Online Kahvaltıcılar Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Bir kahvaltıda beyaz peynir domates ikilisi yoksa, bir şeyler eksik kalmış demektir. Öyle Fransız usulü sadece bir kruvasan kahve yetmez bize. O da olabilir tabii ama maalesef biz biraz keyfimize ve damak tadımıza düşkünüz. Kahvaltı sofrası diye özel bir öğünümüz var neticede, hak ettiği değeri görmeli. Ekmekler kızarsın, en az iki çeşit peynir masada yerini alsın, bir yandan haşlanmış yumurta gireceği ‘ilk önce kim çatlayacak’ yarışına hazırlansın, bir yandan da taze sebzelerin iştah açan renkleri süslesin isteriz. Ekmeğimizi bir ona banalım, bir şuna sürelim, altı tane zeytinden bir pirzola elde edelim. Çok şey mi istedik?

Ama açmışız gözümüzü, yorucu bir günden bir başkasına uyanmışız ya da şöyle en tembelinden bir günlük tatil ilan etmek istiyoruz kendimize, işte o zaman kallavi bir kahvaltı tabağı kurmanın hayali gözümüzde büyür de büyür. İşte burada Yemeksepeti girer devreye. Yemeksepeti’nden yapacağınız tek bir kahvaltı siparişi ile, hem bir koşu şarküteriye gidip gelmiş hem bakkala uğramış, taze ekmeğinizi dilimlemiş, en güzel zeytinleri sofraya dizmiş, bir yandan da fırında böreğinizi pişirmiş olursunuz. Büyü gibi bir şey yani. Çayı hazırlamaya başlıyorsun, o demlenene kadar bütün bu işlemleri biri sizi için yapıyor.

Yemeksepeti’nden en çok sipariş edilen kahvaltı alternatifleri arasında serpme kahvaltı bulunsa da, yanında çoğunlukla tost, kumru gibi sandviçlerin, sigara böreğinin ve tabii ki menemenin tercih edildiğini görüyoruz. Sonuçta herkesin farklı bir doyma limiti ve sabahları aşerdiği farklı lezzetler bulunuyor. Kahvaltı tabaklarının en vazgeçilmez