Online Makarna Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Makarna her devrin adamı. Öğrencilik zamanı gelip size sade bir dert ortağı olur, arkadaşa kurulan sofralarda baş köşeye oturur, güzel bir akşam yemeği için sizinle beraber süslenir püslenir ve her anınıza, her halinize mükemmel uyum sağlar. Ev yemekleri arasında çok özel bir yeri vardır kısacası. Keza Yemeksepeti’nde de durum aynı.

En sadesinden, en kompleks yapılısına kadar, içine ne koyulursa koyulsun böyle bir memnuniyetle karşılayan başka bir lezzet bulmak zordur. Bir zamanlar tek bildiklerimiz kıymalı, peynirli ve domates soslu makarnayken, sonra bir keşfettik ki içine mantar da yakışıyor, mısır da serpiliyor, zeytin de konuluyor, cevizlisi ise bambaşka oluyor. Hele fırın makarna oldu mu bir ayrı keyif veriyor. Kolay yapılıyor gibi gözükse de, standart bir makarnadan şık bir lezzet çıkarmak ustalık ister. Yemeksepeti’ndeki yüzlerce restoran arasında ise aradığınızı fazlasıyla karşılayacak birçok seçenek bulacaksınız. Karbonhidrat bakımından zengin olması sizi korkutmasın, kepekli makarna gibi diyet yemekler de oldukça revaçta.

Makarna dendi mi, sosu da arkasından anılır. Makarna kültürünün makarna sosları olmadan gelişmesi de mümkün olamazdı. Pesto, napoliten veya bolognese soslu makarnanın gönüllerdeki yeri başkadır. Spagetti denilince de akan sular durur! Fazla düşünmeyin, öğle yemeği veya akşam yemeğiniz, arkadaşlarla ya da yalnızken yemek için siparişinizi hemen Yemeksepeti’nden verin. Her seferinde farklı bir tür, her defasında bambaşka bir lezzet deneyin. Damak zevkiniz sırf makarnayla bile gelişebilir.