
- Çiğ Köfte
- Restaurant Delivery
Komagene Etsiz Çiğ Köfte
Komagene Etsiz Çiğ Köfte Ratings & Reviews
...r
1 month ago
çok güzel kaliteli elinize saglık
- 2'li Double Dürüm Menü410 TL
...t
1 month ago
hızlı teslimat güzeldi
...k
2 months ago
kurye benden kaynaklı aksaklığa rağmen siparişi teslim etti o nedenle beş yıldız verdim kuryeye Çiğköfte kuru ve acısız geldi bol acılı istemiştim ayrıca acı istedim. acılar konmuş fakat yeterli değil
...n
2 months ago
Çok Hızlı Ve En Önemlisi Sağ Salim Geldi ☺️
- Doritos'lu Mega Çiğ Köfte Dürüm Menü195 TL
- Bardakta Turşu Suyu25 TL
...s
2 months ago
çok beğendim paketleme de çok iyiydi yapan ustanın ellerine sağlık
- Çiğ Köfte Dürüm120 TL
...n
5 months ago
Bol malzemeli ve lezzetliydi
- %50 Kampanyalı Çiğ Köfte (400 gr. + 200 gr.)350 TL
...a
6 months ago
çok lezzetli taze ve bol boldu her defasında çok memnun kalıyorum jestiniz içinde teşekkürler 🫶🏻
- Komagene Şuşi (Doritoslu) Menü230 TL
- Ruffles Originals Parti (150 gr.)100 TL
...t
7 months ago
normalde ürünü yanlışlık la yeşilliksiz söylemiştim geri not yazdım ücret talep etmeden bir göbek marul yolladılar teşekür ederim ellerinize sağlık
- Çiğ Köfte (500 gr.) Joker Porsiyon (Yeşilliksiz)340 TL
- Yedigün Portakal (1 L.)105 TL
...n
8 months ago
Tazeydi teşekkür ederiz
...ş
8 months ago
tatlı için teşekkürler
- Doritos'lu Double Dürüm190 TL
...R
8 months ago
Ayran hediyeniz için teşekkür ederiz
- Çiğ Köfte Dürüm120 TL
- Doritos'lu Mega Çiğ Köfte Dürüm160 TL
...r
8 months ago
Çok güzeldi ellerinize sağlık :)
...n
8 months ago
Teşekkür ederiz zamanında teslim
...r
8 months ago
Çok hızlı. Soslardan fazla eklenmiş. Lezzet olarak da başarılı. Tavsiye ediyorum.
- Çiğ Köfte (500 gr.) Joker Porsiyon420 TL
...l
2 months ago
kutuda gelcek sanıyoduk ama lezzeti güzeldi
- Şuşi 48’li Parti Boy1.170 TL
...k
Yesterday
3 yıldızı komegene şuşi(çıtır jalapenolu) Menü ye verdim lezzetliydi doritoslu menünün içindeki sos çok tatlıydı ve hiç acısı yoktu malesef
- Komagene Şuşi (Çıtır Jalapenolu) Menü230 TL
...z
2 weeks ago
menü almama rağmen ayranım gelmedi
...n
6 months ago
Eksik geldi
...u
5 days ago
aşırı tuzluydu
...r
4 weeks ago
kola istemiştim promosyon olarak gelmedi
- Çiğ Köfte Menü (600 gr.)575 TL
...m
1 month ago
01.24te sipariş verdim erteleye erteleye 02.35te getirdiler rezillik
...ı
1 month ago
İçinde doritos yoktu insanları nasıl kandırıyorsunuz anlamıyorum suşi bayattı ayran su gibiydi
- Tiramisu (80 gr.)100 TL
...e
2 months ago
ürünleri eksik gönderiyorsunuz arayıp haber vermiyrosunuz. tiremisu istiyorsum supangle gönderiyorsunuz. arayıp bilgi vermek zor olmamali
...z
2 months ago
Çiğ köfteyi acı istemiştim acı gelmedi bide yanında sos hiç yoktu eklemiştim normalde hiç beklediğim gibi gelmedi
...n
2 months ago
Tako menü peynirsizdi. Peynir yoksa ne anladım ki takodan? Tako alacaksanız tercih etmeyin.
...ç
7 months ago
gelen ürün eksik lavaş hiç yok limon yok. nasıl bi işleyiş var belli değil bu kadar da olmaz yani
...R
8 months ago
İçindeki rokaları hiç yıkamadan çamurlu bir şekilde koyulmuş ilk defa bu kadar kirli bir ürünle karşılaştım insan bunu müşterisine göndermeye utanır yazık…
...t
9 months ago
doritoslu istedim Doritos koymamışsınız
...r
1 year ago
Doritoslu söylüyorsun doritossuz geliyor o zaman o seçeneği niye koyuyorsunuz
- Çiğ Köfte Dürüm120 TL


































































































































