Pizza Pizza, Pendik

Şifremi Unuttum
veya
Üyeliğiniz yok mu? Üye Ol!
Restoran Puanları
Hız 7,5
Servis 7,3
Lezzet 7,5
Kullanıcı Yorumları

Bu siparişim eksiksiz ve güzeldi fakat bir sonraki siparişimde hayal kırıklığına uğrattınız. Litrelik kola yerine kutu kola yolladınız.

d...m 3 gün önce

Litrelik içecek seçtiğim halde kutu kola gönderiyorsunuz. Pizzanız gayet güzel fakat acele ettiğiniz belli.

d...m 3 gün önce

Notlar dikkate alınmıyor.

f...n 22 gün önce

Pizza çok güzeldi. Aslında soğan halkası da güzeldi ama baya bi yanıktı.

k...m 28 gün önce

Bu gençler çok hızlılar.

n...m 1 ay önce

Ketçap ve mayonezi arttırabilirler. Müşteriye yok dememeliler. Yine de çok nazikler. Pizzaları da çok iyi.

y...n 1 ay önce

Her zamanki gibi 30dk da gelen ve harika lezzetli pizza.

s...m 1 ay önce

Servis elemanlarının üstünde bile 30 dakika yazıyor 1 saatte getirdikleri çok oldu.

s...m 1 ay önce

Güzeldi.

s...m 1 ay önce

Verdiğim pizza siparişinden jambon ve sosisi çıkardığım halde ürünler çıkarılmamış. Pizzayı yiyemedim.

a...m 1 ay önce

Süperrrrrr.

n...m 1 ay önce

Çok hızlı ve eksiksiz servis.

i...m 2 ay önce

2 saatte geldi aç kaldım sufle felan verdiler ama ben sufle değil siparişimin zamanında gelmesini tercih ederdim..

m...m 2 ay önce

Başarılı... Çok teşekkürler dominos ve bulls gibi bozmayın sakın favorimsinizzz..

d...m 2 ay önce

Malesef 55 dak sürdü ve yanlış pizza geldi, şikayet üzere değişti bir 50 dak daha sonra... Ama nihayetinde sıcak ve çok lezzetli idi... Bugün tekrar söylüyorum, umarım doğru pizza gelir ve full puan verebilirim.

m...r 2 ay önce

Ya bi pizza bu kadar kuru olur mu? Tahta gibiydi.

s...m 2 ay önce

Her zaman güzel.

Ö...M 3 ay önce

Cok hizli ve sicacik geldi lezzetide yerinde.

h...m 3 ay önce

Yine mükemmel ötesii saolun.

-...r 3 ay önce

Herşey kusursuzdu. Harikasiniz.

b...a 3 ay önce

Tam 30. Dakikada zil çaldı lezzeti fena değildi ama nedense lcın pizzasından sonra hiçbirini kolay kolay sevemiyorum. Belki çok uzun süre lc yedim diyedir. Sevdim yani pp hiç fena değil.

e...m 3 ay önce

21 dk siparişim geldi, çok hızlılar teşekkür ederim.

s...z 3 ay önce

İnanilmaz lezzetli ve hizliydi. Ayrica sırf bir malzemeleri kalmadığı için başka malzeme koyup orta boy soylediğim pizzayı büyük getirdiler. Teşekkür ederim.

o...t 3 ay önce

Hızlı servis pizza malzemesi az.

f...m 3 ay önce

Güzel ve hızlı.

f...m 3 ay önce

Pizza pizza sen bir efsanesin.

b...m 3 ay önce

Çok hızlı geldi. Sıcaktı ve diğer pizza şirketlerinden daha lezzetliydi. Standartlarını bozmazsalar pizzacımı buldum diyebilirim.

v...m 3 ay önce

Siparişim 55 dakika sonra bana ulaştı ayrıca paketlerin içine bir peçete koyun allah rızası için cimri misiniz?

b...m 4 ay önce

Güzel

b...5 4 ay önce

Adresi bulamadılar.siparişi çok geç teslim ettiler.

z...t 4 ay önce

Online Kredi Kartı

Nakit

Kredi Kartı

Ticket Restaurant Yemek Kartı

Ticket Restaurant Yemek Çeki

Sodexo Yemek Kartı

Sodexo Yemek Çeki

Multinet

SetCard

WinWin Mobil Cihaz

Alınan her küçük ve orta pizzaların yanında 1'er adet ketçap / mayonez, büyük ve jumbo boy pizzaların yanında 2'şer adet ketçap / mayonez ve herhangi bir menü siparişinizde 2'şer adet ketçap ve mayonez ücretsiz gönderilmektedir. Müşteri notu bölümüne yazılacak sos istekleri dikkate alınmayacaktır. Ekstra sos isteklerinizi, lütfen soslar menüsünden siparişinize ekleyiniz.

Bahçelievler Mah., Sapanbağları Mah., Yenimahalle bölgesine 30 dakikada teslimat garantisi yoktur.

Pizza Pizza 30 dakikada kapında yoksa anında bedava! Detaylı bilgi için tıklayın.

Sülüntepe bölgesine gönderim yapılmamaktadır.

Fatih Mah, Şeyhli Mah, Yenişehir, Kavakpınar, Kurtköy, Kurfalı, Ertuğrul Gazi mah, Ahmet Yesevi Mah, Güllübağlar Mah, Çamçeşme Mah, Esenler Mah, Fevzi Çakmak Mah, Çınardere Mah, Orta Mah, Velibaba Mah, Yayalar Mah, Sülüntepe, Çamlık Mah, Yunus Mah,Topselvi Mah bölgelerine 30 dakikada teslimat garantisi yoktur!

Herhangi bir promosyon başka bir promosyonla birleştirilemez.

Bahçelievler Mah.,Sapanbağları Mah.,Yenimahalle, Marinatürk AVM bölgesine minimum paket gönderim tutarı 8,9 TL'dir.

Paket serviste çatal, bıçak gönderilmemektedir. Sadece peçete gönderilmektedir.

Minimum gönderim tutarları Fatih Mah, Şeyhli Mah, Güllübağlar Mah, Yayalar Mah, Sülüntepe'ye 30 TL, Yenişehir, Kurtköy, Çamlık Mahallesine 40 TL., Kavakpınar, Kurfalı, Velibaba Mahallesine 25 TL, Ertuğrul Gazi Mah, Ahmet Yesevi Mahallesine 35 TL, Çamçeşme Mah, Fevzi Çakmak Mah, Yalı Mahallesine 15 TL, Esenler Mah, Yunus Mah, Topselvi Mahallesine 20 TL, Çınardere Mah, Orta Mahallesine 13 TL'dir.

Gece siparişlerinde, 23:00'den sonra ortalama servis süresi 30-60 dakikadır ve 30 dakikada teslimat garantisi yoktur.

Pendik Doğu ve Pendik İçi haricindeki diğer bölgelere 30 dakika garantisi yoktur.

Herhangi bir büyük boy pizza alana ikinci büyük boy pizza bedava!

Herhangi bir küçük boy pizza alana ikinci aynı boy pizza bedava!

Herhangi bir orta veya büyük boy pizza alana ikinci aynı boy pizza bedava!

Sadece Yemeksepeti.com'da, 'Vodafone Menüsü (Combo)' 13,9 TL yerine, sadece 11,9 TL! Vodafone bireysel hat üyelerine özel indirimli Vodafone Menülerden faydalanabilmek için, siparişi tamamlamadan önce Vodafone üyesi bireysel hattınızın numarasını sorgu alanına girerek Gönder'e tıklayın. SMS ile alacağınız kampanya şifresini ekrana girerek Yemeksepeti hesabınızı Vodafone üyesi olarak olarak tanıttıktan sonra, telefon numaranızı değiştirmediğiniz veya üyelikten çıkmadığınız sürece şifresiz olarak indirimli Vodafone Menülerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Avantaj Cepte uygulamasından veya YEMEKSEPETI yazıp 6666'ya SMS göndererek gelen onay şifresini Sipariş Onay sayfasındaki Vodafone Kampanyası bölümüne girerek de kampanyadan faydalanabilirsiniz. Aksi halde seçtiğiniz Vodafone Menüsü standart tutarı üzerinden indirimsiz fiyatlandırılacaktır. Vodafone Menüsü indirimli fiyatları m.yemeksepeti.com adresinde geçerli değildir.

Sadece Yemeksepeti.com'da, 'Vodafone Menüsü (Özel)' 19,9 TL yerine, sadece 16,9 TL! Vodafone bireysel hat üyelerine özel indirimli Vodafone Menülerden faydalanabilmek için, siparişi tamamlamadan önce Vodafone üyesi bireysel hattınızın numarasını sorgu alanına girerek Gönder'e tıklayın. SMS ile alacağınız kampanya şifresini ekrana girerek Yemeksepeti hesabınızı Vodafone üyesi olarak olarak tanıttıktan sonra, telefon numaranızı değiştirmediğiniz veya üyelikten çıkmadığınız sürece şifresiz olarak indirimli Vodafone Menülerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Avantaj Cepte uygulamasından veya YEMEKSEPETI yazıp 6666'ya SMS göndererek gelen onay şifresini Sipariş Onay sayfasındaki Vodafone Kampanyası bölümüne girerek de kampanyadan faydalanabilirsiniz. Aksi halde seçtiğiniz Vodafone Menüsü standart tutarı üzerinden indirimsiz fiyatlandırılacaktır. Vodafone Menüsü indirimli fiyatları m.yemeksepeti.com adresinde geçerli değildir.

Sadece Yemeksepeti.com'da, 'Vodafone Menüsü 2' 33,9 TL yerine, sadece 18,9 TL! Vodafone bireysel hat üyelerine özel indirimli Vodafone Menülerden faydalanabilmek için, siparişi tamamlamadan önce Vodafone üyesi bireysel hattınızın numarasını sorgu alanına girerek Gönder'e tıklayın. SMS ile alacağınız kampanya şifresini ekrana girerek Yemeksepeti hesabınızı Vodafone üyesi olarak olarak tanıttıktan sonra, telefon numaranızı değiştirmediğiniz veya üyelikten çıkmadığınız sürece şifresiz olarak indirimli Vodafone Menülerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Avantaj Cepte uygulamasından veya YEMEKSEPETI yazıp 6666'ya SMS göndererek gelen onay şifresini Sipariş Onay sayfasındaki Vodafone Kampanyası bölümüne girerek de kampanyadan faydalanabilirsiniz. Aksi halde seçtiğiniz Vodafone Menüsü standart tutarı üzerinden indirimsiz fiyatlandırılacaktır. Vodafone Menüsü indirimli fiyatları m.yemeksepeti.com adresinde geçerli değildir.

Sadece Yemeksepeti.com'da, 'Vodafone Menüsü' 35,9 TL yerine, sadece 18,9 TL! Vodafone bireysel hat üyelerine özel indirimli Vodafone Menülerden faydalanabilmek için, siparişi tamamlamadan önce Vodafone üyesi bireysel hattınızın numarasını sorgu alanına girerek Gönder'e tıklayın. SMS ile alacağınız kampanya şifresini ekrana girerek Yemeksepeti hesabınızı Vodafone üyesi olarak olarak tanıttıktan sonra, telefon numaranızı değiştirmediğiniz veya üyelikten çıkmadığınız sürece şifresiz olarak indirimli Vodafone Menülerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Avantaj Cepte uygulamasından veya YEMEKSEPETI yazıp 6666'ya SMS göndererek gelen onay şifresini Sipariş Onay sayfasındaki Vodafone Kampanyası bölümüne girerek de kampanyadan faydalanabilirsiniz. Aksi halde seçtiğiniz Vodafone Menüsü standart tutarı üzerinden indirimsiz fiyatlandırılacaktır. Vodafone Menüsü indirimli fiyatları m.yemeksepeti.com adresinde geçerli değildir.

'Sevgililer Günü Menüsü', alana, 2 Adet Sufle sadece 10,9 TL farkla!

Kep Adresi: --- İşletme Adı: Pizza Pizza Vergi No / Mersis Numarası: ---
Bu restoranın en çok satılan ve en favori ürünleri

Yemeksepeti kullanıcıları tarafından en çok sipariş edilen ve en çok favori olarak belirtilen ürünler.