıkıntı yok hızıda fena değildi ancak patatesler yediğim en kötü patateslerden biriydi gerçekten çok kötüydü. Patatesler saatlerce bekletilmiş gibi bir tadı vardı yağımı çok kötüydü uzun süre dışarıda mı beklemiş ne olmuş bilemiyorum ancak tatları korkunçtu.

m...m 1 months ago

Tek kelimeyle rezalets.

c...h 2 months ago

1, 5 saatte gelen hamur olmus patatesler ve tatsiz soguk hamburger.

b...7 2 months ago

O kadar yakindan gelmesine ragmen hersey soguk ve kola sirf buz icindeydi su gibi olmus doktum icemedim parama yazik oldu!

e...t 2 months ago

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Card

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Setcard

WinWin Mobil Cihaz

There may be approximately +/- 10 to 15 minutes differences in your orders that are set to an advance hour.

Due to shared delivery areas, orders could be redirected to another branch of the restaurant. This may effect the average delivery time of your order. You can check this redirection information from "Previous Orders" section.

Click here for detailed delivery areas.

The notes written about sauces in customer note part will not be considered. Please add the sauces which you like to the basket.

Buy any menu, get 'Chicken McNuggets™ - 6 Parça' or "Chicken McBites" or 'Çıtır Soğan' or 'Hamburger' for only an additional 5,5 TL or 'Cheeseburger' for only an additional 6,25 TL!

'Lezzet Kutusu A (Cheeseburger + Chicken McBites + Double Cheeseburger + McChicken + 2 Adet Orta Boy Patates Kızartması + 3 Adet Orta Boy Coca Cola)' is for only 29,95 TL!

Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.