
CLOSED until Tue 11:00
- Çiğ Köfte
- Express Delivery
Adıyörem Çiğ Köfte
Available deals
Popular
Most ordered right now.

Green Joker Raw Meatball (500 g)
361,25 TL
425 TL

Çiğ Köfte Dürüm
114,75 TL
135 TL

Double Çiğ Köfte Dürüm
136 TL
160 TL

Doritoslu Duble Çi ğ Köfte Dürüm (175 gr.)
174,25 TL
205 TL

Doritoslu Double Çiğ Köfte Dürüm
148,75 TL
175 TL

Raw Meatball (400 g)
318,75 TL
375 TL
Çiğ Köfteler
Çiğ Köfte Dürüm
114,75 TL135 TL
90 gr. çiğ köfte, seçeceğiniz garnitür, seçeceğiniz sos
Popular
Double Çiğ Köfte Dürüm
136 TL160 TL
125 gr. çiğ köfte, seçeceğiniz garnitür, seçeceğiniz sos ile
Popular
Duble Çiğ Köfte Dürüm (175 gr.)
153 TL180 TL
175 gr. çiğ köfte, seçeceğiniz garnitür, seçeceğiniz sos ile

Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm
140,25 TL165 TL
90 gr. çiğ köfte, Doritos, seçeceğiniz garnitür, seçeceğiniz sos ile

Doritoslu Duble Çiğ Köfte Dürüm (175 gr.)
174,25 TL205 TL
175 gr. çiğ köfte, Doritos, seçeceğiniz garnitür, seçeceğiniz sos ile
Popular
Doritoslu Double Çiğ Köfte Dürüm
148,75 TL175 TL
125 gr. çiğ köfte, Doritos, seçeceğiniz garnitür, seçeceğiniz sos ile
Popular
Raw Meatball (200 g)
191,25 TL225 TL
1 adet çeyrek göbek marul, 2 adet lavaş, 1 adet nar ekşisi sos, 1 adet çiğ köfte sos

Raw Meatball (400 g)
318,75 TL375 TL
2 adet çeyrek göbek marul, 4 adet lavaş, 2 adet nar ekşisi sos, 2 adet çiğ köfte sos
Popular
Green Joker Raw Meatball (500 g)
361,25 TL425 TL
2 çeyrek göbek marul, 5 adet lavaş, 3 adet nar ekşisi sos, 3 adet çiğ köfte sos
Popular
Kırmızı Joker Çiğ Köfte (500 gr.)
340 TL400 TL
5 adet lavaş, 3 adet nar ekşisi, 3 adet çiğ köfte sos

Raw Meatball (600 g)
425 TL500 TL
30 sıkım çiğ köfte, 6 adet lavaş, iceberg marul, nar ekşisi, acı sos ile

Raw Meatball (800 g)
539,75 TL635 TL
3 çeyrek göbek marul, 7 adet lavaş, 4 adet nar ekşisi sos, 4 adet çiğ köfte sos

Raw Meatball (1 kg)
646 TL760 TL
4 adet çeyrek göbek marul, 10 adet lavaş, 5 adet nar ekşisi sos, 5 adet çiğ köfte sos

Yan Ürünler
Lavaş
8,50 TL10 TL
Adet olarak servis edilmektedir.

Tatlılar
Burma Kadayıf (Adet)
93,50 TL110 TL
Adet olarak servis edilmektedir.

Burma Kadayıf (1 kg.)
595 TL700 TL
1 kg. olarak servis edilmektedir.

İçecekler
Pepsi (25 cl.)
72,25 TL85 TL
Cam şişe

Ayran (30 cl.)
51 TL60 TL
Büyük ayran

Ayran (20 cl.)
42,50 TL50 TL
Küçük boy

Soda (20 cl.)
21,25 TL25 TL
Cam şişe

Su (50 cl.)
17 TL20 TL
Pet şişe

Poşet
Plastic Bag
1 TL
It's compulsory to purchase plastic bags for fixed price 1 TL according to the amendments on Environment Law by the Ministry of Environment, Urbanization and Climate Change. If you require a plastic bag, you should add it to your basket. The amount will be charged to you for each plastic bag.

Lahmacun Menüleri
Çiğ Köfte (1 kg) & 10'lu Lahmacun Menü
1.487,50 TL1.750 TL
Çiğ Köfte (1 kg) (Maydanoz, marul ile) + 10 Adet Lahmacun (Lütfen acı seçiminizi sipariş notu kısmında belirtiniz.)
Çiğ Köfte (800 g) & 5'li Lahmacun Menü
905,25 TL1.065 TL
Çiğ Köfte (800 g) (Maydanoz, marul ile) + 5 Adet Lahmacun (Lütfen acı seçiminizi sipariş notu kısmında belirtiniz.)
Çiğ Köfte (200 g) & 2'li Lahmacun Menü
335,75 TL395 TL
Çiğ Köfte (200 g) (Maydanoz, marul ile) + 2 Adet Lahmacun
Çiğ Köfte (400 g) & 3'lü Lahmacun Menü
552,50 TL650 TL
Çiğ Köfte (400 g) (Maydanoz, marul ile) + 3 Adet Lahmacun
Yeşil Joker Çiğ Köfte (500 g) & 4'lü Lahmacun Menü
705,50 TL830 TL
Yeşil Joker Çiğ Köfte (500 g) (Maydanoz, marul ile) + 4 Adet Lahmacun
Çiğ Köfte (600 g) & 5'li Lahmacun Menü
816 TL960 TL
Çiğ Köfte (600 g) (Maydanoz, marul ile) + 5 Adet Lahmacun (Lütfen acı seçiminizi sipariş notu kısmında belirtiniz.)