Online Sütlaç Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Tatlılar açısından bu kadar zengin bir mutfağa sahip olmamız, sizi de mutlu etmiyor mu? Sütlacı ele alalım mesela. Süt, şeker ve pirinci bir araya getirip de bu kadar mükemmel bir tatlı oluşturmak kimin aklına gelmiş olabilir bilemiyoruz da, sütlü tatlılar içerisinde en üst sıralara oynayan bu tatlı, her kesimin kucakladığı bir lezzet haline gelmiş. Kısacası, kazanan sadeliğin zarafeti olmuş.

Şöyle uzun geçen bir iş gününün akşamına yaklaşırken, enerji bulmak için çekmecelerinizi karıştırdığınız zamanları bilirsiniz. Halbuki Yemeksepeti’nden bir sütlaç siparişi verseniz, ayağına kadar gelen tatlınızı yerken hem zindeliğinizi arttırıp hem de karnınızı doyursanız, hoş olmaz mı? Bir dahaki sefere bu seçeneği de değerlendirin deriz.

Güveç içerisinde, fırında kızartılarak yapılan fırın sütlacın lezzetiyse bir başkadır. O da sütlaç, bu da sütlaç evet ama, fırınlanmış halinin üstünde oluşan kahverengi görüntünün ayrı bir cazibesi bulunur. Üzerine fındık, badem veya ceviz de serpildi mi... Tamamdır, kaşığı batırasımız gelir görünce. Yemeksepeti’nde iki türlüsünü de rahatlıkla bulacaksınız. Klasik sütlü tatlı sevenlere yine normal sütlaç, hafif yansın böyle kızardığını göreyim diyenlere de fırında sütlaç için birçok sipariş noktası bulunuyor.

Bazen bir pidenin, dolu dolu bir dürümün veya tavuk kanatın ardından canınız çeker, bazen sakızlı sütlaç gibi yeni deneyimler peşinde koşar, bazen ise sadece klasik sütlacın lezzetine varmak istersiniz. Hepsinin çözümü var. Buyurun Yemeksepeti’ne, istediğiniz sütlacı hemen seçin.