Online Burgerillas Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Burgerillas; kalite ve lezzetten çok daha fazlasını vadeden, et deneyimini benzersiz bir keyif haline getiren ve tüm bunları gayet makul fiyatlarla sunmaya özen gösteren bir hamburger & steakhouse restoranlar zinciridir.
Şehirdeki en iyi burger Burgerillas olarak, markalaşmaya başladığımız İlk günkü heyecanı ve hedefi kaybetmeden değerlerimize halen sadığız:
“Hem hızlı servis edilebilecek, hem de herkesin ulaşabileceği fiyatları sunacak, lezzetli, doyurucu ve tarzı olan yemek seçenekleri sunan, butik bir restoran olmak.”

İşte bizim hikayemiz Üç yıl süren yoğun bir ekip çalışmasının eseridir Burgerillas. Etlerin en iyilerini, ekmeklerin en taze ve çıtır çıtırlarını, sosların en karşı koyulmazlarını, pişirme tekniklerinin en sır gibi saklananlarını, servis biçimlerinin en fark yaratanlarını bu konsept altında bir araya getirdik. Araştırdık, öğrendik, pişirdik, denedik, tekrar denedik, defalarca test ettik, en nihayetinde
“Tamam, oldu!” dediğimizde ilk şubemizi açtık ve sadece birkaç yılda tam 10 restorana ulaştık.

Vaziyet Burgerillas ailesi olarak, bugüne kadar gördüğümüz ilgiden, aldığımız övgülerden ve sayıları günbegün artan müdavilerimizden gayet memnunuz. Ürünlerimizin lezzetini ilk kez tadan mutlaka ikinci kez de sipariş veriyor. Ünümüz artık İstanbul sınırlarını zorluyor. Zaten müşterilerimiz masadan kalkarken keyifle doymuşlarsa, damaklarında o karşı koyulmaz Burgerillas lezzeti varsa bizim için işler yolundadır.
Çünkü güzel yemeğin, ağız tadına karışan muhabbetin insanı mutlu ettiğini, yaşam eneriisi verdiğini çok iyi biliyoruz.