
- Çiğ Köfte
- Restoran Teslimatlı
Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak
Mevcut fırsatlar
Popüler
Restoranın en çok tercih edilen ürünleri

Çiğ Köfte Dürüm (170 gr.)
140 TL
175 TL

Çiğ Köfte Dürüm (130 gr.) Menü
165 TL
206,25 TL

Çiğ Köfte Dürüm (170 gr.) Menü
175 TL
218,75 TL

Çiğ Köfte Dürüm (130 gr.)
130 TL
162,50 TL

Çiğ Köfte Dürüm (90 gr.)
120 TL
150 TL

Ayran (1 L.)
100 TL
125 TL
Menüler
2'li Çiğ Köfte Dürüm & Tatlı Menü
410 TL512,50 TL
2 Adet Çiğ Köfte Dürüm (90 gr.) + Seçeceğiniz 2 Adet Tatlı + 2 Adet İçecek
0Çiğ Köfte (200 gr.) Menü
270 TL337,50 TL
Çiğ köfte (200 gr.) (Garnitürlü) + 2 Adet Ayran (17 cl.)
0Çiğ Köfte (300 gr.) Menü
375 TL468,75 TL
Çiğ köfte (300 gr.) (Garnitürlü) + İçecek (1 L.)
0Çiğ Köfte (400 gr.) Menü
440 TL550 TL
Çiğ köfte (400 gr.) (Garnitürlü) + İçecek (1 L.)
0Çiğ Köfte (500 gr.) Menü
500 TL625 TL
Çiğ köfte (500 gr.) (Garnitürlü) + İçecek (1 L.)
0Çiğ Köfte (600 gr.) Menü
560 TL700 TL
Çiğ köfte (600 gr.) (Garnitürlü) + İçecek (1 L.)
0Çiğ Köfte (800 gr.) Menü
660 TL825 TL
Çiğ köfte (800 gr.) (Garnitürlü) + İçecek (1 L.)
0Çiğ Köfte (1 kg.) Menü
750 TL937,50 TL
Çiğ köfte (1 kg.) (Garnitürlü) + İçecek (1 L.)
0Çiğ Köfte Dürüm (130 gr.) Menü
165 TL206,25 TL
Çiğ Köfte Dürüm (130 gr.) + Eker Ayran (17 cl.)
Popüler
0Çiğ Köfte Dürüm (170 gr.) Menü
175 TL218,75 TL
Çiğ Köfte Dürüm (170 gr.) + Eker Ayran (17 cl.)
Popüler
0Çiğ Köfte Dürüm (90 gr.) Menü
155 TL193,75 TL
Çiğ Köfte Dürüm (90 gr.) + Eker Ayran (17 cl.)
0Tatlı & Dürüm Menü
225 TL281,25 TL
Çiğ Köfte Dürüm (130 gr.) + Seçeceğiniz Tatlı + Eker Ayran (27 cl.)
0
Çiğ Köfteler
Çiğ Köfte Dürüm (90 gr.)
120 TL150 TL
Seçeceğiniz malzemeler ile
Popüler
0Çiğ Köfte Dürüm (130 gr.)
130 TL162,50 TL
Seçeceğiniz malzemeler ile
Popüler
0Çiğ Köfte Dürüm (170 gr.)
140 TL175 TL
Seçeceğiniz malzemeler ile
Popüler
0Çiğ Köfte (800 gr.)
560 TL700 TL
Brüt 800 gr. çiğ köfte, 8 adet lavaş, 3 adet acı sos, 4 adet nar ekşisi, limon, göbek marul ile
0Çiğ Köfte (1,5 kg.)
1.050 TL1.312,50 TL
15 adet lavaş, 7 adet acı sos, 12 adet nar ekşisi, limon, göbek marul ile
0Çiğ Köfte (200 gr.)
200 TL250 TL
Brüt 200 gr. çiğ köfte, 2 adet lavaş, 1 adet acı sos, 1 adet nar ekşisi, limon, göbek marul ile
0Çiğ Köfte (300 gr.)
275 TL343,75 TL
Brüt 300 gr. çiğ köfte, 3 adet lavaş, 1 adet acı sos, 2 adet nar ekşisi, limon, göbek marul ile
0Çiğ Köfte (400 gr.)
340 TL425 TL
Brüt 400 gr. çiğ köfte, 4 adet lavaş, 2 adet acı sos, 2 adet nar ekşisi, limon, göbek marul ile
0Çiğ Köfte (500 gr.) (Garnitürsüz)
300 TL375 TL
Brüt 500 gr. çiğ köfte. Garnitürsüz.
0Çiğ Köfte (500 gr.)
400 TL500 TL
Brüt 500 gr. çiğ köfte, 5 adet lavaş, 2 adet acı sos, 3 adet nar ekşisi, limon, göbek marul ile
0Çiğ Köfte (600 gr.)
460 TL575 TL
Brüt 600 gr. çiğ köfte, 6 adet lavaş, 3 adet acı sos, 3 adet nar ekşisi, limon, göbek marul ile
0Çiğ Köfte (1 kg.) (Garnitürsüz)
450 TL562,50 TL
Brüt 1 kg. çiğ köfte. (Garnitürsüz)
0Çiğ Köfte (1 kg.)
650 TL812,50 TL
Brüt 1 kg. çiğ köfte, 10 adet lavaş, 5 adet acı sos, 5 adet nar ekşisi, limon, göbek marul ile
0
Yan Ürünler
Nar Ekşisi (10 g)
10 TL12,50 TL
Adet olarak servis edilir.
0Acı Sos
10 TL12,50 TL
Paket olarak servis edilmektedir.
0Lavaş (Adet)
10 TL12,50 TL
Adet olarak servis edilmektedir.
0Göbek Marul (Çeyrek)
35 TL43,75 TL
Ayıklanmış, temizlenmiş göbek marul, limon ile
0Göbek Marul (Yarım)
45 TL56,25 TL
Limon ile
0Limon (Adet)
20 TL25 TL
Adet olarak servis edilmektedir.
0Nar Ekşisi Sos (1 l)
150 TL187,50 TL
Paketli ürün
0
Tatlılar
Eker Çikolatalı Puding (100 gr.)
50 TL62,50 TL
Paket tatlı
0Eker Sakızlı Muhallebi (100 gr.)
50 TL62,50 TL
Paket tatlı
0Eker Sütlaç (100 gr.)
50 TL62,50 TL
Paket tatlı
0Eker Kazandibi (100 gr.)
50 TL62,50 TL
Paket tatlı
0
İçecekler
Cola (20 cl.)
65 TL81,25 TL
Cam şişe
0Şalgam Suyu (33 cl.)
45 TL56,25 TL
Bardak
0Ömer Aybak Turşu Suyu (20 cl.)
45 TL56,25 TL
Bardak
0Ömer Aybak Şalgam Suyu (1 L.)
100 TL125 TL
Pet şişe
0Ayran (1 L.)
100 TL125 TL
Pet şişe
Popüler
0Cola (1 L.)
100 TL125 TL
Pet şişe
0Ayran (27 cl.)
45 TL56,25 TL
Büyük
0Ayran (17 cl.)
35 TL43,75 TL
Küçük
0
Poşet
Poşet
1 TL
Çevre Kanunu kapsamında yapılan değişiklikle her bir plastik poşetin tüketicilere 1 TL fiyat karşılığı satılması Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından zorunlu hale getirilmiştir. Plastik poşet talep etmeniz halinde ürünü sepete eklemeniz gerekmektedir. Sepete eklenen her bir plastik poşet için ilgili bedel tarafınızdan tahsil edilecektir.
0