Taco Hut, Turan Güneş Bulv.

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!

This restaurant is out of its working hours. You can only place future orders from this restaurant.

Restaurant Ratings
Speed 9.1
Service 8.4
Flavour 7.7
Min. Delivery Amount
5.00 TL
Working Hours (today)
12:00 - 21:00
Avg. Delivery Time
45 min.
Best selling and most favorite products of this restaurant

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

Working Hours:
Monday
12:00 - 21:00
Tuesday
12:00 - 21:00
Wednesday
12:00 - 21:00
Thursday
12:00 - 21:00
Friday
12:00 - 21:00
Saturday
12:00 - 21:00
Sunday
12:00 - 21:00
Wednesday
12:00 - 21:00
Average Delivery Time:
45 minutes (average)
Promotions

Buy any product under titles 'Burgerler', 'Diğer Lezzetler' or any product containing red meat under titles 'Burritos', 'Quesedillas', 'Tacos' between 14:00 - 17:00 hours, get 'İçecek' for free! Only at Yemeksepeti.

Special to Yemeksepeti, buy 'Seçilmiş Menü (Hamburger)' only for 24 TL instead of 21,6 TL!

Special to Yemeksepeti, buy 'Seçilmiş Menü (Tavuk Burrito)' only for 18,45 TL instead of 20,5 TL!

Special to Yemeksepeti, buy 'Seçilmiş Menü (Tavuk Quesadillas)' only for 19,3 TL instead of 21,5 TL!

Payment Types

Online Credit/Debit Card

Cash

Credit Card

Information

Kep Address: --- Company Name: Taco Hut Tax ID / Mersis Number: ---
Restaurant Review (65 reviews)
a...0
Speed: 10
|
Service: 6
|
Flavour: 2
2 days ago - 16:48

Hızlı ve sıcak gelmesine rağmen gerek fiyat/performans gerek genel lezzet olarak hayal kırıklığı olduğundan bir daha tercih etmeyeceğim.

a...r
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
4 days ago - 18:56

Tek kelimeyle mükemmel.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, memnun kaldığınız için çok mutlu olduk. Görüş bildirdiğiniz için de teşekkür ederiz. Sizlerin görüşleri bizim için ışık oluyor. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla.

a...e
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
8 days ago - 21:45

Hızlı, sıçak ve inanılmaz lezzetliydi.. Kurye arkadaşta çok güleryüzlüydü kesinlikle tavsiye ediyorum.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz beğeninize biz de çok memnun olduk. Görüşünüzü paylaştığınız için de ayrıca teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

g...l
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
9 days ago - 21:48

Sizin hemen hemen tüm menünüzü tattım. Herbirinden ayrı ayrı keyif aldım. Lezzet anlamında çok büyük gelişmeniz olduğunu belirtmeliyim. Kurye çok kibar, kutulamanız, soslarınız, özen duyduğunuzu belli ediyor. Nolur hep böyle kalın bozmayın, içimize sinen bir yer olarak devam edin.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, ne mutlu sürekli, takipçi müşterilerimiz var. Sizler memnun kaldıkça, taşıdığımız mm sorumluluğu daha da artıyor inanın. Bu sorumluluk duygusu da bırakın bozulmayı, daha iyiye götürüyor bizi. Elbetteki hatalarımız olacaktır. Ancak, her zaman daha, daha iyisi hedefimiz. Görüş bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

y...s
Speed: 9
|
Service: 8
|
Flavour: 9
12 days ago - 16:37

Her şey çok güzeldi.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, memnun kaldığınız için çok mutlu oldum. Değerlendirmenizi paylaştığınız için de çok teşekkür ederiz. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla.

t...n
Speed: 7
|
Service: 8
|
Flavour: 5
12 days ago - 15:03

Öncelikle kurye saygılıydı, sipariş biraz geç gelmesine rağmen saygılı tavırlarla adresi çok aradığını belirtti. Servis de idealdi fakat hamburgeri iyi değil, burrito da üst düzey değil.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, hamburgerimiz ve burritomuz, çok beğenilen, iddialı lezzetlerimizdendir. Bağımlılık yaratır. Müşterilerimizle sürekli temas kuruyorum, olumsuz görüş bildiren de hiç olmamıştır. Sizin damak tadınızı yakalayamadık muhtemelen. Aslında son bir haftanın tüm siparişlerine geri dönüş yaptım. Telefonunu açamayan müşterilerimiz hariç, tüm görüşler her zamanki gibi çok olumlu idi. Siz görüşemediğim müşterimizsiniz demek ki:)diğer lezzetlerimizi denemenizi tavsiye ederim. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun.

o...e
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 9
21 days ago - 13:25

Her zamanki gibi güzel ve istekler yerine getiriliyor. Paketin getiren arkadaşı en kibar ve en hızlı motorcusu seçiyoruz ). Bunun dışında avokado ile yapmanız çok güzel olmuş birazcık daha fazla olursa keyfinden yenmez. Teşekkür ediyorum.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, övgüleriniz, memnuniyetiniz ve paylaşımınız için çok teşekkür ederiz. Gerçekten de, önce müşteri memnuniyeti çabasındayız. Avokado ve guacamalo sosu da, doğru tahmin etmişsiniz, kendimiz yapıyoruz, belli ki damak tadınız bir hayli kuvvetli:) soslarımızı ekstra olarakta sipariş verebilirsiniz. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla,.

c..._
Speed: 1
|
Service: 1
|
Flavour: 1
21 days ago - 12:28

Herşey güzeldi ama joker yollamıyosunuz öğrenci adamız.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, joker bizim istediğimiz zaman ve istediğimiz kişiye yapılan bir promosyon değil. Yemek sepetinin, belli koşulları içeren uygulaması. Şartları için, yemek sepeti ile görüşün. Her şeyi güzeldiye rağmen tüm puanlarınızın 1 olmasını hiç anlamadım. Bu puanları da, ortalamamıza dahil olmasına rağmen, üstümüze almıyorum. Her şey güzel olduğuna göre tekrar bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

S...n
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 9
26 days ago - 15:37

Şiddetli kar yağışına rağmen siparişim 10 dakikada falan kapıdaydı. Servis çok başarılı.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, hava koşulları ile mücadele ederken, siparişlerimizi kusursuz teslim etmek, vurguladığınız gibi çok zor. Bu düşünceniz ve paylaşımınız bizi çok motive etti. Biz de size teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

n...l
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
29 days ago - 00:51

Hersey harika menüye gordita ekledik mi taco bell kadar olduk demektir.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, çoook teşekkür ederiz. Sizin için gordıta çalışmalarına başlayacağız. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla,.

b...p
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
30 days ago - 15:08

Tek problemim guacamole diye gonderilen seyde avokado olmamasiydi onu da duzeltmissiniz. Tavuk burrito inanilmaz basarili. Kurye de isletme sahibi de memnun kalmanizi onemsiyor daha ne olsun?

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, memnuniyetiniz ve özeniniz için biz teşekkür ederiz. Tahmininiz doğru, avodako ve guacamole sosumuz artık tamamen el imalatı. Reçetesi de bana ait:)bu, lezzette daha başarılı olmamızı sağladı ve sağlayacak. Hazır ürünlerden uzaklaşıyoruz. Pico de galle, guacamole, sour cream, cheddar sossağlam ve kaliteli malzeme ile tarafımızca hazırlanıyor. Maliyetimizi arttırdı, ama tadı... Sizin de farkettiğiniz gibi buna değer. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla.

B...n
Speed: 1
|
Service: 1
|
Flavour: 1
1 months ago - 15:38

Soğansız olsun dedik, inadına mı yaptılar bilmiyorum ama, basmışlar soğanı. Midemize dokundu.

Restaurant's Answer:

Sn. Mştrmz, kyıtlrmzı kntrl ettim. Soğansıznotuyla, bir müşterimiz etburito istemiş. O mştrimizde siz olamazsınız, kendisini, hemen arayıp, soğansız buritonun nasıl olabileceğni, buritoda neler oldğunu vsvs ayrıntlaryla, soğanı nsıl soteldğimze kadar anlatıp, terchi kendsne bırakmştm. Gzümden kaçan bşka siparişin sahibi isenizsoğanı basmakmtfğmzdaki ölçü brminde yok. Dlersniz, rstrnmzı arayın, sizide aydınlatabilirim. Sotelenmiş soğandan dhi mideniz rahtsız oldğu içnde, üzüldüm, çok geçmiş olsun. Saygı ile.

1...5
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
1 months ago - 16:11

Herşey süper, tebrik ederim.

Restaurant's Answer:

Sn. Müştermiz, memnuniyetiniz ve geribildiriminiz için çok teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla,.

b...d
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 8
1 months ago - 22:26

Oldukça hızlı, sıcak ve farklı firmaların aksine gayet düzgün ve güzel bir şekilde getirildi siparişimiz. Teslim eden kişi son derece kibar, güleryüzlü ve sempatikti. Teşekkür ediyoruz, çok memnun kaldık.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, memnun kaldığınız için çok mutlu olduk. Olumlu görüşlerinizi burada paylaştığınız için biz teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

1...k
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
1 months ago - 18:03

Önceyerinize geldim ve butun menunuzu denedim hepsi mukemmel bugun bi degisiklik yapip cheeseburger istedim, notumu dikkate alip eti az pisirdigi icin ustaya boyle kaliteli bi servisi bize sunan isletmeye ve son olarak su sogukta kapimiza en hizli ve kibar sekilde gelen kurye arkadasa tesekkurler :).

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, düşünceleriniztitiz ve pozitif birisi olduğunuz izlenimi yarattı bende. Ne mutlu bize, bu ihtimamınızla, hizmetimizdeki her evrede sınıfı geçmişiz. Sizi bu derece memnun edebildiğimiz için, tüm ekibim ve işletmem adına gurur duydum. Kişi memnuniyeti ciddi emek istiyor. Bu anlamda görüşünüzü paylaştığınız için de çok teşekkür ederiz. Bizi motive ediyor. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

m...r
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 7
1 months ago - 13:27

Etleri birazcik daha sinirsiz ve yagsiz olursa sahane.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, kasabımız ve ustamızla mesajınızı hemen paylaştık. Uyarınıza teşekkür ederiz. Şahane bulmanız bizi çok mutlu etti. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla.

Z...K
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 1
1 months ago - 18:17

Quesadilla yerine gözleme, burrito yerine evde yaptığımız dürümden yedik.

Restaurant's Answer:

Hazırlayıp, daha fazla maliyete katlanıp, bizim lezzetimizi yakalayabilirsiniz. Lezzet puanınızın 1 olma sebebini de belirtmenizi isterdik. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla.

t...s
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
1 months ago - 22:55

Başarılı sıcak lezzetli.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, inşallah her zaman bu görüşünüze layık olacağız. Görüşünüzü paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun, saygılarımızla.

h...z
Speed: 10
|
Service: 9
|
Flavour: 10
1 months ago - 15:51

Tadı gerçekten çok güzeldi fakat notlara domates koymayın yazdığım halde domates koymuşlar ona biraz daha dikkat ederseniz gayet güzel bir işletme.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, notları gözden kaçırmamak için, sipariş hazırlığı esnasında birbirimizi sürekli uyarıyoruz. Ama görüyorumki buna rağmen, bir defa dahi olsa, atlanabiliyor, çok özür dileriz. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Beğenininiz de bizi ayrıca mutlu etti. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla.

b...l
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
1 months ago - 15:38

Bence gayet basariliydi, notlari cok dikkate aliyolar lezzet de gayet basarili.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, beğeninize çok memnun olduk. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla,.

o...z
Speed: 9
|
Service: 10
|
Flavour: 10
1 months ago - 01:23

Soğan ve biberler inanılmaz lezzetli, özellikle soğan çok güzel karamelize olmuş. Teşekkür ederim.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, menümüzde yer alan her şeyi (soslar dahil) kendimiz hazırlama aşamasına geçtik. Hazır ürün kullanmadan lezzeti yakalamak arttırmak anlamnında, bu düşüncceniz bizi bu anlamda çok mutlu etti. Her hazırlığımız günlük, iyi malzemelerle, (ev yoğurdu, sızma zyağı, taze avokado ve sebze) yapılıyor. Güvenle ve afiyetle yiyebilirsiniz. Ayrıca afiyet olsun :)her zaman bekleriz. Saygılarımızla.

b...p
Speed: 9
|
Service: 10
|
Flavour: 10
1 months ago - 19:16

Hersey cok iyiydi, tesekkurler.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, çok teşekkür ederiz. Beğenileriniz bizi daha da motive ediyor. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla,.

o...e
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 8
1 months ago - 16:15

Hezamanki gibi sıcak güzel leziz. Paketi getiren arkadaşımızın da güler yüzü ve hızıyla yemek üst seviyede :).

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, memnuniyetinize biz de memnun olduk. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla,.

g...n
Speed: 9
|
Service: 9
|
Flavour: 6
1 months ago - 19:22

Kurye çok güleryüzlüydü. Servis güzeldi. Fakat vejetaryen buritoyu pek beğenemedim. İç malzeme çok yumuşak ve ıslaktı.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, memnun kaldığınız kısımlar için, biz de memnun kaldık. Vejetaryen sunumlarımız, sadece et sevenler tarafından dahi çok beğenilen çeşidimiz. Siz belki de daha kıtır seviyorsunuz. Görüşünüzü bildirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla,.

o...n
Speed: 9
|
Service: 10
|
Flavour: 8
1 months ago - 19:43

Kurye şahaneydi. Restoran sahibesininin siparili getirerek restoranı tanıtması ikram donut çok güzeldi. Lezzet zaten hep 10/10.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, güzel düşüncelerinize ve ifadenize teşekkür etmekten başka bir şey bulamadım :)))) sizleri memnun etmek en büyük amacımız. Afiyet olsun. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla,.

o...r
Speed: 2
|
Service: 1
|
Flavour: 1
1 months ago - 22:04

46. 50 tl tutan siparişime ikramınız olan tatlıyı getirmediniz!

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, promosyon donutınız unutulmuş, özür dileriz. Ys yada bizi arasaydınız telafisi mümkün idi. Siz de sistemdeki adresinizi güncellemeyi unutmuşsunuz muhtemelen. Adresiniz, siparişinizi beklediğiniz adresten farklı olduğu için, kuryemiz, sizin siparişinizde, bir hayli zaman kaybetti, yine de size telefonla ulaşabilip, bulunduğunuz farklı adrese teslim etti. Unutmak biz insanlara mahsus... Olabiliyor. Dilediğiniz zaman bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla,.

c...a
Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 7
1 months ago - 14:15

Arkadaşlarla beraber olduğumuz için hepsini süpürdük ama nachos biraz hayal kırıklığıydı çünkü fazla fazla yumuşaktı. Quesedilla açıkçası ben bile daha iyisini yaparım diye düşünüyorum içine ekstra malzeme işaretlemiştim o yoktu ve peynir çok azdı. Burrito her zamanki gibi çok güzeldi.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, nachosun yumuşak olma sebebini ustamızla konuşacağım. Quasidille, cheese ise siparişiniz içinde mozarelladan başka malzeme yok. Ama siz ekstra malzeme istemişsiniz. O gözden kaçmış. Bizim hatamız. Hemen telefonla bize ulaşabilirsiniz. Lütfen bir sonraki siparişinizde bunu not olarak belirtirseniz, telafi edelim. Burritoyu beğendiğiniz için memnun olduk. Görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun.

a...a
Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 8
1 months ago - 11:57

Tam meksikalı yemek gibi olmasa da, güzeldir.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, beğenmenize çok memnun olduk. İşletmemizde ziyaret ederseniz, damak zevkinize yönelik önerilerinizi dinlemek isteriz. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun.

s...s
Speed: 9
|
Service: 7
|
Flavour: 7
1 months ago - 11:56

Burritolar guzeldi ama tacolari begenmedik. Jokerle uygun fiyata geldi ama normali dusunursek fiyatlariniz bence yuksek.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, burritoyu beğenmeniz bizi çok mutlu etti. Tacolarımızda genelinde çok beğenilen ve tercih edilen ürünümüzdür. Sizin damak tadınızı yakalayamadık muhtemelen:( fiyatlarımıza gelince tüm mamullerimizin satın almasında kalite önceliğimiz. Yaklaşık bir yıldır her türlü girişimiz 30 a varan oranlarda arttı. Buna rağmen, fiyatlarımızı korumak için çaba gösteriyoruz. Diğer ürünlerimizi de deneyip, görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.

n...l
Speed: 9
|
Service: 10
|
Flavour: 10
2 months ago - 19:33

Burrito cok lezzetliydi yanliz fiyatini arttirip biraz daha boyutunu buyuturseniz belki daha guzel olur. Bu arada donut ta cok iyiydi.

Restaurant's Answer:

Sn. Müşterimiz, memnuniyetiniz bizi motive ediyor. Biz porsiyonları büyütmeyelim, siz bir yerine iki adet sipariş verin :)))bu işte en zor kısım, damak tadı ve doyuruculukta herkesi memnun edememek. Neyse ki sizin önerinizin çözümü kolay oldu. Donutta yeni satış ürünümüz. Satışa koymadan önce bir hayli test ettik :)) öneriniz için ayrıca teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Afiyet olsun. Saygılarımızla.