Online Kokoreç Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Canınız birçok şey çekebilir,  mutfağa girip hemen karnınızı doyurmak için bir şeyler hazırlamaya girişebilirsiniz ama iş kokorece geldi mi bütün akan sular durur. Koreç isteği akla girdi mi artık karşı konulmaz bir hale gelir.

Kokoreç dediğin iki çeşidi bulunur. Önce halk arasında en yaygın olan türünden başlıyoruz. Zincir restoranların yaptığı şekliyle, sac tavada ince kıyılmış domates ve biberle harmanlanarak bir güzel pişirilir. Sonrasında ekmek arası kokoreç olarak tabaklarımıza gelir. Tadından yenmez, pek bir lezizdir. Amma ve lakin, kokoreç gurmelerinin özel tercihi olan, kömür ateşinde döne döne pişirilen kokoreçtir. Onun yeri bazıları için ayrıdır. Bunun içine kesinlikle domates konulmaz. Kıtır kıtır, kendi haline bırakılmış kokoreç, yanında söğüş domates, biber, ekmek ve baharatlar eşliğinde servis edilir. Yemeksepeti dahilindeki kokoreççilerbu iki yöntemi de başarıyla gerçekleştirir.

Öğlen olsun, akşam olsun fark etmez her öğüne mükemmel uyum sağlar kokoreç. Açlık bastırmak için tercih edildiği gibi, ana öğün olarak da yenebilir çünkü yarım ekmek kokoreci mideye indirdiğiniz anda doyduğunuzu hissedersiniz. Hatta gece yarısında bile kokoreç siparişi verilmesi oldukça yaygındır. Keyifli bir akşamın ilerleyen saatlerinde, dinçleşmek ve kendinizi yeniden canlandırmak için ondan daha uygun bir yiyecek düşünülemez. Yemeksepeti’nden günün her saati, dilediğiniz çeşidini hızlıca sipariş edebilmek ise sahip olunan ekstra bir güzellik.