Online Islak Hamburger Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Hamburger vardır, bir de ıslak hamburger vardır. Minik yapısına rağmen gönlümüzde kocaman bir yeri vardır ıslak hamburgerin. İçinde yavaş yavaş demlendiği bol ıslak hamburger sosu ile hafiften büzülüp boynunu bükmesi sizi yanıltmasın. Masum görüntüsünün arkasında sizi ağına düşürmek için bekleyen zeki ve çevik bir lezzet yatar. Bir ısırık aldınız mı, bitti. Ağına düştünüz.

Ardı ardına birkaç tane yenilebilen tek hamburger türüdür ıslak hamburger. Daha dumanı üstünde, sıcak sıcak elimize alırız. Sarımsağın kokusu hemen etrafımızı sarar. Artık tek bir arzumuz vardır, o hamburger bir çırpıda yeniverecek! Öyle de olur. Her ısırıkla daha fazla kendine çeker, son parçayı ağzımıza atarken ikincisine dikilir gözümüz. Ama bir dakika... Hayaliyle kendimize niye eziyet ediyoruz ki? Islak hamburger sipariş etmek için Yemeksepeti’nde onlarca yer, günün her saati kapımıza kadar getirmeye hazır neticede.

Islak hamburger nazlıdır. Öyle her yerde bulunmaz. Eti ayrı marifet ister, domatesli sarımsaklı sosu ayrı. Islak hamburger nerede yenir diye fellik fellik sokaklarda dolaşmana, kokusunun izinden gitmene gerek yok. Hele saat gece yarısını gösteriyorsa, şöyle bomba gibi bir lezzetten kendini neden mahrum bırakasın ki? Gir Yemeksepeti’ne, seç ıslak hamburgeri, ver siparişi. Bitti. Birazdan kapında olacak. Kalabalık mısınız? Arkadaşlarla felekten gecenin tam ortasında mı yer alıyorsun? Tamam. Şöyle herkesi memnun edecek bir ıslak hamburger menüsü siparişi ver. Dokuz hamburger, on beş hamburger... Artık kaç kişi ne kadar yiyecekse.