Taco Hut, Turan Güneş Bulv.

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!

This restaurant is out of its working hours. You can only place future orders from this restaurant.

Restaurant Ratings
Speed 9.0
Service 9.0
Flavour 8.5
Min. Delivery Amount
5.00 TL
Working Hours (today)
Closed.
Avg. Delivery Time
45 min.
Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

Promotions

Special to Yemeksepeti, buy 'Seçilmiş Menü (Hamburger)' only for 24 TL instead of 21,6 TL!

Special to Yemeksepeti, buy 'Seçilmiş Menü (Tavuk Burrito)' only for 18,45 TL instead of 20,5 TL!

Special to Yemeksepeti, buy 'Seçilmiş Menü (Tavuk Quesadillas)' only for 19,3 TL instead of 21,5 TL!

Payment Types

Online Credit/Debit Card

Cash

Credit Card

Wallet

Information

Kep Address: --- Company Name: Taco Hut Tax ID / Mersis Number: ---
The address information and the approved phone number of this restaurant are recorded in the Yemeksepeti system.
Restaurant Review (90 reviews)
1...k
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
5 days ago - 19:09

10 numara!

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, güzel puanınız ve ifadeniz için, burada paylaştığınız için çok çok teşekkür ederiz. Sizi memnun edebildiysek ne mutlu bize. Her zaman hizmetinizdeyiz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

d...e
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 9
7 days ago - 11:21

Gayet başarılı.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, güzel yorumunuz ve burada paylaştığınız için, teşekkür ederiz. Sizleri memnun etmek, bizim için ayrıca mutluluk verici. Her zaman hizmetinizdeyiz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

m...n
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
10 days ago - 12:13

Tanıyabileceğiniz en kibar servis görevlisi ile 27 dk da gelen sipariş. Gerçekten takdir ediyorum.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, takdiriniz için ve burada paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Kuryemiz, gerçekten de eğitimi ve davranış tarzı ile olumlu anlamda, farklıdır. Sizleri iletişimimizin son kademesinde de memnun etmiş olmaktan dolayı biz de mutlu olduk. Her zaman hizmetinizdeyiz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

a...k
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
11 days ago - 18:13

Uzun zamandır yediğim en iyi burger diyebilirim, kupkuru değildi, ufaklıkla ben tacoları da çok beğendik. Ne diyelim elinize sağlık.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, memnuniyetiniz bizi çok mutlu etti. Geri bildiriminiz ve burada paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. İlk kez sipariş verdiniz ama son kez olmayacağını düşünüyorum:) bir sonraki siparişinizde, ufaklığa bir sürpriz yapalım :) her zaman hizmetinizdeyiz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

1...k
Speed: 10
|
Service: 9
|
Flavour: 10
11 days ago - 12:26

Bu ne mukemmellik taco! Herseyiyle 10 numara lezzet muthis bagimli yapiyor kurye kibar sempatik yuz gulduruyor isletme ilgili onemli hissettiriyor detaylar muthis paketleme hiz! Hic bozmayin emi? :d.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, yorumunuzdaki enerjiniz bize de yansıdı, bugün çok keyifli bir gün oldu bizim için. Sizlerin motivasyonuyla, sizlere duyduğumuz saygıyla daha daha iyiye ulaşacağımızı düşünüyorum. Her zaman hizmetinizdeyiz. Afiyet olsun. Saygılarımızla,.

w...3
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
12 days ago - 19:31

Mükemmel bir lezzet. Kesinlikle deneyin. Muhteşem.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, beğendiğiniz için çok mutlu olduk. Geri bildiriminiz ve güzel düşünceleriniz için ayrıca çok teşekkür ederiz. Her zaman hizmetinizdeyiz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

m...4
Speed: 1
|
Service: 1
|
Flavour: 1
14 days ago - 19:54

50 metre ötede oturuyor olmamıza rağmen soğuk geldi. Taco nun orijinal lezzetiyle uzaktan yakından alakası yok lezzet de başarısız. Servis çok özensiz. Bir daha sipariş vermeyeceğim.

Restaurant's Answer:

50 mt ötedetanımlamanız gerçek olmadığı için, iyiniyetli olmadığınızı düşünüyor, eleştirilerinize yanıt vermiyorum. Yorumu okuyunca tahmin etmiştim. Ancak yinede, kayıtlardan kontrol ettim. Son bir ay, 50 mt öteden! Sipariş almamışız. Dükkanımıza yakın lokasyondan sipariş veren tüm müşterilerimizide tanırız. Onlarda bizi tanırlar, çoğunluğuda sürekli müşterimiz. Bu açıklamam çerçevesinde, müşteri odaklı düşünen ve çabalayan bir işletme sahibi olarak, ben bile, yorumunuzu iyiniyetli bulmadım. İyi günler.

b...g
Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 8
18 days ago - 18:23

Tacoların tadı çok güzel fakat parasının hakkını vermiyorsunzu gibime geliyor.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, öncelikle tacolarımızın tadını çok beğendiğiniz için çok mutlu olduk. Ücretinin karşılığına gelince, ankarada bizim kalitemizde ve lezzetimizde taco yediniz mi, bilemiyorum amafiyatlarımız tam tersine, kalite ve lezzetine göre çok çok uygun. Bunu doğrudan müşterilerimiz, bu şekilde belirtiyor. Ayrıca meksika büyükelçiliği ve birçok büyükelçilik mensupları, sürekli müşterimizdir:)farklı ülkelerde ve menşeinden deneme şansları olduğu için belirtme gereği duydum. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

1...k
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
18 days ago - 14:37

Basarili hizli ve vazgecilmez.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, çok teşekkür ederiz. Afiyet olsun. Her zaman hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla,.

y...n
Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 5
18 days ago - 13:34

Tacolarda gercekten malzeme cok cimri kullanilmisti. Taco boyle olmaz. Gerekiyorsa fiyati arttirin ama malzeme eksiltmeyin.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tacolarda kullandığımız miktarlar sabit. Hazırladığımızın, daha fazlasını koyamayız. Çünkü taconun iç hacmi belli. Malzemenin taşmaması ve taco-garnitür-sos ve isim malzemenin lezzetlerinin birbirinin önüne geçmemesi, tüm bunların taco shellden taşmaması gerekir. Bu kapsamda da ilk defa geri bildirim aldık. Ancak, siz sipariş verdiğinizde, notlarda belirtirseniz, sizin malzemenizi, isteğinize göre hazırlar, sizi de memnun ederiz. Saygılarımızla, afiyet ol.

o...r
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 9
20 days ago - 19:47

Normal.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, çok teşekkür ederiz. Afiyet olsun. Her zaman hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla.

k...r
Speed: 10
|
Service: 9
|
Flavour: 9
23 days ago - 15:29

Mükemmeldi ancak etler biraz daha yumuşak olabilir.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, geri bildiriminiz ve burada paylaştığınız için teşekkür ederiz. Restoranımızla irtibatlanırsanız, siparişinizin ne olduğunu öğrenmek isterim ki, etin size az da olsa sert gelmesinin sebebini tespit edebileyim. Aslında her gün, tüm yapımlarımızın tadımını mutlaka yapıyoruz. Bizim farkedemediğimiz bir husus olabilir. Her zaman hizmetinizdeyiz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

o...e
Speed: 10
|
Service: 9
|
Flavour: 6
23 days ago - 14:53

Etler sinirli ve kayış gibiydi. Normalde lezzetli olan buritto bu sefer hüsrana uğrattı.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, etlerimiz tek tedarikçiden temin edip, marineliyoruz. Tadımını da mutlaka yapıyoruz. Benzer başka bir şikayet olmadı, ancak bir kişiye dahi sinirli kısım gelmesi bile bizim için önemli, tedarikçimizi uyardık. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Bundan önceki memnuniyetinizi bundan sonra da sağlayabileceğimizden emin olabilirsiniz. Her zaman hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla.

c...t
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 9
23 days ago - 13:26

Uzun zamandır yediğim en güzel hamburgerdi. Teşekkürler ).

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, geri bildiriminiz ve bu güzel geri bildirimi burada paylaştığınız için biz teşekkür ederiz. Hamburger gibi diğer lezzetlerimiz de iddialı. Her zaman hizmetinizdeyiz. Afiyet olsun. Saygılarımızla,.

1...k
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
24 days ago - 20:59

Boylesi isletme yok bence yemekler muthis isletme muthis lezzet hiz muthis :) bay ve bayan(cok sasirdim ilk defa bi bayan kurye gordum) iki kuryede harika lutfen boyle devam her zaman evimizde dolabimizda yeriniz var tesekkurler taco hut!

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, geri bildiriminiz ve burada paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Hele böyle enerji dolu geri bildirimler, bizi daha iyisine teşvik ediyor, motivasyonumuzu besliyor. Her zaman hizmetinizdeyiz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

ö...2
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
24 days ago - 19:52

Bir taco restoranına göre hamburgeri de gayet başarılıydı. Servisteki arkadaşım o kadar pozitif ki hayatımda böyle servis görmemiştim. Düşünmeyin taco huttan yemek söyleyin :).

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, geri bildiriminiz ve bu güzel görüşlerinizi burada paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Hizmetimizin her aşamasında, iyi ve kalite önem verdiğimiz husustur. Kuryemizde, bu aşamadan biri. Tüm lezzetlerimiz, beğenilmekte, daha iyisini nasıl yaparız düşüncesiyle çalışmaktayız. Her zaman hizmetinizdeyiz. Afiyet olsun. Saygılarımızla,.

t...o
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
30 days ago - 14:53

Daha önce taco yedim ama türkiyede ilk kez yedim ve bayıldım tebrik ederim. Tortilla cipsleriniz de harikaydı. Taco shelliniz de baya lezzetliydi. Keşke tunalı şubeniz kapanmasaymış.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, ne güzel ifade etmişsiniz bizi, kendimizle ve sizlerle bir kez daha gurur duyduk. Tunalı şubemiz kapandı ancak, yıldızdaki mütevazı ve son derece keyifli düyerimize bekleriz. Çok uzak değil. Geri bildiriminiz ve bu güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz. Her zaman hizmetinizdeyiz. Afiyet olsun saygılarımızla.

f...m
Speed: 10
|
Service: 8
|
Flavour: 8
1 months ago - 00:15

Çok beğendim, teşekkür ederim.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, sizi memnun edebildiğimiz için çok mutlu olduk. Geri bildiriminiz ve güzel görüşlerinizi burada paylaştığınız için, asıl biz teşekkür ederiz.

n...e
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
1 months ago - 13:01

Tek kelimeyle harikasınız...

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, beğeninize çok mutlu oldum. Asıl sizaman konuklarımız, müşterilerimiz harikasınız. Biz de size layık olmaya çalışıyoruz. Her zaman hizmetinizdeyiz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

b...c
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
1 months ago - 12:44

Müthişşşş.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, tek kelimeyle... Bizi son derece motive ettiniz. Bugün ve bu hafta motivasyonumuzu depoladık :) afiyet olsun. Her zaman hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla,.

g...l
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
1 months ago - 20:22

Her şey çok güzeldi ellerinize sağlık.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, beğeniniz, geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. Afiyet olsun. Her zaman hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla,.

a...z
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
1 months ago - 23:12

Çalışanlar çok nazik. En ufak bir mevzuda restoran hemen sizinle iletişim kuruyor ve bir aksaklık yaşandığında ise hemen ikramlarla fazlasıyla telafi ediyorlar. Lezzeti de gayet güzel, teşekkürler!

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, aslında gelmek istediğim nokta, aksaklık yaşanmaması ancak şu günlerde asayiş uygulamalarından dolayı, tr afikte çok zaman kaybediyoruz. Ancak bu uygulamalarda bizlerin güvenliği için. O günlerde yakındır inşallah. Sizi memnun edebildiğimiz için çok mutlu oldum. Geri bildiriminiz ve burada paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim. Bu yorumunuz sayesinde, bugün çok keyifli güne başlıyoruz ve öyle de devam edecek. Afiyet olsun. Her zaman hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla.

a...n
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 9
1 months ago - 22:19

Paketleme, servis ve lezzet muhteşemdi! Kesinlikle tavsiye ediyorum, mutlaka deneyin.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, sizi kesinlikle tavsiye edecek düzeyde memnun edebildiğimiz için çok mutlu oldum. Geri bildiriminiz ve burada paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim. Bu yorum sayesinde, bugün çok keyifli güne başlıyoruz. Afiyet olsun. Her zaman hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla.

t...5
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 7
1 months ago - 19:43

Yemek kötü değildi ama arayacağım gibi de değildi. Donut güzeldi. Guacamole güzeldi.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, sizin damak tadınızı yakalamak için, imkanımız dahilinde çözüm yaratmak isterim. Diğer lezzetlerimizi de denemenizi öneririm. Guacamole sosu kendim hazırlıyorum. Hazır konserve sos olmaması, herkesin beğenisini kazanmamızı sağladı. Hazır hiç bir ürün kullanmıyorum. Tüm hazırlıkları kendimiz yapıyoruz. Bu da çok olumlu dönüşler sağladı. Geri bildiriminiz ve burada paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Afiyet olsun. Her zaman hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla.

n...e
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 9
1 months ago - 12:55

Tam anlamıyla harikasınız... Teşekkürler.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, değerlendirmenizi ifade edişiniz, bana gurur verdi. Harika tanımlamanız, emeklerimizin ve doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Bu değerlendirmeler, bizi çok ama çok motive ediyor ve daha iyisine çabalamamızı sağlıyor. Bu güzel değerlendirmelere layıl olmak ve mahçup olmamak için, emek veriyoruz. Geri bildiriminiz ve burada paylaştığınız için çok ama çok teşekkür ederim. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla.

e...0
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
1 months ago - 21:55

Mukemmel bir yer. Cok hizli ve sicak geldi. Getiren kurye hayatimda gordugum en guler yuzlu ve iyi kuryeydi. Tadi anlatilmaz mutlaka alin...

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, memnun kaldığınız için çok mutlu oldum. Geri bildirim ve tavsiyenizi burada paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla,.

e...s
Speed: 10
|
Service: 8
|
Flavour: 9
1 months ago - 17:56

Güzel bir taco deneyimi için mutlaka deneyin. Crispy tacoları oldukça lezzetli.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, beğendiğiniz, tavsiye ettiğiniz, düşünceleriniz ve tavsiyenizi burada paylaştığınız için çok mutlu oldum. Diğer lezzetlerimizi de denemenizi öneririm. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla.

d...i
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 10
1 months ago - 12:09

Vejetaryen quesadilla, peynirsiz vegan versiyonu ve vegan burger yedik, hepsi çok başarılı ve doyurucuydu. Ellere sağlık!

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, hem vegan ve vejetaryen ürünlerimizle, hem de size özel vejetaryen quasidille ile beğeninizi kazandığımız için, hem de hizmetimizden memnun kaldığınız için çok sevindim. Geri bildirim için ayrıca teşekkür ediyorum. Hem kalitemizi muhafaza etmemizi sağlıyor, hem de daha daha iyisi için bizleri motive ediyor. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla.

n...e
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 8
1 months ago - 13:44

Her zamanki gibi hızlı, lezzetli ve güler yüzlü servis.. Teşekkürler.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, hem ürünlerimizi beğendiğiniz, hem de hizmetimizden memnun kaldığınız için çok sevindim. Geri bildirim için ayrıca teşekkür ediyorum. Hem kalitemizi muhafaza etmemizi sağlıyor, hem de daha daha iyisi için bizleri motive ediyor. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

g...0
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
1 months ago - 13:07

İlgi ve lezzet üst düzey, hem tacolar hemde hamburgerler lezzetli ayrı ayrı öneririm.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, hem ürünlerimizi beğendiğiniz, hem de hizmetimizden memnun kaldığınız için çok sevindim. Geri bildirim için ayrıca teşekkür ediyorum. Hem kalitemizi muhafaza etmemizi sağlıyor, hem de daha daha iyisi için bizleri motive ediyor. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.