
- Çiğ Köfte
- Kebap & Türk Mutfağı
- Köfte
- Express Teslimat
Adıyaman Çiğ Köfteci Ali Baba
Mevcut fırsatlar
Popüler
Restoranın en çok tercih edilen ürünleri

Mega Çiğ Köfte Dürüm
154,70 TL
221 TL

2'li Mega Çiğ Köfte Dürüm Menü
409,50 TL
585 TL

2'li Çiğ Köfte Dürüm Menü 5
336,70 TL
481 TL

Mega Çiğ Köfte Dürüm Menü 2
245,70 TL
351 TL

Coca-Cola Fırsat Menüleri
Coca-Cola Fırsatı (Çiğ Köfte (500 gr.))
343 TL490 TL
Çiğ Köfte (500 gr.) + Coca-Cola (33 cl.)
0Coca-Cola Fırsatı (Çiğ Köfte (700 gr.))
659,75 TL942,50 TL
Çiğ Köfte (700 gr.) + Coca-Cola (1 L.)
0
Menüler
Çiğ Köfte Dürüm Menü 1
172,90 TL247 TL
Çiğ Köfte Dürüm + Ayran (17 cl.)
0Çiğ Köfte Dürüm Menü 2
209,30 TL299 TL
Çiğ Köfte Dürüm + Çikolatalı Puding + Ayran (17 cl.)
0Çiğ Köfte Dürüm Menü 3
200,20 TL286 TL
Çiğ Köfte Dürüm + Coca-Cola (33 cl.)
0Çiğ Köfte Dürüm Menü 4
190,00 TL271,43 TL
Çiğ Köfte Dürüm + Çikolatalı Puding + Coca-Cola (33 cl.)
02'li Çiğ Köfte Dürüm Menü 5
336,70 TL481 TL
2 Adet Çiğ Köfte Dürüm (100 gr. çiğ köfte, göbek marul, turşu, domates, mısır, jalapeno biberi, limon, nar ekşisi, acı sos, burger sos, tuz)
Popüler
02'li Mega Çiğ Köfte Dürüm Menü
409,50 TL585 TL
2 Adet Mega Çiğ Köfte Dürüm + 2 Adet Ayran (17 cl.)
Popüler
02'li Çiğ Köfte Dürüm Menü
275,00 TL392,86 TL
2 Adet Mega Çiğ Köfte Dürüm + 2 Adet Ayran (29.5 cl.)
0Mega Çiğ Köfte Dürüm Menü
200,20 TL286 TL
Mega Çiğ Köfte Dürüm + Ayran (29,5 cl.)
0Mega Çiğ Köfte Dürüm Menü 2
245,70 TL351 TL
Mega Çiğ Köfte Dürüm + Eker Sütlaç (100 gr.) + Ayran (29,5 cl.)
Popüler
0Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm
140 TL200 TL
Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm (100 gr.) + Ayran (17 cl.)
02'li Doritoslu Mega Dürüm
314,00 TL448,57 TL
2 Adet Doritoslu Mega Dürüm + 2 Adet Ayran (29 cl.)
0Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm 1
260,00 TL371,43 TL
2 Adet Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm + 2 Adet ayran (17 cl.)
0Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm Menü 2
390,00 TL557,14 TL
3 Adet Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm + 3 Adet Ayran (17 cl.)
0Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm 3
520,00 TL742,86 TL
4 Adet Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm + 4 Adet ayran (17 cl.)
0Double Tavuklu Pilav & Ayran Menü
262,50 TL375 TL
Double Tavuklu Pilav + Çoban Salata + Turşu + Çiğ Köfte + Ayran (17 cl.)
0Double Tavuklu Nohutlu Pilav & Ayran Menü
280 TL400 TL
Double Tavuklu Nohutlu Pilav + Çoban Salata + Turşu + Çiğ Köfte + Ayran (27 cl.)
02'li Double Tavuklu Nohutlu Pilav & Litrelik Ayran Menü
525 TL750 TL
2 Adet Double Tavuklu Nohutlu Pilav + Çoban Salata + Turşu + Çiğ Köfte + Ayran (1 L.)
0Double Nohutlu Pilav & Ayran Menü
262,50 TL375 TL
Double Nohutlu Pilav + Çoban Salata + Turşu + Çiğ Köfte + Ayran (17 cl.)
0Kanka Menü
350 TL500 TL
2 Adet Çiğ Köfte Dürüm + 2 Adet Puding + 2 Adet Ayran (20 cl.)
0
Pilavlar
Tavuklu Pilav
170,80 TL244 TL
Çoban salata, turşu, çiğ köfte ile
0Nohutlu Pilav
162,40 TL232 TL
Çoban salata, turşu, çiğ köfte ile
0Nohutlu Pilav (1,5)
175 TL250 TL
Çoban salata, turşu, çiğ köfte ile
0Tavuklu Pilav (1,5)
219,10 TL313 TL
Çoban salata, turşu, çiğ köfte ile
0
Çiğ Köfteler
Mega Çiğ Köfte Dürüm
154,70 TL221 TL
Çift lavaşa; 150 gr. çiğ köfte, göbek marul, turşu, mısır, jalapeno biberi, acı sos, burger sos, limon, nar ekşisi, tuz
Popüler
0Çiğ Köfte (400 gr.)
350 TL500 TL
Göbek marul, turşu, limon, 4 adet lavaş, nar ekşisi ile
0Çiğ Köfte (500 gr.)
400,00 TL571,43 TL
Göbek marul, turşu, limon, 5 adet lavaş, nar ekşisi ile
0Çiğ Köfte (600 gr.)
480,00 TL685,71 TL
Göbek marul, turşu, limon, 6 adet lavaş, nar ekşisi
0Çiğ Köfte (700 gr.)
560 TL800 TL
Göbek marul, turşu, limon, 7 adet lavaş, nar ekşisi ile
0Çiğ Köfte (800 gr.)
640,00 TL914,29 TL
Göbek marul, turşu, limon, 8 adet lavaş, nar ekşisi
0Çiğ Köfte (900 gr.)
720,00 TL1.028,57 TL
Göbek marul, turşu, limon, 9 adet lavaş, nar ekşisi
0Çiğ Köfte (1 kg.)
800,00 TL1.142,86 TL
Göbek marul, turşu, limon, 10 adet lavaş, nar ekşisi ile
0Çiğ Köfte (1.5 kg.)
1.000,00 TL1.428,57 TL
Göbek marul, turşu, limon, nar ekşisi, 15 adet lavaş ile
0Çiğ Köfte Dürüm
127,40 TL182 TL
100 gr. çiğ köfte, göbek marul, turşu, mısır, jalapeno biberi, limon, nar ekşisi, acı sos, burger sos
0Doritos Nacho Dürüm
145,60 TL208 TL
Turşu
0Doritos Taco Dürüm
145,60 TL208 TL
Turşu
0Çiğ Köfte (1 kg.) (Garnitürsüz)
700 TL1.000 TL
1 kg. olarak servis edilir.
0
Yan Ürünler
Nar Ekşisi
9,10 TL13 TL
Nar suyundan elde edilen tatlı ekşi bir sos çeşididir.
0Lavaş (Adet)
14,70 TL21 TL
Adet olarak servis edilmektedir.
0çoban salatası
49,70 TL71 TL
0
Tostlar
Sucuklu Tost
200,00 TL285,71 TL
İsteğe göre ketçap, mayonez
0Kaşarlı Tost (200 gr.)
200,00 TL285,71 TL
İsteğe göre ketçap, mayonez
0
Tatlılar
Eker Puding (100 gr.)
50,00 TL71,43 TL
Adet olarak servis edilmektedir.
0Eker Sütlaç (100 gr.)
50,00 TL71,43 TL
Paket tatlı
0
İçecekler
Coca-Cola (33 cl.)
90,00 TL128,57 TL
Kutu içecek
0Fanta (33 cl.)
90,00 TL128,57 TL
Kutu içecek
0Bağlar Gazoz (25 cl.)
70 TL100 TL
Cam şişe
0Ayran (29,5 cl.)
54,60 TL78 TL
Büyük
0Ayran (17,5 cl.)
45,50 TL65 TL
Küçük
0Meyveli Soda (20 cl.)
40,00 TL57,14 TL
Cam şişe
0Soda (20 cl.)
35 TL50 TL
Cam şişe
0Su (50 cl.)
30,00 TL42,86 TL
Pet şişe
0