Online Pizza Lazza Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

English Home, Memorial Sağlık Grubu, A101 marketleri gibi lider markalarıyla 6 bin noktada 40 bin kişilik istihdamla hizmet sunan Turgut Aydın Holding’in yeni markası PizzaLazza hızla büyümekte.

Alışılmıştan daha büyük boy pizzaları hesaplı fiyatlara sunma hedefiyle yola çıkan PizzaLazza’nın menüsünde başka hızlı servis pizzacılarda daha önce görmediğiniz lezzetler de var. Mesela İtalya’nın kapalı pizzası ‘Calzone’ ile Türk Karadeniz pide kültürünü birleştiren reçetesiyle sıcacık kapalı pizza olan Lazza’yı denemek gerek! Amerikan ‘Sub’ ve ‘Hoagie’ sandviçlerini de enfes pizza hamuruyla yeniden yorumlayıp fırından çıkınca diri salata malzemesiyle canlandıran Hogi de bir diğer PizzaLazza spesiyal lezzeti!

Üstelik PizzaLazza’da sucuk, salam, sosis gibi tüm şarküteri ürünleri sadece gerçek dana etinden kullanılır. Beyaz etten şarküteri kullanılmaz. PizzaLazza’da tüm pizza boyutları büyüktür, küçük pizzalar 6 dilim, orta pizzalar 8 dilim, büyük pizzalar 10 dilimdir. PizzaLazza’nın özel ve içeriği zengin, lezzetli pizza hamurundan yapılan Fingers ekmek parçaları, ayrıca Sucuklu Rulo ve Acılı Tavuklu Rulo ürünler de dikkat çekicidir. Tavuk Kanatları ve Butları ister sade, ister parmesan, barbekü veya acı sosla tercih edilebilir. Çıtır Tavuk Topları ve Fırınlanmış Patates de menüyü tamamlamaktadır. Hemen PizzaLazza’nın yenilikçi, üstelik de gerçek dana eti içeren ürünleriyle hesaplı fiyatlardan tanışın!..

 

Şehirlere Göre Pizza Lazza Restoranları