Online Kumru Siparişi Ver

Semtini Seç Siparişini Ver Yemeğin Kapına Gelsin

Hadi itiraf edin. İsmini ilk duyduğunuzda sizin de aklınıza kumru kuşu gelmişti. Sonra işin gerçeğini öğrenince de bu efsane sandviçin lezzetli ağına düşüverdiniz değil mi? Merak etmeyin, yalnız değilsiniz.

İzmir’li kumru sandviç, bu topraklardan çıkmış en leziz yiyeceklerden biri olsa gerek. Adını neden kumru koyup da kafaları karıştırmışlar diye sorarsak, şeklini bu kuşa benzettiklerinin cevabını alıyoruz. Ve bize diyorlar ki: kumrunun sırrı ekmeğindedir. Özel susamlı ekmeği ile bir sandviçin çok ötelerine giden kumru ise sucuğundan salamına, domatesinden turşusuna kadar, resmen bir lezzet partisi verdiği için normal sandviç ekmeğiyle de yaygın olarak tercih edilir. Yemeksepeti’nde buluşan büfe ve restoranlar da kumru sandviç ile her versiyonu deneyerek, size sadece seçme kısmını bırakıyorlar.

Sabah, öğle, akşam ve hatta gece yarısı... Kumru siparişi verirken günün hangi zaman diliminde olduğunuzun bir önemi yok, hepsi için seve seve uyum sağlar. Sadece kumruyla yetinemeyenleri ise kumru menülere bekleriz. Yanında gelen patates kızartması ve içecek ile doyurucu yemek takımını tamamlayabilirsiniz.

Klasik olarak eritilmiş, yumuşacık olmuş kaşar peynirinin üzerine salam, sucuk, sosis, turşu, ketçap, mayonez konarak yapılan bu bomba sandviçe kavuşmak ise Yemeksepeti ile pek kolay. Kumru siparişi verirken isterseniz malzemelerinizi de kendiniz seçebiliyorsunuz. Diyelim ketçap mayonez sevmezsiniz, etin tadına doya doya varmak istiyorsunuz, hemen işaretleyin seçiminizi olsun bitsin. Yeter ki canınızın çektiği olsun.