Online Kebap Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Doğruya doğru, kebap bu memlekette yenir. Öyle başka ülkelere gidip de “Turkish kebab” yiyenler, gerçek lezzeti asla bilemezler. İyi yapılmış bir kebabı hemen tanırız. Kokusunu alır almaz, tipini görür görmez tespiti yapar, notunu veririz. Genlerimize işlemiş olan bu kebap kültüründen şikayetçi olabilecek bir kişi var mı?

Çeşit çeşit kebaplar her tarafımızı sarmış durumda. Mis gibi odun ateşinde pişmiş, ızgara kebap çeşitleri arasından siparişiniziverirken, Yemeksepeti’nde her daim en çok tercih edilenler içinde olan patlıcan kebabı, beyti, domatesli kebap, yoğurtlu kebap gibi türler size ilk göz kırpanlar arasında olacak. Bulgur pilavı, közlenmiş domatesi, biberi ve yeşillikleriyle süslenmiş olan bu boy boy porsiyonlar hepimizin favori yemekleri arasında. Hele İskender kebapyok mu... Yoğurdu, tereyağlı sosu, yumuşacık olmuş pideleriyle tam bir efsane. Kim inkar edebilir!

Peki sizce bir şeyi atlamadık mı? Evet, Adana kebap ve Urfa kebap’tan henüz hiç bahsetmedik. Çünkü onların yeri ayrı. Onlar, klasikleşmiş lezzetler. Kebap çeşitlerinin, deyim yerindeyse, annesiyle babası. Lafı gelmişken hatırlatalım: Adana acılı, Urfa acısız. Biz Yemeksepeti siparişlerinizde yanına yine de not düşüyoruz ama sizin de aklınızda bulunsun.

Açtınız Yemeksepeti’ni tek tek menüleri kontrol ediyorsunuz. O mu olsun, şunu mu sipariş edelim derken birden gözünüz 4-6 kişilik menülere takılıyor. İşte bunlar sizin kalabalık toplaşmalarınız için en ideal kebap menüleri. Karışık kebap, vali kebabı gibi menüler ile bütün kebapların tadına doyabilirsiniz. Karar sizin.