Online Omlet Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Yumurta, protein açısından mükemmel bir besin. Aman, yemeden evden çıkmayın. Yemeksepeti’nden bir tıkla sipariş vereceğiniz omletler kapınıza gelsin, yüzünüz gülsün, bedeniniz güne tam proteinli enerjik başlasın.

Çırpılmış yumurta, kaşar, sucuk, sosis, pastırma, biber, domates, mantar ve daha çeşit çeşit malzemeyle mükemmel buluşmalar sergiliyor, kahvaltı tabaklarının vazgeçilmezi omlet oluyor. Hem besin değeri, hem de keyif değeri kat be kat artıyor.

Omlet, İspanya’dan Fransa’ya, Japonya’dan Amerika’ya, dünyanın her yanında küçük farklılıklarla yapılan, malzemesi çeşitlenen ama duruşunu koruyan vazgeçilmez bir tat. Her şeye olabildiğine yakışan yumurtadan ortaya hem leziz, hem besleyici lezzetler çıkıyor.

Ben bildiğimden vazgeçmem diyenlere tereyağlı sade omlet, yaratıcılıkta sınır tanımayanlara da taze otlu karışımlı omletler. Yemeksepeti’nde herkes istediğini buluyor. Klasik tatlar sizi güvende hissettirirken, değişik birleşimler de yemek yemeyi zevke dönüştürüyor. Yemeksepeti’nden kolaylıkla sipariş verebileceğiniz Mozarella peynirli ve fesleğenli bir omlet size Akdeniz esintisini taşırken, pastırmalı sucuklu omlet de geleneksel lezzetten vazgeçemeyenleri memnun ediyor.

Gurme lezzetleri seviyorsanız, füme et, krema, eritilmiş kaşar peyniri, mantarlı bir bileşimi de menünüze ekleyebilirsiniz. Hatta istediğiniz malzemelerle istediğiniz karışımları yapabileceğiniz seçenekler de mümkün.