Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!

Pizza Porta Via, Çankaya (Yıldız Hilal Mah.)

Speed 9.3
Service 9.2
Flavour 8.7
Min. Delivery
5.00 TL
Delivery Time
20-30 min.
Best-selling Products

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

Delivery Regions:
Min. Delivery
5.00 TL
Working Hours:
Monday
11:00 - 23:59
Tuesday
11:00 - 23:59
Wednesday
11:00 - 23:59
Thursday
11:00 - 23:59
Friday
11:00 - 23:59
Saturday
11:00 - 23:59
Sunday
11:00 - 23:59
Tuesday
11:00 - 23:59
Average Delivery Time:
20-30 minutes
Promotions

Get 10 % off for all products when you order from campus! Only at Yemeksepeti.

Special to Yemeksepeti, buy 'Seçilmiş Menü (Loko Pizza (Büyük))' only for 66,5 TL instead of 73,98 TL!

Only on Yemeksepeti, buy 'Vodafone Menüsü (Karışık Pizza (Orta))' only for 63 TL instead of 78,97 TL! To benefit from exclusive discounts on “Vodafone Menus” only special for Vodafone members, just enter your Vodafone mobile number into the related query field and hit Send. Upon entering the campaign code you’ll receive via SMS, your account will be recognized as a Vodafone member for you to enjoy discounted Vodafone Menus without entering campaign codes on each order, unless you change your number or leave membership. You may also benefit from this campaign with the codes you receive from Fırsatlar Dünyası section in Vodafone Yanımda mobile app and typing it in Vodafone Kampanyası slot on the Order Confirmation page before completing your order. Otherwise, your Vodafone Menu order will be charged on its actual list price.

Get 25% off for all products! Only at Yemeksepeti.

Special to Yemeksepeti, buy 'Seçilmiş Menü (Pizza Rio (Orta))' only for 49,25 TL instead of 54,98 TL!

Only on Yemeksepeti, buy 'Vodafone Menüsü (Pizza BBQ Soslu Tavuklu (Büyük))' only for 55 TL instead of 68,98 TL! To benefit from exclusive discounts on “Vodafone Menus” only special for Vodafone members, just enter your Vodafone mobile number into the related query field and hit Send. Upon entering the campaign code you’ll receive via SMS, your account will be recognized as a Vodafone member for you to enjoy discounted Vodafone Menus without entering campaign codes on each order, unless you change your number or leave membership. You may also benefit from this campaign with the codes you receive from Fırsatlar Dünyası section in Vodafone Yanımda mobile app and typing it in Vodafone Kampanyası slot on the Order Confirmation page before completing your order. Otherwise, your Vodafone Menu order will be charged on its actual list price.

Buy any product except 'Soft Drinks', get 'Algida Maraş Usulü Dondurmalı İrmik Helvası (150 ml.)' 9.9 TL! Only at Yemeksepeti.

Buy any product except 'Soft Drinks', get 'Magnum Mini Dondurma 6'lı - Classic, Badem, Beyaz (345 ml.)' 27.9 TL! Only at Yemeksepeti.

Buy any product except 'Soft Drinks', get 'Algida Maraş Usulü Dilim Dondurma (82 ml.)','Algida Maraş Usulü Cup Dondurma (100 ml.)' 4.9 TL! Only at Yemeksepeti.

Buy any product except 'Soft Drinks', get 'Carte d'Or Monoportion Çikolata Karnavalı (105 ml.)','Algida FS Cup Premium Kaymak (100 ml.)' 7.9 TL!Only at Yemeksepeti.

Only on Yemeksepeti, buy 'Vodafone Menüsü (Piro Pizza (Orta))' only for 53,5 TL instead of 66,97 TL! To benefit from exclusive discounts on “Vodafone Menus” only special for Vodafone members, just enter your Vodafone mobile number into the related query field and hit Send. Upon entering the campaign code you’ll receive via SMS, your account will be recognized as a Vodafone member for you to enjoy discounted Vodafone Menus without entering campaign codes on each order, unless you change your number or leave membership. You may also benefit from this campaign with the codes you receive from Fırsatlar Dünyası section in Vodafone Yanımda mobile app and typing it in Vodafone Kampanyası slot on the Order Confirmation page before completing your order. Otherwise, your Vodafone Menu order will be charged on its actual list price.

Special to Yemeksepeti, buy 'Seçilmiş Menü (Pizza Geleneksel (Orta))' only for 51 TL instead of 56,98 TL!

Special to Yemeksepeti, buy 'Algida Menüsü (Pizza Dört Peynirli (Orta))' only for 44,75 TL instead of 52,88 TL!

Special to Yemeksepeti, buy 'Algida Menüsü (Pizza Karışık (Küçük))' only for 48,25 TL instead of 56,88 TL!

Special to Yemeksepeti, buy 'Algida Menüsü (2 Adet Pizza BBQ Soslu Tavuklu (Büyük))' only for 140 TL instead of 157,96 TL!

Special to Yemeksepeti, buy 'Algida Menüsü (Pizza Pepperoni (Orta))' only for 52 TL instead of 57,98 TL!

Get 15% off for all products! Only at Yemeksepeti.

Warnings

It became compulsory to purchase plastic bags for at least 0,25 TL according to the amendments on Environment Law by the Ministry of Environment and Urbanization. If you require a plastic bag, you should add it to your basket. The amount will be charged to you for each plastic bag.

If you choose your address as "Pick Up " from the relevant field on the "Order Confirmation" page, which is the last step before the order, you can receive your order by going to the address of the restaurant.

Payment Types

Online Credit/Debit Card

Cash

Credit Card

Ticket Restaurant Food Check

Sodexo Restaurant Food Check

Multinet

Wallet

MetropolCard

CIO Card

Information

Kep Address: --- Company Name: Pizza Porta Via Tax ID / Mersis Number: ---
The address information and the approved phone number of this restaurant are recorded in the Yemeksepeti system.
Restaurant Review (763 reviews)
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 8
today
...s

Gayet hızlı geldi ve güzeldi. Teşekkürler.

Speed: 10
|
Service: 9
|
Flavour: 8
today
...n

Hızlı ve kaliteli teslimat, teşekkürler.

Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 5
1d
...n

Sufle gerçekten kötü.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
1d
...a

Soğuk geldi ilk defa ve 3 kez çiğnenemeyecek parçalar çıktı deniz mahsüllerinden. Puana yansıtmadım dikkat edeceğinize eminim bir dahakine.

Speed: 7
|
Service: 8
|
Flavour: 9
1d
...u

Herr şeyi çok iyi.

Speed: 9
|
Service: 10
|
Flavour: 10
2d
...n

Annem çok fabrikasyon pizzaları sevmiyor ama bazen de yemek istiyor. Denemek için soyledik biz çok beğendik, malzemeler kaliteli hellim kenar denilmiş tuzu alınmış kaliteli hellim kullanmışlar, hamuru tek başına lezzetli özetle elinize sağlık.

Restaurant's Answer

Geri bildiriminiz için çok teşekkür teşekkür ederiz. Ürünlerimiz tamamen doğal, taze olup hijyen ve sağlık konusunda yüksek hassasiyetle çalışmaktayız. Pizza hamurumuz özel bir şekilde günlük üretilmektedir. Afiyet olsun efendim.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
2d
...5

Çok beğendim teşekkürler ikram icin.

Restaurant's Answer

Çok teşekkür ederiz geri bildiriminiz için afiyet olsun efendim.

Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 1
3d
...2

Hız olarak iyiydi söylenen zamanda geldi ancak lezzet olarak gerçekten kötüydü. Vegan pizza sipariş ettik ama kullanılan vegan peynir kötüydü, karışık pizzası ise aynı derecede kötüydü. Önermem.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
3d
...n

Lezzetli sufle hediyeniz ile mest ettiniz.

Restaurant's Answer

Siz istersiniz güzel pizza porta via yetişir lezzetle, hızla eksik kalırdı tatlı olmazsa... İyilikle kalın evvelden bu yana:) afiyetler olsun efendim:).

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
3d
...3

Hava durumu kötü olduğu için geç geldi fakat buna yapabilecek bir şey yok. Düşünceli davraşınızdan ötürü teşekkürler.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
3d
...i

Pizza güzeldi. Tavsiye ederim.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
3d
...l

Kesinlikle tavsiye ederim.

Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 5
4d
...6

Bunca zamandır pizzalarını severek yiyordum ancak son gelen pizzada malzemeden ancak bu kadar kısabilirlerdi bari mozerallasını bu kadar azaltmasaydınız.

Restaurant's Answer

Sizlerden çok özür dileriz. Kesinlikle bilinçli bir durum değildir bu. Pizza ustasının gözden kaçırdığı bir durumdur localdir. Bizimle iletişime geçerseniz hatamızı derhal telafi etmeye hazırız.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
4d
...r

Pizzanın değişmeyen adresi, pizzaları çok kaliteli ve lezzetliydi, müşteri memnuniyetine çok önem verdiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.

Speed: 9
|
Service: 5
|
Flavour: 8
4d
...4

Tek kişilik menüdeki patates kızartması eksikti. Aradığımda hemen göndereceklerini söylediler ancak göndermediler. Yemeğe başlamak için patatesi bekledim. Sonuç olarak mikrodalgada ısıtılmış bir pizza yedim. İlk siparişimdi ve keyifsiz bir yemek oldu. Servise 5 vermemin nedeni ise sufle ikramı..

Restaurant's Answer

Sizlerden çok özür dileriz hatamızı telafi edeceğiz afiyet olsun efendim tekrar kusura bakmayınız.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 7
5d
...s

Sufle için teşekkürler. Pizza bildiğiz ekşiydi. Pastırmaya limon sıkılır da pizzaya da sıkılmış gibiydi.

Restaurant's Answer

Değerli müşterimizi pizzanın ekşiliği yeşil zeytinden kaynaklanmaktadır. Ekşilik oranı üzerinde tekrar çalışılacaktır. Afiyet olsun, sevgi ile kalın :).

Speed: 8
|
Service: 9
|
Flavour: 9
5d
...f

Sufle ve pizza orta sıcaklıktaydı geri kalan kısımlar güzedi.

Restaurant's Answer

Değerli müşterimiz güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Afiyet olsun :) porta ile kalın :).

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
5d
...3

Sınavım var yazmıştım sipariş notu olarak, başarılar dilemeniz çok nazikçeydi. :) lezzetli pizza hızlı ve güzel servis. Elinize sağlık.

Restaurant's Answer

Sadece sınavda değil hayatınızın tamamında başarılı olmanız dileğiyle sevgi ile dostlukla lezzetle kalın bizim de kalın afiyet olsun efendim:).

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
5d
...k

Servis hızlıydı, pizza uzun zaman sonunda yediğim en sıcak ve lezeetli pizzaydı, tüm çalılanlarım emeğine sağlık.

Restaurant's Answer

Afiyet olsun çok teşekkür ederiz porta via ile kalın sevgiyle kalın:).

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 8
6d
...5

Bu havada düşünmeden sipariş vermiş bulundum. Hem hava şartları hemtr afik saati olması sebebiyle ufak bir gecikme yaşandığı için getiren kişi özür diledi ben daha da mahcup oldum. Bütün çalışanlara buradan teşekkür etmiş olayım. İyi ki varsınız.

Restaurant's Answer

Sizin bu güzel mesajınızı bütün arkadaşlara sesli olarak okuduk herkes duygulandı gerçekten. Biz işimizi seviyor aşkla yapmaya çalışıyoruz. Hava muhalefeti bazen zorluk yaşatabiliyor. Anlayışınız inceşiğiniz için çok teşekkür ederiz. Afiyet olsun efendim.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
6d
...k

Muhteşem tatlı ve başarılı bir işletme. Gerçekten oldukça lezzetli pizzalarınız, ellerinize sağlık.

Restaurant's Answer

Değerli müşterimiz bu güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Günlük taze hamur ve ürünlerimiz ile en iyi hizmeti sunmak bizim için bir kıvanç. Afiyet olsun efendim.

Speed: 8
|
Service: 7
|
Flavour: 5
6d
...7

Pizzaların adları ile tadları uymuyor. Ton balıklı pizzada ton balığı neredeyse hiç yoktu. Diğerinde de aradığımız lezzeti hiç bulamadık.

Restaurant's Answer

Sizlere yeteri kadar hizmet verememiş olmak bizleri çok üzdü. Sizden ricamız bizimle iletişime geçmeniz. Bu nahoş durum derhal bertaraf edilecektir. Afiyet olsun efendim.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
6d
...u

İkramınız için çok teşekkür ederim.

Restaurant's Answer

Bizler teşekkür ederiz efendim afiyet olsun.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
6d
...i

Bayıldım! En iyisi siz olabilirsiniz ikramlar için teşekkürler.

Restaurant's Answer

Sizlere güzel hizmet sunabilmek adına elimizden gelen en iyi çabayı sunuyoruz. Bizleri mutlu ettiniz afiyet olsun efendim.

Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 9
6d
...k

İyi.

Restaurant's Answer

Çünkü sizler en iyisine layıksınız teşekkürler afiyet olsun efendim.

Speed: 4
|
Service: 8
|
Flavour: 4
7d
...5

İlk siparişimde çok memnun kalmama rağmen, ikincide hiç öyle olmadı. Üst kısmı çok fazla fırında kalıp kurumuş, uzun sürede ve buz gibi gelen bir pizza yedim.

Restaurant's Answer

Bu durumdan ötürü sizlerden çok özür dileriz gerekli birimler uyarılıp sorumlu personellerin görevlerinde daha itina ile çalışmaları sağlanacaktır. Bizimle iletişime geçerseniz bu durumu telafi etmeye hazırız afiyet olsun efendim.

Speed: 10
|
Service: 6
|
Flavour: 9
7d
...k

Hizli geldi ve lezzetliydi ancak 2 pizza ve 2 sufle siparisi vermistik 1 sufle eksik geldi bu yuzden puan kirdim.

Restaurant's Answer

Bu durumdan dolayı sizlerden özür dileriz bizimle iletişime geçerseniz bu problemi çözmeye her zaman için hazırız afiyet olsun efendim.

Speed: 9
|
Service: 5
|
Flavour: 3
7d
...q

Büyük pizza 70 lira olunca gerçekten büyük bir pizza gelecek hayali ile sipariş vermiştim ama maalesef bekledigim boyutta gelmedi. Fume kaburga gerçekten lezzetsizdi, domates ile zar inceliğinde kesilmiş kaburga dilimi. Ekstra durumlarda var daha fazla yorum yapmak istemiyorum. Suffle için teşekkür.

Restaurant's Answer

Pizza ebatları konusunda firmamız en iyi seçeneği sunmaktadır. Bu konuda hiçbir eksiğimiz yoktur. Menümüz oldukça geniş diğer ürünlerimizi deneyebilirsiniz. Bizler teşekkür ederiz afiyet olsun efendim. Başka durumlardan kastınız ne acaba çok merak ettik. Ve yorumunuz maalesef hiç iyi niyetli değil.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
7d
...y

Lezzet, sıcak olması ve teslim edem arkadaşın efendiliği, herşey on numara. Teşekkür ederim.

Restaurant's Answer

Bizler işimizi seviyor ve aşkla yapmaya çalışıyoruz. Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz afiyet olsun efendim.

Speed: 9
|
Service: 10
|
Flavour: 9
7d
...r

Pizza çok güzeldi, ilk defa denedim. Ayrıca ikram olarak gönderdikleri sufle de şaşırtıcı bir şekilde güzel ve halen sıcaktı. Başarılı buldum.

Restaurant's Answer

Büyük babam giuseppe şunu derdi bir işi yapıyorsanız en iyisini yapın bir yemeği yiyorsanız son yemeğinizmiş gibi yiyin ve tadını çıkarın. Bizler işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz değerli yorumunuz için teşekkür ederiz afiyet olsun efendim.

Online Market Siparişi
7/24 market alışverişini yapabileceğin Yemeksepeti Banabi'ye buradan geçebilirsin!
Kapat Yemeksepeti Banabi'ye Git