Online Kazandibi Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Birileri zamanında tencerenin dibini tutturmuş, ayıp olmasın diye almışlar yemişler, bir de bakmışlar ki nefis bir lezzet çıkmış ortaya, olmuş bize kazandibi. Sütlü tatlılar içinde ayrı bir yeri olan kazandibi, Yemeksepeti ile hemen kapınıza kadar geliyor. Fazla beklemenize gerek yok, hayaliyle kendinize eziyet etmenize hiç gerek yok. Canınız çekti mi, girin Yemeksepeti’ne, birçok tatlıcının, pastanenin ve hatta pide salonlarının menülerinde yer aldığını göreceksiniz. At sepete, çayını kahveni hazırla.

Bazı insanlar görüyoruz, “Diyetteyim ben” deyip mahzun mahzun iç geçiriyorlar. Biz de onlara “Dert ettiğiniz şeye bakın” diyoruz. Neden böyle kendimize güveniyoruz? Çünkü biliyoruz ki, Yemeksepeti dahilinde birçok light kazandibi sipariş noktası onları bekliyor. Daha az kalori, daha fazla keyif. Sırf kendinizi kazandibinden mahrum bırakmayasınız diye oluşturulmuş özel tariflere mutlaka göz atın.

Kazandibi dendi mi, akla en yakın arkadaşı tavukgöğsü de gelir. Boşuna değil, çünkü kazandibi aslında tavukgöğsünden yapılır. Ama bir yanma, nelere kadirmiş ikisinin farklı lezzetlerini tadınca görüveririz. Kazandibi siparişi verirken kendinizi yeniliklere de açık tutun deriz çünkü Yemeksepeti’ndeki kazandibi noktalarında farklı lezzetler de göreceksiniz. Bunların başında da sakızlı kazandibi geliyor. Eğer henüz denemediyseniz, en kısa sürede bir şans verin deriz. İzmir’in en meşhur lezzetlerinden olan damla sakızının kazandibine ne kadar yakıştığını anlatamayız. Bir de dondurmalı kazandibi var ki... İşte bu, kazandibinin yaz mevsimine en çok yakıştığı hallerinden.