Tebessüm Cafe & Restaurant, Kılavuzlar Köyü

Forgot Password
or
Not registered? Sign Up!
Restaurant Ratings
Speed 7.8
Service 7.3
Flavour 6.4
Min. Delivery Amount
5.00 TL
Working Hours (today)
09:00 - 23:59
Avg. Delivery Time
45 min.
Best-selling Products

Top-rated and ordered products by Yemeksepeti users.

Working Hours:
Monday
09:00 - 23:59
Tuesday
09:00 - 23:59
Wednesday
09:00 - 23:59
Thursday
09:00 - 23:59
Friday
09:00 - 23:59
Saturday
09:00 - 23:59
Sunday
09:00 - 23:59
Thursday
09:00 - 23:59
Average Delivery Time:
45 minutes (average)
Promotions

Get 10 % off for all products when you order from campus! Only at Yemeksepeti.

Warnings

It became compulsory to purchase plastic bags for 0,25 TL according to the amendments on Environment Law by the Ministry of Environment and Urbanization. If you require a plastic bag, you should add it to your basket. The amount will be charged to you for each plastic bag.

Payment Types

Online Credit/Debit Card

Cash

Credit Card

Wallet

Information

Kep Address: --- Company Name: Tebessüm Cafe & Restaurant Tax ID / Mersis Number: ---
The address information and the approved phone number of this restaurant are recorded in the Yemeksepeti system.
Restaurant Review (7 reviews)
Speed: 8
|
Service: 8
|
Flavour: 8
3d
l...v

Joker ile sipariş verdim, lezzet olarak kötü değil fakat porsiyonlar çok küçük. Malzeme olarak da az geldi, yine de elinize sağlık.

Restaurant's Answer

Afiyet olsun bir daha ki siparişlerimizde söylediklerinizi dikkate alacağımızdan emin olabilirsiniz. Bol :))tebessümlü :))günler dileriz...

Speed: 7
|
Service: 7
|
Flavour: 6
4d
a...0

Joker indirimi geldiği için ilk kez söyledim burdan, kurye çok kibardı ancak 1, 5 porsiyon köfteye göre çok az ve doyurucu olmayan bir yemek geldi, fiyat/performans olarak baya düşük.

Restaurant's Answer

Yorumunuz için teşekkürler bir sonraki siparişlerimizde eleştirinizi mutlaka dikkate alacağız. Bol :))tebessümlü:)) günler dileriz.

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
4d
t...b

Ekmek çok güzeldi. Servis te çok güzel olmuş, kısa sürede baya geliştirmişsiniz, tebrik ederim.. Ayrıca ketçap ve mayonezi bolca koymanız da çok hoş olmuş.

Restaurant's Answer

Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Sizin gibi değerli müşterilerimizin eleştirilerini daima dikkate alarak ilerliyoruz. Kampanya yapsak bile ürünlerimizin kalite ve porsiyon miktarlarından ödün vermiyoruz. Bir sonraki siparişlerinizde görüşmek dileğiyle bol :))tebessümlü:))günler dileriz..

Speed: 1
|
Service: 1
|
Flavour: 1
4d
t...0

100m uzaktaki yere köfteleri soğuk getirmeyi başardınız ızgara köfte diye sipariş verip hazır köfte yemekayrı bi güzel oldu.

Restaurant's Answer

Öncelikle eleştiriniz için teşekkür ederiz biz tebessüm ailesi olarak işimizi daha düzgün yapabilmek adına eleştirilere tamamen açığız. Bazen aksaklıklar olabiliyor. Olumsuz eleştirilerin bizi daha da kaliteli hizmet vermemize olanak sağlayacağını düşünüyoruz. :))tebessümlü :))günler dilerizz...

Speed: 9
|
Service: 10
|
Flavour: 10
6d
s...l

Malzemelerin tadı mükemmel elinize sağlık.

Restaurant's Answer

Afiyet olsun beğenmenize çok sevindik. Sizlere damak tadınıza uygun lezzet sunabildiysek ne mutlu bize. Bol tebessümlü günler dileriz..

Speed: 10
|
Service: 10
|
Flavour: 10
8d
i...1

Sipariş vaktinde geldi, sunum özenliydi. Ama hepsininde yanı sıra paketi getiren amca çok sevimli saygılı. Not kısmı itinayla okunmuş öyle ki 100 var diye düştüğümüz nota karşılık kapıyı açtığımda elinde para üstü kuruşu kuruşuna bekliyordu o şekerden amca.

Restaurant's Answer

Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına tüm tebessüm ailesi elimizden gelen gayreti gösteriyor ve sizin gibi müşterilerimiz memnun kaldığında sizler kadar mutlu oluyoruz. Bol tebessümlü günler dileriz..

Speed: 8
|
Service: 6
|
Flavour: 2
8d
t...b

İlk kez bir patso sandviç siparişimde sadece ekmek arası patates kızartması geldi. Çok sade olmuş, beğenmedim.

Restaurant's Answer

Patso sandviç siparişlerinizde sandviç seçeneklerimizden seçerseniz ya da not kısmına istediğiniz şekilde notunuzu iletirseniz sizleri memnun edebilmek adına elimizden gelen gayreti gösteririz. Tebessümlü günleriniz olsun...