Online Çiğ Köfte Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Fırlatıp fırlatıp az mı tavana yapıştırıldı şu çiğ köfte? Tuttu mu tutmadı mı derken en az bir sınıfın veya olmadı arkadaş evinin tavanını çiğ köfteyle süslemişizdir. Konuya hakim, bu işi hakkıyla yapan bir arkadaş bulup da ikna edebilirsek ne ala... Ama Yemeksepeti’nde en çok tercih edilen yemekler arasında çiğ köfte olduğunu biz size bir daha hatırlatalım. Hem öyle tavanı lekelemeye, kol gücü kuvvetli, sabırlı arkadaş aramanıza da gerek yok. Ver siparişi, oldu bitti.

Çiğ köfte hangi yörenin?” sorusuna bir çırpıda “Urfa!” diye cevap verebiliriz. Aslında doğru, ama eksik. Şanlıurfa’nın şampiyonluğunu gururla taşıdığı çiğ köftenin başka nerelerde yapıldığını merak ediyorsanız biz söyleyelim: Adana, Gaziantep, Adıyaman, Malatya, Diyarbakır, Mardin ve Elazığ’da da farklı türlerde çiğ köfteler yapılır.

Etsiz çiğ köfte, dışarıdan verebileceğiniz en iyi sipariş fikirlerinden biridir. Bir yemeğin hem iştah açıcı hem de ana yemek olması mümkün müdür? Çiğ köfteyle mümkündür. Marul ve limon ikilisi de işin içine eklendi mi, gelsin birbiri ardına marul arası çiğ köfteler. Çerez niyetine... Ama unutmayın ki son zamanlarda yükselen bir ilgi odağı da, tabii ki çiğ köfte dürüm. Lavaş ekmeğinin arasına sarılmış çiğ köfteleri dilerseniz turşu ve domates gibi birçok malzeme ile süsleyip doyurucu bir lezzet yaratabilirsiniz . Çiğ köfte dürüm ve porsiyon çiğ köfte için Yemeksepeti’nde birçok kebap evi, dürüm evi ve çiğ köfte restoranlarından seçim yapıp çiğ köfte sipariş verebilirsiniz. Acılı veya acısız... Limiti siz belirleyin.