- Çiğ Köfte
- Kebap & Türk Mutfağı
- Express Teslimat
Ünlü Çiğ Köfteci Yusuf Usta
Ünlü Çiğ Köfteci Yusuf Usta Değerlendirmeler
...e
3 Gün Önce
Çok güzel çok lezzetli canım ne zaman suhsi çiğköfte çekse Yusuf ustadan söylerim. yalnız tek bi maruzatım var keşke limonlar, maydanoz ve salatalık vs ayrı bir kapta gelse. doritoslar yumuşuyor yoksa
- Çiğ Köfte Sushi (4 Kişilik)1.350 TL
...r
3 Hafta Önce
ellerinize sağlık çok güzel di
...ı
3 Hafta Önce
Çok güzeldi ya bayıldımm doymama rağmen tekrar sipariş vereceğim
- El Yapımı Çiğ Köfte Dürüm195 TL
- Eker Ayran (28 cl.)65 TL
...y
1 Ay Önce
Marul biraz daha az olabilirdi
- El Yapımı Mega Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm220 TL
- Eker Ayran (1 L.)190 TL
...ü
1 Ay Önce
Olabileceği şekilde güzeldi. Elinize sağlık.
- Çiğ Köfte Sushi (İki Kişilik)790 TL
...i
1 Ay Önce
Çok hızlı geldi ve hiç beklemediğim şekilde çok lezzetliydi
...z
1 Ay Önce
Hep lezzet ful lezzet …
...e
2 Ay Önce
Her zaman ki gibi mükemmel eöleeine sağlık
...y
2 Ay Önce
Görseldeki turşu gelcek diye sipariş verdim fakat maalesef gelmedi.
- El Yapımı Mega Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm220 TL
...r
3 Ay Önce
ilk defa sipariş verdim ağız tadıyla yediğim en güzel çiğköfteydi yusuf ustanın ellerine sağlık hayirli işlerin olsun ustam 🙏 herkese tavsiye ederim saygılar
...r
4 Ay Önce
Çok lezzetliydi elinize sağlık teşekkür
...r
5 Ay Önce
mükemmel
...k
5 Ay Önce
Tadı çok güzel
- Çiğ Köfte Sushi (Tek Kişilik)385 TL
...z
6 Ay Önce
Gerçekten el yapımı çiğ köfte sevenler kesinlikle denesin.
- El Yapımı Çiğ Köfte (500 gr.)595 TL
- Şalgam Suyu (1 L.)190 TL
...k
6 Ay Önce
mükemmel tat, hizmet, paketleme, kurye çok hızlı çok memnunun kalıyoruz bu 3 .
...t
6 Ay Önce
İşlerini severek yaptıkları çok belli bir kaç defa sipariş verdim ve hepsi de özenli ve lezzetli
- Çiğ Köfte Sushi (İki Kişilik)790 TL
...r
7 Ay Önce
iyi
...k
7 Ay Önce
Efsane ötesi bir lezzet , hızlı servis muhteşem sunum
- Çiğ Köfte Sushi (Tek Kişilik)385 TL
- Eker Ayran (1 L.)190 TL
- Kıymalı İçli Köfte (2 Adet)320 TL
- Zetyinyağlı Yaprak Sarma (250 gr.)320 TL
...k
8 Ay Önce
Tadı ve görüntüsü müthiş. Çok güzel.
- Çiğ Köfte Sushi (İki Kişilik)790 TL
...a
8 Ay Önce
İlk defa sipariş verdim hem görsel hem tat olarak çok güzeldi. tavsiye ederim birde 2 tane sakız koymuslar çok teşekkür ederim ederim emeğinize sağlık :)
- Çiğ Köfte Sushi (Tek Kişilik)385 TL
- Eker Ayran (28 cl.)65 TL
- Zetyinyağlı Yaprak Sarma (250 gr.)320 TL
...a
8 Ay Önce
Sushi çiğ köfte çok lezzetli elinize sağlık. Önceden istediğimde salatalık kullanılmıştı bu siparişte yoktu ama. Her siparişte içerikler ufak oynayabiliyor. Sabit içerik olursa daha iyi olabilir.
- Çiğ Köfte Sushi (İki Kişilik)790 TL
...k
9 Ay Önce
işinde en iyisi ellerine sağlık abicimm
- Çiğ Köfte Sushi (Tek Kişilik)385 TL
...ş
9 Ay Önce
Bu işin vakkosu sizsiniz🫶söyleyeceklerim bu kadar ha bu arada üzerine koyduğunuz iki çiğköftenin teke düşmesi beni bi tık üzdü 🙂↕️
- Çiğ Köfte Sushi (Tek Kişilik)385 TL
...u
9 Ay Önce
Hiç abartısız tüm şeffaflığım ile yediğim en en iyi Çiğlöfte buydu lütfen lezzetiniz hep aynı kalsın ❤️
- Çiğ Köfte Sushi (Tek Kişilik)385 TL
- Eker Ayran (28 cl.)65 TL
...ş
10 Ay Önce
Bir şey her seferinde mi güzel yapılır bağımlısı ettin bizi Yusuf abi🌸
- Çiğ Köfte Sushi (Tek Kişilik)385 TL
...k
10 Ay Önce
abi eşimle geldik sana övgüler yağdırdı sen suhsi üzerine 2 tane çiğköfte koyarken neden 1 tane koydun:(topraksın abi bizim eline sağlık yine çok lezzetliydi
...ç
10 Ay Önce
lezzet mükemmel hız çok iyi teşekkürler 🙂
- Çiğ Köfte Sushi (Tek Kişilik)385 TL
- Eker Ayran (28 cl.)65 TL
...E
10 Ay Önce
Her zamanki gibi muhteşem her siparişimizde aynı lezzet aynı hizmet aynı başarı. Değişmeyen kalite
...r
7 Ay Önce
iç malzemesi biraz daha zenginleşirse daha iyi olacak garnitür vs, onun haricinde porsiyon da görsel de iyiydi
...k
10 Ay Önce
müthiş lezzetliydi hızlı teslimat iki kişi bitiremedik doyurucu bir yıldızı nar ekşisi koymamissiniz ordan kırdım teşekkürler.
- Menü 3899 TL

