Online Hamburger Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

“Bir insan yedisinde neyse, yetmişinde de öyledir” diye boşuna dememişler. Çocukken de hamburger seviyorduk, koca adam olduk, hatta kimimiz evlendi, çocuk sahibi oldu ama hala bayılarak yiyoruz. Mis gibi hamburger köftesinin kokusunu almayı bırakın, düşüncesi bile yeter canımızın çekmesine. Bir fast food akımı olarak başlayan hamburgerin bu derece hayatımıza gireceğini, hatta kendini geliştirip bu kadar fazla çeşitle masaları donatacağını hangimiz tahmin edebilirdi ki?

Yemeksepeti de bu büyük hasreti sonlandırıyor ve en iyi hamburgerleri ayağınıza getiriyor. Ancak şunu hatırlatalım ki en iyi hamburger demek, sizin en sevdiğiniz çeşidi demektir. Bunun sabit bir tanımı yok. Ayrı gayrı yok. Her birinin yeme usulü de farklıdır. Mesela bir ıslak hamburger hayranıysanız, biliyoruz ki tek bir tanesi ile kalmayacak o iş, en azından ikincisine de gözünüz kayacak. Artık sarımsaklı sosun cazibesinden midir, yumuşak ekmeğinden midir, tam belli değil ama ıslak hamburger için bu bir klasiktir. Menüler sizi cezbediyorsa, yanında gelecek olan patates kızartması, ketçabı, mayonezi, hardalı ve barbekü sosuyla sizi bol lezzetli bir sofra bekliyor demektir.

Evet, alt tarafı bir hamburger dedik, belki pek ciddiye almadık önce ama uzun seneler içerisinde kendini pek bir geliştirdiğini gördük. Önce boy boy yükseldiler, çift köfteli, üç köfteli, 400 gramlığı... Sonra bir baktık sucuklu hamburger çıktı, geleneksel lezzetimiz bir anda iki ekmeğin arasında bambaşka bir lezzete büründü. Şimdilerdeyse hamburger köftesinin gramını bile istediğimiz gibi belirleyebilir hale geldik. İşte Yemeksepeti’nden hamburger siparişi verirken bütün bu seçeneklere sahip olacaksınız. Siz açlık durumunuza, damağınızın arzuladığı lezzete bir göz atın, gerisi Yemeksepeti’nde.