
- Çiğ Köfte
- Köfte
- Restoran Teslimatlı
Kırmızı Çiğ Köfte
KAPALI
2.9/5(16)2.9 üzerinden 5 yıldız, 16 inceleme
Mevcut fırsatlar
Çiğ Köfte Menüleri
3'lü Çiğ Köfte Dürüm Menü
520 TL
3 Adet Çiğ Köfte Dürüm + 3 Adet Eker Ayran (17 cl.)

5'li Çiğ Köfte Dürüm Menü
630 TL
5 Adet Çiğ Köfte Dürüm + 5 Adet Eker Ayran (17 cl.)

2'li Çiğ Köfte Dürüm Menü
320 TL
2 Adet Çiğ Köfte Dürüm + 2 Adet Eker Ayran (17 cl.)

Mega Menüler
Mega Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm (200 gr.)
260 TL
200 gr. çiğ köfte, göbek marul, domates, mısır, kornişon turşu, mor lahana, Doritos, tatlı sos, burger sos
